|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3 mesece
10.1.2007 19:14:25   
mtina
Ali katere daje trimesečnika ob 18.00 spat? Ali je to prezgodaj?

Naš se zjutraj zbudi od 6.30 - 7.30 (vmes se enkrat do dvakrat hrani); potem spi samo čez opoldan dve ali tri ure v vozičku, zunaj. Seveda je čisto zdelan po 17. 00 in cendra. Vmes sva ga že skušala uspavat na 100 in 1 način - z njim spat, duda, flaša, na rokah, na kavču, v ležalniku, v njegovi posteljici: NIČ! Bognedaj, da bi kaj zamudil, ko bi imel oči zaprte.

Zvečer načeloma zaspi brez večjega pritoževanja. Samo čez popoldan pišemo diplome in doktorate. user posted image   user posted image

Imate kakšno idejo, ali je to normalno in mine?

Tina

< Sporočilo je popravil mtina -- 10.1.2007 19:15:22 >


_____________________________

Sonce!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3 mesece
10.1.2007 20:33:09   
eya
Pri nas je pri 3 mesecih hodil spat šele ob 9ih.

Če pa se tebi noč potem lepo prespi, ne vidim problema.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3 mesece
10.1.2007 21:22:07   
Luskan
Če spi potem do 6.30-7.30 (sem prav razumela?), je super, to je ja ful normalna ura.
Vem pa, kako je, če je user posted image  popoldne siten - sem to sama doživljala, potem pa uvedla urnik: zjutraj vstanemo (tako hoče user posted image , ne jaz user posted image )  med 6. in 7. uro, prvič gre spat med 9. in 10. uro (spi tud po dve uri), potem navadno sprehod, spanje popoldne med 14. in 15. uro. Zbudi se ob 17.00 pa je top fit do 19.30, ko gre spat. To se pa zdaj bere kot vozni red user posted image user posted image user posted image , ampak tako je in laufa.
Aja, star je skoraj pet mesecev, laufa pa nekje od 3. meseca.

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3 mesece
10.1.2007 21:28:32   
žiža
No moj bo jutri star 4 mesece. Zvečer zaspi med osmo in deveto uro. Že tako se rado zgodi da je ob 22ih spet zbujen in bi zganjal norčije. Kaj bi bilo šele če bi ga dajala spat že ob 18ih. Sej meni bi ekstra pasalo da bi od 18ih pa do 7ih zjutraj spal. Tud če bi se vmes dvakrat zbudil za dojenje, pa če bi potem takoj nazaj zaspal...user posted image
S tvojim otročkom ni prav nič narobe. Itak je še tako majhen, da kakšnega hudo natančnega ritma ne moreš pričakovati. Pač, trenutno je v obdobju ko mu paše tak stil. Vse se bo še **** krat spremenilo boš videla.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3 mesece
10.1.2007 22:15:23   
sonchica
mi smo tudi imeli že obdobje ko je hodil spat ob 18 , sam je pa blo prinas hudo sem bla že čist na tleh, ker se je potem še 5x zbudil in ob 6 do konca in do 9 ni zaspal.... sedaj pri  8 mesecih pa je super ker gre ob 20 spat in se o 1x okrog 5-6 zbudi , se naje in še do 9 spi user posted image

če pa tebi spi do 6.30 - 7.30 pa nevidim tu nič slabega user posted image

_____________________________



(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3 mesece
11.1.2007 8:08:29   
mtina
Saj za ponoči kar trkam, trkam, trkam ... samo sem mislila, da bi takšen majhen otroček potreboval več spanja popoldan...

Pol pa nič, bomo pa tako uživali ... user posted image

Pa ne mislit, da sem pritožujem  user posted image

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?