|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
12.1.2007 16:44:38   
mlavla
karkoli že bo boste to izvedele prve...user posted image

papa
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
13.1.2007 14:04:48   
florita
Tud jaz bom delala v nedeljo test, če ne bo prej user posted image , no danes je še ni. Torej nas bo v nedeljo kar nekaj.....punce srečno!


_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
13.1.2007 15:15:27   
lučka 25
Tudi pri meni za enkrat še ni user posted image  in če tako ostane jutri delam test. Veliko sreče vsem nam!!!user posted image

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
13.1.2007 16:14:00   
Fargesia
lučka 25! STISKAM PESTI ZA user posted image user posted image !!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
13.1.2007 22:07:54   
lučka 25
Maša82 najlepša hvala. Ti si res ena velika pozitivna oseba tukaj gor na forumu in to ne le na tej temi, ampak povsod. Takih je res malo in so zelo potrebne.
Še enkrat hvala, da si tako pozitivna in nas vse spravljaš v pozitivno in dobro voljo.

Tudi tebi želim, da boš kmalu zagledala user posted image  in mogoče res dočakala kar user posted image user posted image user posted image .!!!!!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
13.1.2007 22:18:48   
Fargesia
Lučka 25! kr solze so mi stopile v oči, ko sem rebrala tvoje sporočilo...(kaj mi pa je, da mi gre pri vsaki stvari na jok?!)ZLATA SI, VEŠ?user posted image user posted image user posted image

jaz moram pa še kar nekaj časa čakati, da bom lahko delala test...konec meseca..upam da ne bouser posted image prišla zaradiuser posted image user posted image !
JUTRI DELAŠ TEST?! SPOROČI VESELO NOVICO, jst bom pa še z nožnimi prsti stiskala pesti!user posted image

Dejte mi povedat al je možno da do ovulacije ne pride (čeprav mi je G napovedal na vaginalnem UZ, da bo vsak čas prišla)??!!! jst sem namreč včeraj delala ovulacijski test Check it. in tam se ti veno pokažeta dve črtici. Obe morata biti enako močni ali pa testna bolj močna od kontrolne. Pri meni je bilo obrato. Testna je bila šibkejša od kontrolne...in danes enako...meni je pa v četrtek G rekel, da bo prišla v enem ali dveh dneh! Ta test naj bi pa pokazal, da bo do ovulacije prišlo v 24-48 urah...KAJ TO POMENI?! dA JE NE BO, AL KAJ? A JE TO SPLOH MOŽNO?! imam 5 velikih foliklov...pa da ne bi ven prišli...ja hudiča no!
Razmišljam o tem, da sem ali mogoče zamudila s testiranjem (?!) ali je še ne bo kmalu(?!) ali je pa sploh ne bo(?!)...

sem se pa razpisalauser posted image ...res me muči tole, pomagajte mi s svojimi idejami...

< Sporočilo je popravil maša82 -- 13.1.2007 22:20:05 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 7:50:20   
mlavla
no meni ga ne bo treba sploh delati, saj je že prišlauser posted image ..smrk smrk

lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 8:38:22   
lučka 25
Mlavla škoda. Upam, da bo drugič bolje. user posted image  za srečo!

Jaz sem danes zjutraj naredila test, ki je žal negativen.user posted image
Vendar o user posted image  ne duga in sluha. Če je do srede ne bo, bom test ponovila. Sem še vedno optimistka!!! Dokler ne pride user posted image  še upam na user posted image user posted image . Poročam.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 8:59:50   
žarnica
no,tudi jaz sem naredila test. Sicer že v četrtek (M bi morala dobiti danes), pa so 3 testi pokazali 2 črtici.

To je zdaj morja druga nosečnost,upam da bo vse vredu. Jutri se bom naročila na pregled.

Sem šla na mama.si, kjer si lahko izračunaš kdaj imaš rok in katerega spola bo otrok.user posted image Po tistem imam rok: 21.9., bo pa spet punčka.user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 9:08:17   
mlavla
žarnica iskrene čestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

želim ti lepo in zdravouser posted image

lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 9:09:17   
mlavla
aja lučka zate pa bom še naprej stiskala pesti pa le sporoči, ko prideš do rezultata...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 9:17:07   
žarnica
najlepša hvala za čestitkeuser posted image

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 10:59:44   
lučka 25
Žarnica, čestitam!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 11:10:01   
bumbum
Žarnica, bravo!user posted image user posted image user posted image

Lučka, še naprej stiskam pesti zate! Upanje umre zadnje!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 11:24:30   
Fargesia
Žarnica, ČESTITKE!!!user posted image user posted image user posted image

Mlavla, ne daj se!!!!user posted image user posted image user posted image

Lučka 25, še vedno je upanje!user posted image user posted image user posted image

punce a vas lahko prosim, če preberete kaj sem jaz napisala zgoraj o ovulaciji in mi skuušate svetovati?!user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 11:27:48   
Anonimen
žarnica tudi tebi user posted image user posted image user posted image user posted image  pa lepo user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 12:47:43   
žarnica
hvala,hvala

Upam,da bo z nami in pikicami vse dobrouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 15:23:19   
lučka 25
No, kot strela iz jasnega, brez predhodnih znakov (ki so bili ponavadi zelo močni) se je prikazala user posted image . Tako, da grem v nove boje in nov krog s klomifenom. Ena pozitivna stvar pa je - ciklus je trajal LE 28 dni, kar je v primerjavi z 43-49 dni prava pravljica. Vsaj čas prčakovanj in načrtovanj je krajši.

Maša 82, mislim, da si čas za testiranje z ovulacijskimi testi zamudila in je do nje že prišlo. Kar nekaj punc je omenilo, da jim v času jemanja klomifena ti testi niso več pokazali realnih rezultatov, ker naj ne bi bilo pravega ravnovesja med hormoni (mislim, da so bili dani taki komentarji). Ali si mogoče meriš BT? Meni je le ta točno pokazala, da je prišlo do ovulacije, saj sem jo zelo močno čutila, pa tudi ovulacijske sluzi sem imela veliko. Upam, da sem ti pomagala in, da boš čez dva tedna že veselo skakla od novice, da si srečka user posted image !


(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 16:41:36   
kaja80
Maša82, meni je G odsvetovala uporabo ovulacijskih lističev, saj meni da ne pokažejo točno zaradi hormonov. Najbolje je da si meriš BT, ker potem točno veš kdaj bo O, vsaj meni pomaga.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 16:42:53   
kaja80
bravoooooo user posted image user posted image user posted image user posted image . Čestitke žarnica!

< Sporočilo je popravil kaja80 -- 14.1.2007 16:43:17 >

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 16:57:43   
bumbum
Joj, Lučka user posted image ! Žali mi je!
Je pa s Klomifenom res pravljično kratko to čakanje, ne? Jaz sem približno na istem kot ti. Trenutno sem brez Klomifena že kar nekaj mesecev in se vse skupaj vleče za znoret!
Maša, kaj vem, meni so tudi ovul. testi skoz kazali manj močno testno črtico in je vendarle bila O, ker mi je BT narasla. Poskusi z merjenjem BT.

(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: A bo še kdo delal ta teden test?
14.1.2007 17:46:50   
Fargesia
Hvala punce za te misli...sem kr malo pomirjena. sem prejle spet naredila O test in je spet enako...tak da se mi dozdeva da sem res zamudila...no, z mojim user posted image je ziher nisva, ker sva vsak danuser posted image user posted image user posted image ...in če nama je usojena za ta mesec, potem nama je, ...če pa ne, pa ne bova vrgla puške v koruzo, ampak bova šla v nove boje...
Sem pa tud dr. Pušenjaka vprašala kaj on meni o tem, pa čakam odgovor....sporočim, kaj bo povedal.

Nisem pa vedla, da niso priporočljivi ti testi v času jemanja Klomifena...vsak dan se kaj novega naučimo...a ni to fino!?

Lučka 25, po vsakem dežju posije sonce in tudi za vaju bo!!!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bumbum)
Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?