|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
Skupaj prižgimo svečke za naše zvezdice 18.12.2006 20:46:43
|
|
|
|
Solzice
|
" Lučko prižgem sredi belega dne. Iz mojega dne za tvojo večnost. Iz mojega srca za tvoje srce ... " ( T. Kunter ) Dragi prijatelji, skupaj bomo prižgali lučke. Naj nam ogrejejo srca in naj nas združijo v misli, ljubezni in razumevanju. Svečke bomo prižgali: - v Ljubljani, 28.12. 2006 ob 17.00 uri v Parku zvončkov - v Mariboru, 28.12.2006 ob 17.00 uri na Polju belih vrtnic Ob poeziji pesnika Toneta Kuntnerja se bomo spomnili na vse naše otroke, ki bi jih držali v objemu. Starši, stari starši, bratci, sestrice, prijatelji ...naj ob prihajajočih praznikih osvetlijo nebo neštete lučke in našim zvezdicam pošljejo tople misli. Sklenili bomo krog upanja. Drug drugemu si podali plamen in skupno oddajali še silnejši žar ljubezni. Sleherna luč na svoj način obeta, da tema nima zadnje besede. Toplo vabljeni vsi, ki v srcu čutite z nami. društvo Solzice
_____________________________
Čas je dober do nas. Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov. ( D.Steel )
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKoliko kave lahko spije nosečnica?Preverite, kje je tista varna meja popite kave v nosečnosti, da ta razvada ne bo vplivala na večjo verjetnost za spontan...
Zadnje s foruma
Seks.AdminPo seksu z možem, vi?Takoj se stuširate. (
50%)

Prižgete si cigareto. (
0%)

Zaspita objeta. (
0%)

Obrneta se vsak na svojo stran. (
50%)

Nekaj drugega. (
0%)
Število vseh glasov: 2Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!