|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zimska vreča
6.11.2006 21:21:24   
živa
Pozdravljene!

Ker imamo deset let star voziček (Chicco, v športni del malega pripnem s tankimi paščki - eden je med nogicami z zanko, skozi katero napelješ drugi pašček, ki gre okoli pasu) in eno marelo (Jane Energy, kjer konca paščka za okoli pasu vpneš v tistega med nogicami), me zanima, ali obstajajo kake zimske vreče tudi za take nemoderne "luzerje", kot smo mi user posted image ? Po možnosti tople in poceni user posted image .

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zimska vreča
6.11.2006 21:26:56   
sjug
Hmm, kaj pa vreča z malo starejšim datumom. Mi imamo prenatalovo zimsko vrečo častitljive starosti (8 let) in izgleda skoraj kot nova. Mislim, res je v redu in seveda primerna za starejše vozičke.

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zimska vreča
7.11.2006 9:49:03   
Anonimen
Saj no name vreče imajo polno enih lukenj za pasove, vsaj moja, kupljena pred 4 leti v Toysu, jih je imela. Škoda, ker je nimam več, da bi pogledala, kje točno so te luknje. Naj katera pogleda, ki ima kakšno tako vrečo.

(odgovor članu sjug)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zimska vreča
7.11.2006 9:59:55   
Anonimen
Tudi naša vreča (sicer za ABC voziček) ima toliko lukenj kot ementalec. Tako da ni vrag, da ne boste našli take, ki paše na vaš voziček.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zimska vreča
7.11.2006 10:06:29   
živa
Bomo pa malo pobrskali. A tam nekje do leta in četrt mali še zdržijo v vrečah v vozičku (rojen je januarja)?

Lp,

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zimska vreča
7.11.2006 14:40:09   
Anonimen
Ja daj ga no lomit! Kje bo leto in četrt star otrok negibno sedel v vreči?!?

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zimska vreča
7.11.2006 22:13:45   
frutka_
jaz sem jo pred dobrim letom kupila v Eduschu v AUT za 6tisoč sit. Polnjena je s perjem, pereš jo lahko doma v stroju in sušiš v sušilcu.
Imam Zappa in paše gor, pa ni originalna.
Morda še ideja. če imaš koga v familiji, ki šiva ti jo lahko sešije kar doma. Blaga za zimske variante je na tone. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zimska vreča
7.11.2006 22:18:44   
frutka_
še link:

http://www.eduscho.at/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/at/-/EUR/TdAtBrowseCatalog-Start;sid=x3MWkSmTiEcWkWzDMF0c9SoCFhjzbIQXPa8=?CategoryName=preview&source=ABE



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zimska vreča
10.11.2006 11:08:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Bomo pa malo pobrskali. A tam nekje do leta in četrt mali še zdržijo v vrečah v vozičku (rojen je januarja)?

Lp,

živa


Ja, pa sja to je vreča, v katerega daš otroka, medtem ko ga voziš z vozičkom naokoli. Ne razumem, saj v vozičku itak pri miru sedi, saj drugega ne more delat. No, in takrat, ko pri miru sedi, mu pač zapneš okrog nog to vrečo, da ga ne zebe. Itak pa sedi ima vrečo tam nekje do podpazduhe, roke pa ven. Ne vem, v čem bi lahko bil problem. Tibor je pri dobrih dveh letih še vedno bil v vreči.

Aja, pa toisto vrečo smo imeli tudi za na sanke.

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zimska vreča
10.11.2006 13:31:10   
lojzika
Jaz sem lani kupila v baby centru za 3000 vrečo od ABC design, najboljše da pelješ voziček zraven pa poskusiš gor če paše

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?