|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko pogosto je treba "delat otroke&qu...
16.1.2007 13:17:59   
2ursae
mam eno morda mal trčeno vprašanje user posted image : če si izračunate, kdaj boste imele ovulacijo, kako pogosto v tistem obdobju (oz. tik pred ali pa tik po) pol "delate otroke"? Vsak dan ali večkrat na dan?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 13:27:36   
sazi
Meni je bilo razloženo, da semenčice preživijo v maternici do 3 dni in čakajo na jajčece. Torej, če si dejaven 1x na 2 dni je čisto dovolj, če vama paše, pa seveda lahko večkrat na danuser posted image .
Pri nas je uspelo v prvo, pa je bilo na 2 dni kar v redu - po pravici povedano, si ne predstavljam, da bi user posted image vsak dan, ali večkrat na dan - bi se po mojem počutila preveč obremenjeno (ker bi imela v mislih, da pa res samo otroka delava, ker tako zelo spreminjava najine navade) in mogoče zato sploh ne bi takoj ratalo.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 13:28:20   
Anonimen
A sploh še katera rabi iskalnik ali pa mal pobrska po prejšnjih postihuser posted image ??? Zakaj se nekatera vprašanja pojavljajo v skoraj vsakem postuuser posted image . Milijonkrat pisano, milijonkrat brano, da že glava peče user posted image

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 13:38:32   
2ursae
hvala za info, anonimni, bom poiskala user posted image  ... po pravici povedano, si nisem mislila, da je to vprašanje res tako pogosto ...
Nisem imela namena, da bi te pekla glava.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 13:55:18   
Anonimen
Vsak forum ima pravila in napotke in ko se prijaviš, bi jih naj prebral, ampak očitno se nekaterim ne da. In tam jasno piše, najprej poišči v iskalniku in šele potem vpraši. Pa nisem mislila samo nate, tu je ogromno žensk, ki postavlja stalno ena in ista vprašanja. Poleg tega pa, medtem ko iščeš v iskalniku in bereš še druge poste, veliko več izveš in si še na marsikatero vprašanje najdeš odgovor. 

(odgovor članu 2ursae)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 14:04:04   
Anonimen
A to treba anonimno povedat? Saj se da tudi lepše,a ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 14:08:30   
Naja31
Anonimna si pa res nesramna.
Če te tako moti, pa ne beri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 14:30:46   
stunfek
Ja, lahko je lajat ko si anonimen. Sicer pa kaj potem če se vprašanja ponavljajo. Gre za to, da je forum interaktiven in vsakdo si včasih želi odgovor na svoje vprašanje in ne na podobno vprašanje nekoga drugega. Zakaj potem sploh forumi? Saj vse informacije lahko poiščeš na spletu in na kakšnih drugih forumih. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 14:52:23   
Anonimen
Prvič, če kdo tle laja in napada, ste to ve. ANonimna nisem zaradi tega ker si ne bi upala povedat, ker sem že v preteklosti milijonjkrat to napisla in še vedno stojim za tistim kar napišem. Anonimna sem zaradi povsem drugih razlogov, ki so bolj resni, kot pa to vaše lajanje name. Zato ne obsojajte nekoga, za koga ne veste kaj in kako.
Drugič, če so forumi zato da se pove in vpraša, zakaj potem ne morem jaz povedat svojega mnjenja.
Tretjič, s svojim odgovorom sem tudi pomagala, mogoče še bolj kot ve, ki ste se zlajale name in niste dale nobenga odgovora prvi osebi. Ne samo da sem rekla, kako in kaj uporabljat forum, tudi veliko več odgovorov lahko najde na tak način, na katere se sploh ne bi spomnila.
Četrtič, zakaj so potem pravila foruma? Za okras? Jasno in glasno piše, najprej poišči in potem vprašaj, zakaj potem to???? Očitno so res za okras, zato pa se to dogaja.
Sigurno se vprašanja ponavljajo in se tudi bojo, to mi je jasno in ne obsojam nikogar, samo, da se pa skoraj v vsakem postu pojavlja isto vprašanje, je pa že mal znucano in pretiravnje.

Se opravičujem,  če sem koga prizadela, oprostite

(odgovor članu stunfek)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 14:57:24   
stunfek
wuf wuf wuf

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 15:12:47   
nicolina



wuf wuf wuf


user posted image  user posted image  user posted image , stunfek si me zelo nasmejala

Kako so eni zadirčni..

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 15:30:55   
Anonimen
Zadnje čase pa res preveč lajamouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nicolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 15:47:13   
saša80
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

mam eno morda mal trčeno vprašanje user posted image : če si izračunate, kdaj boste imele ovulacijo, kako pogosto v tistem obdobju (oz. tik pred ali pa tik po) pol "delate otroke"? Vsak dan ali večkrat na dan?


če vsak drugi dan , ne moreš  falit ovulacije... pa želim vsem, ki se trudimo zagledat user posted image user posted image , da se to zgodi čimprej..

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 19:46:29   
Blacky30
Anonimna, res nesramno! Kako lahko rečeš, da stojiš za svojimi besedami, če pa se ne upaš niti razkriti?!?
Meni pa ni problem prebrati 1000x eno in isto stvar in tudi odgovoriti, če imam čas. Zakaj pa bi mi bilo? Tudi jaz sem se nekoč isto spraševala in nekatera vprašanja postavila tudi tu gor. Če pa bi me to tako motilo, pa bi odšla s foruma. Preprosto....user posted image

2ursae, tudi midva sva se držala načela vsak drugi dan in ko sva prvi mesec res tako počela, je ratalo.user posted image

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 20:01:37   
Miss Piggy
Semenceca baje rabjo 48 ur, da dozorijo, zato ni fajn delat na user posted image  vsak dan, ampak je bolje, kakor so ze druge napisle, vsak drug dan.
Pa veliko srece in uzitkov ob delanju user posted image .     user posted image                                                               

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
16.1.2007 20:13:03   
škloca
Poskusite pozabiti, da delate otroka user posted image  ne vzemite to kot delo še naprej poskušajte pri tem "delu" uživati in ne biti obremenjene pa mi verjamite, da bo šlo in se pokazalo
user posted image  user posted image  user posted image           Nam je uspelo

Pa veliko uspeha!!!

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
17.1.2007 9:02:03   
A-N-J-A
Men je ena zdravnica takole razložila:gorile imajo v življenju eno partnerko in 1-2 mladiča,zato so njihova semenčeca bolj lene sorte.Šimpanzi pa imjo v življenju žlj spolnih partnerk,zato morajo bit njihova semenčeca ultra hitra,če želijo da samico oplodi semenčece določenega partnerja.Nama je rekla da čim večkrat seksat da se bodo semenčeca borila.
Tisti mesec ko sva naredila Elo sva čist vsak danuser posted image ,no pri ta drugem mi pa še zdaj ni jasno kdaj sva ga naredila,ker sva največuser posted image na morju,ampak takrat sem bla žeuser posted image .Zgleda da ma moj mal gorile,pa mal šimpanza v sebiuser posted image .


(odgovor članu škloca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: koliko pogosto je treba "delat otrok...
17.1.2007 9:07:45   
stunfek
IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

Men je ena zdravnica takole razložila:gorile imajo v življenju eno partnerko in .Zgleda da ma moj mal gorile,pa mal šimpanza v sebiuser posted image .




user posted image user posted image user posted image user posted image  kako si me nasmejala A-N-J-A! Pa tako nenavadne razlage od zdravnice tudi še nisem nikoli slišala.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?