|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novoletne voščilnice z našimi malčki
22.11.2006 8:04:28   
1Tanya
Ima katera kakšno idejo kako izdelat novoletne voščilnice s fotografijami naših malčkov?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novoletne voščilnice z našimi malčki
22.11.2006 8:31:51   
Alisa
Jaz sem se spravila to ustvarjat v programu Picasa2, tam lahko sliko popraviš. In nato v PhotoStudio prirediš velikost in ostale detajle kot so npr; zeleni listki z redečimi pikami, smrečavje,...
Sprintala pa bom vsaj jaz na trši papir A4. In upam da mi bo ratalo.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novoletne voščilnice z našimi malčki
22.11.2006 8:44:22   
Katrin
Jaz sem lansko leto razvila sliko in dodala novoletni okvir, nato pa sliko nalepila na voščilnico in pripisala voščilo user posted image

Voščilnice so bile lepe, a ne verjamem, da se jih bom tudi letos lotila (bo treba pogruntati kaj novega user posted image ).

Veliko sreče pri ustvarjanju!

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novoletne voščilnice z našimi malčki
23.11.2006 15:04:57   
Anonimen
Jz bom slike obdelala v Photoshopu oz. v PhotoFhiltre programu (če mi bo sploh uspelo) in jih dala razviti kot fotografije - je veliko ceneje kot če bi printala sama (kartuša+trši papir), kupila bom že vnaprej pripravljene voščilnice (Prometej), v katero samo vstaviš (ali nalepiš) sliko, dodaš kašen detajl (zvezdico, snežinko, bleščice,..) in to je to.

Sem pa že poskusila sliko obdelati tako, da izgleda, kot bi nekdo narisal s svinčnikom oz. ogljem in jo natisnila na srebrn papir A4 (Prometej) in bi izgledalo super, če bi le imela več znanja za bolj kvalitetno obdelavo in bolj kvaliteten printer (npr. laserski).

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novoletne voščilnice z našimi malčki
29.11.2006 23:32:11   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: katrin

Jaz sem lansko leto razvila sliko in dodala novoletni okvir, nato pa sliko nalepila na voščilnico in pripisala voščilo user posted image



Jaz bom tudi letos tako naredila-malemu sem dala božičkovo kapo na glavo in ga poslikala...no, saj eno slikico imam tudi v avatorju user posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?