|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ABS PODPLATKI
8.1.2007 21:47:29   
bajsek
Čao!

Zanima me, ali katera ve kje bi kupila tiste pikice ki so na abs nogavičkah ali pa kaj podobnega kar bi nalepila ali našila na navadne nogavičke? Saj ne vem ali to sploh obstaja. Mami je seštrikala full lušne nogavičke za ta malga ampak drsijo. rada bi, da jih mali nosi, ker soi zelo tople, pa še res fajne - ma katera kako idejo kako pbi preprečila drsenje?
hvala za predloge!
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ABS PODPLATKI
8.1.2007 22:11:38   
BLAŽIKA
V kakšni papirnici ali podobni trgovinami z šolskimi stvarmi se kupijo napihljive barve za tekstil. Tubice so majhne stanejo pa tam okrog 200 sit. Z konico tubice narišeš na nogavičko vzorček, pikice, srčke.... kar pač hočete ampak na tanko, nato pa jih z fenom fenirate 5 minut in pustite potem stati 24 ur. Imaste pa jih v res veliko barvah. Mi jih delamo doma kar sami in so še boljši kot kupljeni, ker se še bolj primejo na tla.

Pa veselo dirkanje še naprej želimuser posted image user posted image .

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ABS PODPLATKI
8.1.2007 22:22:59   
Anonimen
Koliko so pa kaj obstojne tele napihljive barve pri pranju?

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ABS PODPLATKI
9.1.2007 10:38:44   
piščanc
v prometeju imajo te barve, ki preprečujejo drsenje in lahko sam narišeš vzorke. obstojne pa so toliko kot že narejene nogavičke z abs vzorcem

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ABS PODPLATKI
9.1.2007 11:13:06   
Baby
v prometeju imajo te barve, ki preprečujejo drsenje in lahko sam narišeš vzorke. obstojne pa so toliko kot že narejene nogavičke z abs vzorcem

Tole drži preizkušeno!!!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ABS PODPLATKI
9.1.2007 13:42:58   
lolipop
Sem se že spraševala, kje bomo kupovali štumpke zdaj, ker ima HM največje ABS štumfke 9-12 mesecev, naš pa podplate kot Ian Thorp. Super!user posted image

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ABS PODPLATKI
14.1.2007 16:10:33   
tinatona
Jaz sem jih pa dobila in to stevilko 26.

LP

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ABS PODPLATKI
14.1.2007 16:15:55   
petra81
Mislim, da sem videla večje številke abs nogavičk v DM-ju!

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ABS PODPLATKI
16.1.2007 9:36:30   
lolipop
V katerem DM-ju pa? Nekateri so namreč bolj, drugi pa slabše založeni.

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?