|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 11:27:59   
anadejka
Tinka miška a res????:bravo::bravo::bravo:Pa jo mamo srečnico tega tedna:bravo::bravo::bravo:Čestitam!!!!:bravo:9nebesa:bravo:9nebesa:rozica:

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 11:48:29   
billa
:)-:)-:)- goyo bomo pa utopile, sva ji kr dve poslale :hudicek:.

Za tinkomiško pa (kot tudi za ostale) stiskamo pesti, da bi bila druga črtica lepo vidna.

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 11:54:35   
mozart
Neža76 ravnokar iz wc-ja, isto kot ti. Rjav izcedek, pa prisegla bi, da mi je bilo 3 dni že ful slabo....

to dela naša psiha!

l.p.v pričakovanju naslednjega meseca

tija

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 12:04:39   
neža76

Ja vidiš Tia, tako to je!
Jo pa skupaj NE bove pričakale prihodnji mesec??!!

Si za Tia??

Neža76

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 12:24:15   
mozart
MOČNO UPAM!!!!

Nikoli si nisem predstavljala, kako stresno je to čakanje, da je nebi imeli...


tija

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 12:34:07   
neža76
Koliko časa se pa že trudita Tia??
Najin je to tretji poiskus??

Neža76

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 12:52:14   
mozart
o Neža, 6 mesecev. Nikoli nisem bila pripravljena, sedaj sem bila pa 100%, zjutraj sem se komaj prepričala, da nisem šla kupit clearblue. Neža76 kaj pa če je to samo prednosečniški znak??? o kako bi bila vesela za obe.....


TIJA

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 13:11:05   
neža76
Tija kakšen prednosečniški znak to misliš??

Ja sej krvi res ni še bilo na spregled.....

Samo pomoje upave zaman....
Smo pa nekako povezane medve sedaj....
Obe na isti dan iste znake...

Neža76

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 13:17:27   
Majči
Drage moje, kako počasi gre mesec - a ni to grozno. Jaz mojo m. ponovno ne čakam 18.9. Ja, kar dolgo je še do takrat, mi smo zelo pridni in upam, da se nam bo kaj obrestovalo.
Tudi drugim ne želim, da jih tale tečka rdečka obišče.
Tiste, ki čakate na rezultate te dni pa že močno držim pesti!!!!

Upam, da bo v septembru veliko :modri::roza::modri::roza::modri::roza::modri::roza: in da bo ena od njih tudi moja!

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 13:32:42   
anadejka
Majči midve bova pa okol 18.skupi NE pričakovale:hudicek:
Tut men gre počas,najhuje je ko morš 2 tedna nestrpno čakat:(,če se je prjel.(pol sm pa največkrat hudo razočarana in zdej si še upat ne upam,k vem da bo pol spet hudo:(()
Ampak vseeno držim pesti za čimveč semptembrskih:modri::roza::modri::roza::modri::roza::modri:tudi zate je ena Majči!!!
Lepe pozdravčke....andrejka:rozica:

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 13:44:28   
mozart
Kako vraga ste aktivirale te sončke, pa vragce itd?

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 13:48:33   
mama76
Oj!!!
tudi jaz sem imela probleme, najprej se moraš registrirat, nato dobiš odgovor na tvoj e-mail in ti vse lepo piše!
Greš na forum, na odgovor ali na novo temo in se ti na desni strani pokažejo smeški!!!
Lep pozdrav in lep dan, pa veliko užitkov ob klepetanju....:

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 13:54:15   
Majči
Ja, upam, da je res ena od omenjenih črtic tudi moja. Ja, to bi bilo veselje a do 18.9. bom raje tiho!!!!! saj veste, da ne bo še večjega razočaranja!


Držim pesti za vse vas!:rozica:

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 14:45:13   
anadejka
JUPIIIIIII:)-
Me veseli Sade in Majči,da bomo konec drugega tedna skupaj trepetale:love:,ampak vesta kaj bi blo superfantastično!!!Če bi vse tri :modri::roza::modri::duda:,hja no sej mogoče pretiravam,ampak vsaj ena:roza: bo pa sigurno,ane?!!!
Lepe pozdravčke.....andrejka76

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 16:18:29   
tinkamiška

Joj, pupike kok ste prijazne, ampak jst se še ne morem veselit, dokler ne bo dobro vidne druge črtice. Ste mi pa vlile upanje, hvala! Morala bom počakati do sobote in če M:hudicek: ne bo pa do ponedeljka. Takrat bom delala še en test.
Ja, Neža76 in Tija, rjav izcedek še ne pomeni, da nista9nebesa, ne? Mogoče pa sta!

Močno, močno stiskam pesti za vse nas!!!

Poljubček,
Tinka.

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 16:49:07   
neža76

Tinkamiška, jaz sem sedaj 100%, hudičevka:hudicek:M:hudicek:, je sedaj pri meni s polno paro!! Pa naj kar bo!! Se me bo že naveličala enkrat, ni mi pokvarila razpoloženja!!
Sem že govorila z mojim dragim, ki se že veseli ponovnega:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:!!
Zate Tinkamiška pa močno stiskam pesti in upam, da pri tebi sedaj bo:modri::roza:!
Koliko časa pa poiskušata??

Neža76

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
9.9.2004 18:15:21   
tinkamiška
Neža76!

Ta M:hudicek: je pa res trmasta! Ja, enkrat se bo sigurno naveličala in ti bo dala mir!

Midva se trudiva zdej 8 mesecev in ta mesec sem prvič na Klomifenu. Zato me je tako strah, ker nevem ali se drugače počutim zaradi teh tablet ali pa sem mogoče res9nebesa. Moj možek me že cel teden bodri in sem mu res zelo hvaležna, ker je tako ljubeč in mi nič ne zameri, ker sem taka tečka. Vem pa, da ga ravno tako muči ta zelo, zelo bleda črtica...

Hvala, ker držiš pesti zame in upam, da te je zdej ta packa:hudicek: zadnjič obiskala in te bo potem šele čez devet mesecev!

Tinka

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
10.9.2004 6:11:45   
mozart
pozdravljene,

no z mojo nosečnostjo ni nič, zlija se kot dež. Tinkamiška predvidevam, da so Klomifen tablete za pomoč pri zanositvi. Daj napiši, če si jih težko dobila, ker sem danes ponoči( od vse žalosti nisem mogla spati) razmišljala, da bi tudi jaz odšla do ginekologa po tablete. Trudiva se že več kot 6 mesecev. Pri ginekologu sem bila maja, tako da bi sedaj odšla samo na pogovor.

Joj ne morem napisati kako sem razočarana.........


tija


upam, da se je vsaj pri tebi vdala ta menstruacija!!!:bravo:



(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
10.9.2004 7:44:33   
neža76
Tija ne bodi žalostna, lej pošiljam ti::rozica::rozica::rozica:!

Boš videla, tudi za tebe mene in vse ostale punce bo nekega dne, ko bomo najmanj pričakovale priletela pikica:duda:!
Jaz grem naslednji teden na ultrazvok, mi je rekel G da bi bilo dobro, čist tako preventivno!

Neža76

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
10.9.2004 7:54:51   
mozart
Neža76 hvala

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
10.9.2004 9:33:08   
tinkamiška
Draga Tija!

Mi je hudo, da je prišla k tebi M:hudicek:! Ampak tako kot pri vseh ostalih se bo morala tudi pri tebi enkrat vdati!:angel:

Meni je ginekologinja na pregledu(tam nekje okoli 6mesecev neuspeha) predlagala te tablete in sicer so za vzpodbujanje ovulacije(zaradi njih pa se lahko zgodijo dvojčki ali pa še kaj več). Zmenila se je z sestro, da ko se bom odločila za nijih, jih lahko pridem kar iskat. Pa sva se z možekom še en mesec trudila in ker je spet prišla M:hudicek: sem jih šla iskat...

Bomo videli kaj se bo zgodilo in če ne bo nič, bova poskušala, dokler ne rata. Aja, Klomifen sem dobila za tri mesece. Imajo pa lahko kar močne stranske učinke.

Pojdi h G in se posvetuj z njo. Držim pesti, in mislim na vse nas!:angel::angel::angel:

Tinka

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
10.9.2004 12:04:37   
Kinokija
Tale M ima izredno muhast karatker. Se vidi, da je ženska po naravi. Spominja me na kako zoprno taščo. Sedaj, ko iz meseca v mesec bolj čakam njen NEprihod, pride raje vsak mesec malo prej, tako, da ne bi slučajno kaj si mislila.

Prej cilkusi na 34 dni, sedaj iz meseca v mesec manj, najprej 33, 31, sedaj 30 :grrr: K da bi se :hudicek: norca delala.

Vseeno, vsak konec (ciklusa) je obenem tudi začetek novega ! :miska:

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   kdo jo ne pričakuje ta vikend?
10.9.2004 14:43:26   
bambi
Hej Kinokija, ne bit jezna ker pride M prej, če že mora prit, je bolje tako, ker potem lahko prej startaš v nove boje ;) Jaz upam da bo kmalu zamujala 300 ali pa še več dni 9nebesa

BAmbi

(odgovor članu billa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?