|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po napovedi bomo prehitevali...
10.9.2004 23:08:16   
JASNA D
Danes sem se zaradi bolečin zopet oglasila pri svojem G. Lepo sem povedala, da me skrb za enoletnega fantiča v zadnjem mesecu nosečnosti ne samo utruja, ampak povzroča neznosne bolečine v križu, ki so se razširile na trebuh. Pa me je dal na UZ, pogledal zadeve in obelodanil - sicer se otroku še vedno dobro godi, po merah pa je malo manjši, kot bi naj bil. Zelo verjetno bo prijokal na ta svet pred rokom. Sicer je že res, da komaj čakam in se ga veselim, ampak naj raje lepo raste in pride, ko bo pripravljen.

Aja, pa še to - končno smo izvedeli, kaj bo - punčka. Sva oba z možem zelo vesela, ker bomo imeli par.

LP vsem in oprostite, ker sem malo zatežila.

Jasna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Po napovedi bomo prehitevali...
10.9.2004 23:09:26   
JASNA D
Se opravičujem, malo sem forum zamešala...

Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 0:00:22   
mehurčica
No, pa je le pupika!9nebesa Bo Marko lepo pazil na njo in jo ljubčkal in nežno božal.:angel:

Mala kepica, ti pa še lepo uživaj v maminem bušiju pa ne se več kaj preveč obračat. Samo brcni jo vsake tolko...lahko tudi ponoči.:hudicek::sloncek:

Pa-pa:miska:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 8:27:06   
Teni_
:bravo::bravo::bravo::bravo: za punčko,mamo, atija in Markeca.

Jasna, ti pa kar brez skrbi. Teja je tudi prišla na svet prej, pa ji čisto nič ne manjka. Bo že potem zravne pridobila.

Vso srečo!!!!


Lp,
Mojca:rozica:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 8:29:48   
JASNA D
Ja Mojca imaš prav, se bo znala še bolj borit za svoj prav. Tako bomo sedaj lahko malo uravnotežile raznerje med fantki in pupami med Štajerkami. V četrtek je bilo razmerje skoraj neznosno, ker ni bilo tvoje Teje. Še dobro, da je bil naš rugec v vrtcu.

LP, Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 8:32:44   
Teni_
Ja, to pa res. Saj se razmerje že malo izboljšuje. Zdaj še ima Ninika pupo, pa ti boš jo imela, pa MOYCA(ti še je mislim, da nisi videla), pa jaz, pa Tia Zoja. No, malo boljše že je. Je pa Teja kraljevala:)- na pikniku-je bila edina pupa.

Ja, Markeca sem pa full iskala na slikah, pa ga nisem nikjer vidla. Potem pa sem se spomnila, da že v vrtec hodi. Joj, moja kratka pamet.

Lp,
Mojca:rozica:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 8:33:49   
Teni_
Aja, zdaj se bomo lahko v mestu večkrat dobili na kavi, ker se drug teden selim na Pobrežje(skoraj 100%, če ne najdemo kakega drugega stanovanja).

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 8:55:17   
Moyca_
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
hay,
mi smo našega malega dali v jasli 1.septembra. Sem full vesela ker je zelo lepo sprejel jasli- nič ne joka- uživa v družbi. A ti imaš svojega v jaslih? Razmišljaš kaj v to smer? Tam se bodo sigurno več ukovarjali z njim kot ti ko boš imela dojenčico (tako vsaj jaz razmišljam), pa še v družbi bo, med sovrstniki,... Čeprav sem na začetku jokala in mi je bilo hudo- še mi je:((:((:((:((:((:((:(( (sem pa tudi čisto out zvečer bila)

Mi bomo tudi baje dobili punčko9nebesa9nebesa9nebesa

Bova imeli parček:bravo::bravo::bravo:

Se slišiva kaj

(lahko bi mi pisala na privat;))


:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 10:54:46   
malika
:bravo::bravo::bravo: za punčko!
kaj pa ime, sta se že zmenila?

Uživaj še teh par dni s trebuščkom!

:rozica:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 11:33:23   
Anonimen
Uaaaaaaaaauuuuu, super, PUNČKA BO!!!!:bravo::bravo:9nebesa9nebesa:rozica::rozica::sloncek::sloncek:
lp,:fis:

(odgovor članu JASNA D)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 13:01:41   
*
UUU..kraljev izbor..česttitke
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

Ti sam počivaj in nič te naj ne skrbi!

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 16:46:48   
frutka_
:roza::angel::roza:

No, končno bo na srečanjih poleg Neje in Teje še ena deklica, lahko bi bila Leja, pa bi se tako imena rimala...hihihi!9nebesa:sloncek:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 20:54:20   
JASNA D
Ja, tale z imenom bo pa zeloooo težka. Z možem sva na popolnoma različnih bregovih, ni nobene volje za kompromis z moje strani, ker sem pri Marku popustila (meni še danes to ime ni všeč). Marjan bi imel Natašo ali Ano (jaz imam na Ano zelo slabe asociacije, pa še obe moji najboljši prijateljici imata že obe punčki s tem imenom), jaz pa bi rada imela punčko z imenom Alma, morda še Neža (ampak, ta ni sprejemljiva pri njegovih).

Skratka - tole z imenom bo še težek boj...

LP, Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 21:06:31   
Sonka
Upam, da si CD s sprostitveno glasbo dobila:zmeden:, in da ga sedaj poslušaš. Jaz sem ga res veliko poslušala pred porodom.
Drži se!:bravo::bravo:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 21:29:51   
JASNA D
Dobila in poslušam, kadar mi ni treba poslušati koga drugega...

LP, Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Po napovedi bomo prehitevali...
11.9.2004 21:40:44   
willma
Jasna & Moyca :bravo:
Čestitke!
Kako lepo9nebesa, tudi jaz si želim, da bi bil moj drugi otrok deklica:roza::duda:
A ni lepo, da bosta imeli par:love:

Vso srečo obema!!!

lp
:angel:Kolenci:hudicek:

ps: Jasna ne se sekirat, saj veš, če si prvič preživela, boš še drugič!!!

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Po napovedi bomo prehitevali...
12.9.2004 23:11:21   
ksenija.
Jasna tudi jaz ti čestitam, da boš imela par. Mi še vedno nismo vprašali kaj pričakujemo, pa saj bomo skoraj izvedeli. Praviš, da so ti napovedali prehitevanje. Tudi jaz upam, da bom rodila kaj pred rokom. Boma videli katera se bo prej rešila!!
LP Ksenija

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Po napovedi bomo prehitevali...
13.9.2004 8:28:43   
Urša
Kako si kej, Ksenija? Še kaj prideš v Lj?

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Po napovedi bomo prehitevali...
13.9.2004 10:27:45   
tina.nika
Cestitke :bravo::rozica::rozica:
Jasna a si ti priseljena mariborcanka? Se mi zdi kot da te poznam ze od prej. A ste vcasih ziveli v blizini mojih starsev?!
LP, Tina in Nika

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?