|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 14:29:51   
Anonimen
....... in kdaj so vam približno nehali lulati v pleničke ?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 14:34:26   
Anonimen
Mi smo suhi nekje od drugega rojstnega dne. Samo sve potem pristali v bolnišnici in je nazadovala. Zdaj pa je že dva meseca suha, edino pri spanju še dajemo plenico (dnevno spanje vstane suha).

Sicer je na kahlici že od 8,5 meseca starosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 14:38:18   
Primoza
Počasi jima je bilo dovolj plenic in sta hotela biti brez. Pri kakih 3 letih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 14:44:03   
srki
Okrog dveh let in pol, začeli so v vrtcu, potem pa še doma. Lepo je napredoval, moram ga pohvalit, edino ponoči jo še ima, pa je zjutraj suha, razen če plenica tako dobro vpija, tako da bom sedaj probala še ponoči.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 14:44:38   
BLAŽIKA
Tudi nas zanima kdaj ?

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 14:46:14   
POKPOK
Starejši sin 2 l in 8 mesecev.Slekla sem ga junija, ko je bilo samo za hlačke. Trajalo je celo poletje, da je postal suh. Enako bom storila pri mlajši. Junija bo stara 27 mesecev.
Upam, da bo toplo komaj junija. Glede na temperature zadnje dni user posted image .



(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 15:01:45   
nejcko
Sin je bil star okoli 2 leti in pol (mislim, da kakšen mesec ali dva prej). Navajati so ga začeli v vrtcu in tudi doma ni bilo večjih problemov, ponoči pa je imel še dolgo plenico, do 3 let in 9 mesuser posted image .
Hčerka pa je bila čez dan suha že pri 23 mesecih - brez plenice smo začeli na predlog vzgojiteljice in je steklo kot po maslu. Zdaj je stara 2,5 let in ima plenico še ponoči, čeprav je večinoma suha, ampak vseeno čakamo pomlad.

< Sporočilo je popravil nejcko -- 15.1.2007 15:02:25 >

(odgovor članu POKPOK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 15:08:59   
sneška_
  Moja se je začela odvajat v vrtcu in tamo prej dveh  mesecih.  Čez dan ni nosila plenice odkar se je začela v vrtcu odvajat zdaj pa je  en teden suha tudi čez noć.user posted image user posted image user posted image user posted image Hitro se je odvadila     za en teden sem je odvadila da ne lula čez noč.

Pa je že bila tri leta  oktobra

< Sporočilo je popravil maja 30 -- 15.1.2007 15:09:35 >


_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 15:24:04   
Bubamaraa
Danaja se je odvadila pri 20m in smo imeli srečo, ker je bil glih mesec Maj in je bilo toplo zunaj...Sam ponoči pa še kar lula v pleničko in nimam pojma kako bi jo odvadila ponoči....ker ogromno pije in jo bom morala odvaditi najprej piti ponoči...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 15:25:30   
dory
Pri 25m..nisem pa nic odvajala ampak sem samo vzela dol plenico..pa je blo...parkrat se je polulal in 1x pokakal, pa mu je blo tko bad...od takrat smo brez plenic, razen v primeru kaksne driske ali vnetja, pa se to bolj zarad preventive...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 15:31:36   
Mina1
Mi sami doma nismo bili uspešni, so pa vse po vrsti odvajali v vrtcu tam pri 2,5 - 3 let in je bilo uspešno, jah, ponoči pa je imel pleničke kar dolgo, do skoraj treh let in pol, pa smo potem tudi tu zmagali, se je sam odločil, mi vrgel pleničko v glavo, ene 2-3x je bila še kakšna nezgodica, potem pa je šlo kot po maslu brez pleničke. 

Eni prej, drugi kasneje, le na silo ne gre.

No, pri mlajšem nas to še vse čaka. Februarja bo star 2 leti, je v jaslih, pa še nismo začeli, verjetno bomo poizskusili poleti, morda pa sami spet v vrtcu pričnejo, pa bo lažje.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 16:46:32   
Tia27
Pred 1 letom nikakor ne ker je pogost prolaps črevesja,pa tud duševno otrok še ni dozorel za bit brez, mi smo suhi tam od 2leta, marca bo 3 leta za kakat še vedno prosi plenico, je ne silimo na kahlico, bo sama izrazila željo, tako kot jo je za lulat, bo tud za kakat,bodite potrpežljivi, nikakor ne silit otroka na kahlo al na školjko,da ne bi pustilo kakšnih travm,pozdravcek.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 17:15:59   
mehurčica
Malo pred 2 letoma in pol(za kakat je še nekaj časa hotel pleničko), za ponoči pa pri 2l in 10m, ko smo videli, da se zbuja s prazno pleničko.

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 19:40:57   
lan
Pri 2 letih in pol, in sicer poleti, brez težav. Takrat je bil čez dan suh, ponoči pa imel še plenico. Pri 3 letih smo se pa soglasno zmenili, da tudi to vzamemo.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj ste otroka odvajale pleničk...
15.1.2007 19:41:51   
Ninica
Tudi naša je bila na kahlici kar zgodaj. Tu in tam smo jo dali gor že pri 8. mesecih (včasih ji je kaj uspelouser posted image ). Začeli smo tako, da smo jo večkrat pustili nekaj minut brez pleničke in opozarjali in spraševali, če ji treba lulati. Se je pa na začetku večkrat polulala v hlačke. Tako se je počasi navadila in sama pove. Zdaj, pri21 mesecih je pa doma že brez pleničke le, ko kam gremo ji damo gor pleničko, pa seveda ponoči. Drugače pa sama pove, ko ji treba lulat. Kaka še vedno raje v pleničko ali se pa skrije in se pokaka kar v hlačke (upam, da bomo s tem tudi uredili). Moram pa povedati, da je nismo nikoli silili na kahlico, vse je ratalo samo od sebe. Zdaj je v fazi, ko hoče vse sama in že hoče lulati na WC kot mi. Tak, da smo ji zdaj kupili tisti nastavek za na školjko.
pozdravček


_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?