|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IZPADANJE LAS!!
23.8.2004 13:09:37   
ZARA
A so se kateri po porodu full lase izpadale???
Kaj ste naredile :ups:,matr men grejo sele zdj po skor 4 mesecih v sopih ven....HEEEEEEEEELP!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   IZPADANJE LAS!!
23.8.2004 13:31:26   
ZARA
...no ke ste zj punce???

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   IZPADANJE LAS!!
23.8.2004 13:58:22   
Pandi
Enakoooo! Sicer že 7 oz. dobra 3 leta nazaj ;)
Nekaj časa traja, pol pa mine. Zanimivo, meni so tud začel izpadat, sploh pri prvem se spomnim, ko je bil star 4 mesece (pa dolge lase sem imela). Sem se šla ostrič čist na kratko, pa ni bilo nič boljše po dveh, treh mesecih se je pa malo umirilo.....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   IZPADANJE LAS!!
23.8.2004 14:03:17   
Ivi33
Joj, ko se spomnim pred 4-leti, me kar pri srcu stisne.
Dolge lase sem imela, pa so mi izpadal v šopih dol:((.
Pa je čez nekaj časa samo od sebe minilo.

Nič preveč sekirat:metulj:.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   IZPADANJE LAS!!
23.8.2004 15:42:01   
Anonimen
Draga Zara!
Prav dobro vem, kako se počutiš, sama sem namreč že dvakrat doživela isto, le da je bilo v drugo dosti hujše in sem imela na sencih dobesedno plešice. Pri meni je bilo vse to povezano še z zelo hitrim hujšanjem, saj me je dojenje zelo izčrpavalo in sem bila vsak dan pol kile lažja-okoli sem hodila kot koščeno napolplešato strašilo. Frizerka me sploh ni hotela postrižt na kratko, ker je rekla, da bom po sencih plešasta:((:((:((
Potem sem prenehala dojit (pri 6 mesecih-pa ne samo zaradi las, ampak tudi zaradi hujšanja in zaradi stalnih težav s pomankanjem mleka) in sem si v lekarni nabavila neke ampulice in losijon za masažo za spodbujanje rasti novih las. Isti trenutek ko sem prenehala dojit, se je ustavilo tudi izpadanje. In vsepovsod je pognal podmladek:bravo:
Sedaj sem se na to že vnaprej pripravila. Frizerka mi je svetovala, naj po porodu vsak dan zaužijem žlico prosa, zamešano v jogurt in pa da naj takoj, ko se bodo težave začele, pokličem in se dogovorim z njihovo svetovalko-dermatologinjo, ki mi bo na hitro priskrbela zelo ustrezne ampulice za masažo. Pravi da je zelo učinkovito in da so tako pomagale že marsikateri mamici. Je pa to tisti frizerski salon v LJ, v BTC v ta "veliki" hali, saj veš, tam kjer je največ trgovin in tega.
Upam da sem ti in še kateri pomagala.
Lep pozdravček!
Nojči, 34 4/7:sloncek:

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   IZPADANJE LAS!!
23.8.2004 22:58:14   
Una
Zara... enako. Jst bom kr znorelaaaaaaaa!!! Še dobro, da imam ful goste, da se (zaenkrat) še ne vidi, da mi jih skor pol manjka. Vsakič ko se počesem, gre stran en šop, pa ko si jih umijem še en, pa ko si naredim čop še en... Groza!!! Upam samo, da bo hitro minilo oz. da ne bom pleško...

LP in čim več laskov na glavi.:metulj:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   IZPADANJE LAS!!
24.8.2004 7:08:55   
ZARA
ja no, a ni grozn? Jst pa nimam pretirano zalogo las tko da...sm kr mal nesrecna :(!!!
Upam da bo kmal bols...
Baje se dobijo kapsule od Natural Welth (ne vem ce sm prov napisala) k so zlo dobre...glede izpadanja pa to...bom probala pa ti sporocim...
papa

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   IZPADANJE LAS!!
26.8.2004 22:25:55   
Urša
Men so pa nehale, upam, da naujo spet začele! :ups: Je blo grozn. :grrr: Sm bla pr frizerju pa mi prav frizerka: "Gospa, vam pa precej lasje izpadajo." Polno jih je blo vsepovsod, na previjalni, na tleh, na pikici! Grozn, sam pobirala sm. Nekje okrog 3.meseca se je začel, nehal pa po 2h mesecih. Sm mislna, da bom plešasta, pa nism! :)-:)-:)-

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   IZPADANJE LAS!!
26.8.2004 22:37:52   
Anonimen
Pri meni isto kot pri tebi Urša. Začelo se je nekje pri 3 mesecih, pri umivanju in sušenju so odpadali v šopih. Še dobro, da si jih nisem šla striči oz tanjšat, je zdaj ravno prav. No ampak sedaj že veselo poganjajo novi, tudi tam kjer jih prej ni bilo, ampak najhuje je to, da so med temi novimi tudi sivi....:((

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   IZPADANJE LAS!!
27.8.2004 22:20:39   
manja
Z mano je bilo podobno.Zacelo se je izpadanje takoj ko sem prenehala z dojenjem in kar neki casa je trajal.. Ceprav sem vedela ze prej(brala pa slisala)za ta fenomen,toliko sem bila prestrasena da sem kar sla k zdravniku.
In takno razlago sem dobila:
Baje da lasje ne izpadajo med nosecnostjo,rastejo na novo pa ful(hormoncki).In kjer sploh ne dozorevajo,lasje so videti goste in lepe.Po porodu hormoncki se sprozijo,delajo malce drugace in naenkrat dozori fuuul lask ki so skupaj zrasle.Tiste pa izpadajo in videti je kot da ne bo nic ostalo na glavi.
Moje so sicer ostale po vsem tistem enako lepe kot prej.Tako da nic ne skrbet.Samo potrpi da mine:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   IZPADANJE LAS!!
28.8.2004 14:02:47   
Anonimen
To je deloma res. Nekatere nesrečke pa smo nagnjene k temu, da je to izpadanje obilnejše in da se kar noče ustavit. Če si prebrala moj zgornji post, veš, da sem jaz naprimer imela dobesedno plešice na sencih, pa imam sicer izredno goste lase. Samo očitno se da z nekaj enostavnimi ukrepi precej pomagat. Meni pa so lasje takrat ko sem prenehala dojit, nehali izpadat. Očitno res spet odvisno od posameznice...
Pozdravčke, Nojči, 35 2/7

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   IZPADANJE LAS!!
31.8.2004 20:58:28   
LaLi
Sem šele zele vidla tale naslov. Ravno prav, ker sem že resno razmišljala, da bi šla k zdravniku.
Kot vsem, mi full odpadajo. Povsod jih pobiram, najbolj mi gre pa na živce, ko jih najdem še na pikici. Se je šele začelo, pa vseeno upam, da se bo kmalu nehalo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   IZPADANJE LAS!!
14.10.2004 11:41:04   
ZARA
oj simona...glede bolecin...

A te je dal G kaj na UZ???
Men se to ni dogajal,sam ce te se kar boli pejd na ponoven pregled pa naj te se 1x pregleda...nikol ne ves...

papa :miska:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?