|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čakanje na M
5.9.2004 11:25:39   
špelin@
Kar popenila bi! Zdaj, ko sva se z mojim odločila, da bo čas za nov boj, me zdeluje čakanje na to vražjo M.

Prvo M po abraziji sem dobila po 5 tednih. Zadnja je bila torej 7.8. Ker sem prej vedno imela M na precej manj kot 28 dni, sem vsa nestrpna, ker je še vedno ni :zmeden:
Niti PMS me še ne daje - nobenih čudnih krčev, nobenega izcedka, niti prsi nimam bolj občutljivih. Ne pomnim, da bi kdaj nestrpno čakala na M... :ups:

Noseča nisem - itak bi bilo zelooooooo malo verjetno, ampak sem kljub vsemu naredila test.

Kaj naj sama s sabo med tem čakanjem? Ko bo M enkrat prišla, bom vsaj vedela, da sem že bližje novi bebici.

Lepe pozdravčke vsem :rozica:

:angel:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čakanje na M
5.9.2004 12:30:26   
tinkamiška
Pozdravljena Špelin@!

Vem kako hudo je čakat, samo, da jaz čakam, da je nebi dobila. Včeraj sem bila živčna ko hudič in še dobro, da nisem imela testa doma, ker bi ga šla kr delat(je še prezgodaj). Sem zato cel dan nekaj brkljala, kuhala, pekla, prebirala recepte za današnje kosilo...samo, da bi čas prej minil in, da bi čim manj razmišljala. Možek je bi zelo vesel, ker sem ga s hrano tako razvajala, tako, da sem bila na koncu tudi sama boljše volje. Sem pač taka, da se moram s čim zamotiti, pa je potem boljše.

Držim pesti da bo tvoja težko pričakovana packa:hudicek: čim prej pri tebi ali pa, da ti je pri tej čisto mali možnosti, kot praviš, celo ratalo!

Si pišemo in lep sončen dan ti želim!

Tinka

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čakanje na M
6.9.2004 8:57:54   
špelin@
Uf, hvala za tvoj odgovor, Tinka :)

Fajn stiskam pesti, da si je frej za prihodnjih devet mesecev 9nebesa

Pri meni se še nič ne kaže, na momente sem prav živčna, ker ponavadi kakšen teden pred M dobim mozolje in sem vsa zabuhla, zdaj pa teh znakov še vedno ni. Od samega hudega so me popadle prebavne motnje! Če ne bi videla samo ene črtice, bi še mislila, da sem res noseča.

Očitno živčki delajo svoje...

Tople sončne žarke ti pošiljam :rozica:

:angel:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čakanje na M
7.9.2004 9:57:35   
špelin@
Draga pupika, moje mnenje je, da je v takšnih primerih res najbolje opraviti test. Odšteješ pač tiste tolarčke za test, a ti sama in tvoj duševni mir sta vredna veliiiiiiiiko več.

Stiskam pesti :rozica: Srečno!

Jaz na mojo M še vedno čakam...

:angel:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čakanje na M
7.9.2004 10:39:53   
špelin@
Ah, po moje se je (še) nisem rešila. Šele ta mesec bova začela delati na novi pikici. Pred parimi dnevi sem opravila tudi test in je bila le ena črtica. Zato pa to packo tako nestrpno čakam!

Najbolje, da test kar narediš - boš vsaj vedela, na čem je stvar.

Upam, da pri tebi ni šlo za "pravo" M.

:angel:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čakanje na M
7.9.2004 16:50:34   
špelin@
Sem že tuhtala, ja. Ampak po drugi strani se mi zdi pa neumno nonstop delati te teste... Počakala bom še en teden - če M še vedno ne bo, bom ponovila test.

Držim pesti zate!!!

:angel:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Čakanje na M
9.9.2004 8:03:51   
špelin@
Ja, zdaj pa le veselo na delo za :modri: prihodnji mesec ;)

Jaz pa še vedno čakam...

lp
:angel:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Čakanje na M
9.9.2004 15:32:17   
pupika
Ja sedaj pa veselo na delo. Čeprav se z mano nekaj čudnega dogaja. Ko se mi je menstruacija ustavila, sem zasledila rjavi izcedek, po par kaplic in to šele čez dva dni. Komaj čakam da grem k ginekologu, ker sedaj me pa že malo skrbi, da ni kaj drugega narobe.

Me prav zanima kako je kaj pri tebi, kdaj boš zopet ponovila s CB. Upam, da boš imela ti veliko več sreče kot jaz in da se ti prikažeta:modri:

LP

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?