|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DOBRNA-KRIZA ŽE PRVI DAN
5.11.2006 19:18:11   
tajtaja
user posted image HUDIČ, vsaka vrata so preozka za naš voziček. Pa naš je še ožji med vozeki za dvojčke.
Dobro, da so še ena vratna krila, ki jim moj mož pridno montira, pa je že prvi dan izgubil živce.
V sobo pa nam sploh ne gre.
user posted image user posted image
Pa kaj se bomo dva tedna tako zajeb....user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DOBRNA-KRIZA ŽE PRVI DAN
5.11.2006 21:47:55   
lutka
Hja, tajtaja to pa je večni problem nas, ki nismo "po jusu" user posted image user posted image user posted image

Jaz sem se hvala bogu tega rešila, sam pa tudi jaz od začetka nekajkrat izgubila živce. user posted image

Najbolj me je razjezilo, ko smo šli na sprehod in seveda na pločniku parkirani avtomobili, tako da če sem želela mimo sem morala po cesti.  Enkrat je en revež naletel name, ko sem bila slabe volje, sem šla za njim v gostilno in bi ga  najraje user posted image  ,ker je parkiral avto na pločniku........ampak sem potem ugotovila , da vse skupaj nima smisla.

Pa še kaj bi se našlo,tako da nikar ne izgubljajte živcev zaradi takšnih stvar.
user posted image  za mirne živčke

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DOBRNA-KRIZA ŽE PRVI DAN
6.11.2006 19:53:06   
zara3
Naš voziček za user posted image user posted image user posted image je tako širok da pridemo samo skozi garažna vrata....dober meter. Tako tudi pomislim ne, da bi šli z vozičkom v kakšno trgovino. Še dobro, da imamo pri nas za sprehajalno pot asfaltirano cesto, kjer skorajda ni prometa, je pa res da je otrokom včasih že kar tečno da se sprehajamo vedno po isti poti.
lp,z

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?