|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ni menstruacije in Klomifen
4.1.2007 12:32:19   
ursi84
Živijo!

Imam problem z jajčniki (PCO), neredne M... Spermiogram mojega je SUPER! Stara sem 22,5 let, za user posted image se trudiva 1,5 let.
Sedaj pa moj problem. ZM je bila 10.11.2006. V Lj sem dobila 3 škatlice Klomifena,ki naj bi ga začela jemat ob naslednji user posted image . Vendar te ni pa ni. Danes sem odšla do mojega osebnega G, ki mi je dal tbl Primolut-nor 2-1 tbl. Noseča nisem (test negativen).
Zanime me, če lahko, ko dobil user posted image po teh tbl začnem jemal od 5-9 dne Klomifen po 2 na dan?

Hvala za vaše odgovore,
pa da vse čim prej zagledamo debeliuser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil UnderEja -- 7.1.2007 19:39:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ni menstruacije
4.1.2007 12:52:15   
tosja
Tudi meni se je to že zgodilo, da kar 4 mesece ni prišlauser posted image ,
sem pa dobila DABROSTON, tako da ne vem, ker si ti na klomifenu.
Želim ti, da čimprej prideuser posted image , potem pa v nove boje za  user posted image  user posted image

lp, tosjauser posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ni menstruacije
7.1.2007 23:50:05   
pot
Najbolje, da jemlješ K po napotkih zdravnika ali vsaj 1. mesec poiskusi z manjšo dozo.
Veliko sreče.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ni menstruacije
8.1.2007 4:22:41   
Anonimen
Seveda, ko dobiš user posted image , potem začni jemat po navodilih zdravnika se pravi od 5-9 dne. Če ne dobiš user posted image , potem spet pokliči G. Ja, včasih je res najboljše začet z manjšo dozo, predvsem ker ti K stanjša sluznico in potem težje pride do vgnezditve. Celo če imaš svoje ovulacije. Če pa nimaš svojih O ali če G domneva da iz kakega drugega razloga moraš jemat 2 tableti, potem pa ga ubogaj.

(odgovor članu pot)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ni menstruacije in Klomifen
21.1.2007 11:50:29   
ana2007
Pozdravljene!

Rabila bi pomoč. Prosim za nasvet.

Na ultrazvoku so mi ugotovili PCO sindrom. S partnerjem se trudiva da bi zanosila že pol leta. Ginekolog mi je prvo predpisal zdravilo Primolut - Nor. Kar sem jema 5 dni po tri tablete (od 21.12 do 28.12). Po krvavitvi od 3.1 do 7.1 sem pričela jemati klomifen. Tega se jemala od 7 do 12.1. Prosim katera  mi lahko izračuna kdaj imam plodne dneve. Kaj mislite kaj bo. S partnerjem sma imela odnos 14.1 in 20.1 ker dela na terenu. Prosim če mi lahko katera pomaga še danes. Hvala že v naprej!

ana
user posted image user posted image

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ni menstruacije in Klomifen
21.1.2007 12:06:00   
Hope2
Kljub nerednim menstruacijam, bi naj s pomočjo klomifena imela O nekaj dni po končanem jemanju klomifena. Koliko je to dni, se več ne spomnim, je pa v navodilih  klomifena točno zapisano. Upam, da jih še imaš, če ne pa upam, da se ti še katera javi. 5-12 dni se mi zdi, nisem pa ziher. DRgač pa če je partner že bil na spermiogramu in ima kvalitetno seme, lahko semenčeca preživijo tudi do 5 dni. vso srečo

(odgovor članu ana2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ni menstruacije in Klomifen
23.1.2007 15:22:00   
Anonimen
Pozdravljene!
Bila sem pred nedavnim pri ginekologu, imela sem UZ, in mi predpisal Klomifen, ki jih moram jemati 2x na dan. Ali je to potrebno in če ima katera izkušnje s tem, koliko časa je rabila, da je zanosila... 

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ni menstruacije in Klomifen
24.1.2007 21:18:15   
ann12
Pozdravljeni!

Da vam povem mojo izkušnji z Klomifenom. V mesecu decembru sem ga začela jemati, vendar kar 4 tablete na dan. Ker so bili seveda prazniki, me moj G. ni spremljal. Pristala sem v bolnišnici, ker je prišlo do hiperstimulacije. To je grozno povečanje jajčnikov in voda v trebuhu. Bila sem napeta kot da bi bila v 5 mesecu nosečnosti. Sedaj je v redu. Želim vam veliko sreče pri jemanju Klomifena in upam da se vam ne bo zgodilo to, kar se je meni.

Ana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Kam odložite rabljena oblačila?
klara1984

Kam odlagate rabljena oblačila?

kontejner za oblačila (25%)

karitas (5%)

rdeči križ (5%)

dam med druge odpadke v kontejner (9%)

podarim znancem,prijateljem (41%)

porabim doma za krpe (14%)


Število vseh glasov: 91

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!