|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 10:40:39   
Anonimen
Kaj ti ni jasno? Nekdo se ne strinja s takšno dieto in nas pač želi prepričati,da lahko shujšamo brez odrekanja,a ne?
Mater mi je všeč tale Pušenjakov a ne.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 10:43:16   
Anonimen
Ja, O:K., to vem, samo tako nelogično je napisano vse skupaj. Kr neki, samo da je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 10:58:24   
s u g a r
punce kot sem napisala.

ZS tisto ki kaj interesira.

Zakaj bi se odrekali, zakaj bi se odrekali tako malemu ukrepu, ki je lahko prehrana in tako veliki posledici te - zdravju in dobremu splosnemu pocutju.

Odrekanje???
Kaj potem se je treba skoraj vsemu odpovedati naprimer ne sparate dinarckov ker bi si rade nekaj kupile, al raje zaprete oci in pogledate stran - ja ce res ne gre ja logicno a hrepenenje ostaja, pa dopusti, kaj se raje vsemu odrecete. Nehajte no, saj hrano dajes vase in jo imas za osnovo da zivis - takorekoc.

Hrana pa je gorivo za to, da lahko delamo, se lahko ucimo, navsezadnje da smo lahko z otrocki dokler oni ne zaspanckajo, in potem da lahko se kaj postorimo, ce pa smo brez ustrezne energije je pa sok. Koliko vas je ko komaj cakate da se ulezete - da mine dan, mogoce pa je le katera pomislila da ji manjka nekaj. Meni so vcasih govorili ko sem se pripravljala na izpit, pojej cokolado da se lahko skoncentriras, da dobis energijo, da se nekoliko pomiris pred izpitom. Ja kul. Pa kam to pelje? V le en delcek slabih prehranjevalnih navade - znano kaj.

by



_____________________________

A little Angel named Vall was born on 16th of May 2007.

We˙re blessed again, with the second Angel and we gave her a name Emma, she was born on 11th of February 2009.

`cos life is like a butterfly

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 11:03:17   
total
Kuk sm zasledila govoriš o odrekanju hrane,a nisi ti ANOREKSIČNA al si bla,kaj pa je pol to?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu s u g a r)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 11:04:53   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: s u g a r

punce kot sem napisala.

ZS tisto ki kaj interesira.




saj sem rekla, da mi pošlji , pa nočešuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu s u g a r)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 11:27:42   
s u g a r
ja sem bila anoreksicna.
Tako mi je znano stetje kalorij in tole bo prevec in tole ne smem. Mar ni to odrekanje? Mar ne stejete oz. pazite tudi same? Mislim da ni odgovor ne

Zacela sem z dieto nic ne rabim - no pa je prislo do nihanja bitja srca, potem z to in ono dieto, ko sem se spet malo poredila, na koncu sem jedla jabolko in pila vodo -  moje telo pa je izgledalo kot groza ko pomislim siva koza, puh po telesu, same kosti, slabosti, spanje v nedogled, izpadanje las, izguba perila, tezave z ledvico ki se je spustila in obrnila,.....
Ko danes pomislim, kaj sem dala skozi in kaksne punce so bile na istem kot sem jaz - se clovek mora zamisliti nad sabo.

by

_____________________________

A little Angel named Vall was born on 16th of May 2007.

We˙re blessed again, with the second Angel and we gave her a name Emma, she was born on 11th of February 2009.

`cos life is like a butterfly

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 11:38:54   
Anonimen
Veš Sugar,štiri mesece sem preživela skupaj s puncami,ki so imele bulimijo in anoreksijo in dobro vem,kako je to.Z njimi sem bila 24.ur na dan in razumem,kaj vse si morala potrpeti.Te bolezni dobro poznam in poznam vse te znake,ki to bolezen spremljajo.Samo ne moreš te diete in naše hujšanje primerjati s tem.To je nekaj čisto drugega.To so bolezni,ki te spremljajo vse življenje.Nikoli nisi čisto ozdravljen,saj se moraš celo življenje boriti,da te ta bolezen spet ne doleti.
Tukaj pa smo zrele ženske,ki vemo,da hujšamo zaradi zdravlja in ne zaradi tistega kar se dogaja z mladimi dekleti,ki hujšajo zaradi tega,da bi bile manekenskih mer,ker jim to narekuje,včasih celo vsili okolica.

(odgovor članu s u g a r)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 11:44:50   
cmokec
A nimamo danes beljakovin, ker v naslovu so pa proteini?



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 11:50:23   
Anonimen
Cmokec,proteini so meso in to so beljakovine.user posted image user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 11:54:56   
cmokec
No, pa sem se spet nekaj naučila. Ker jaz imam beljakovinske, škrobne in og. hidratne dneve. Tile proteini mi pa niso šli v noben dan.

Hvala.user posted image


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 12:05:18   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

A nimamo danes beljakovin, ker v naslovu so pa proteini?



Vidiš, cmokec, to so pa stranski učinki ločevalne diete. ČE bi pa herbalife oz. podobne zadevšne uporabljala, bi pa zagotovo vedela, da so beljakovine =proteinom.user posted image user posted image


Jaz pa še kar čakam in čakam ZS. Zgleda, da ga ne bom dočakala.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 12:08:10   
cmokec
user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 12:12:26   
Anonimen
Jas tudi čakam na zs pa nič. Sugar sem ti lepo pojasnila da me zanima, zaradi mame ne zaradi mene. Nevem zakaj si se sploh oglasila na tole temo in nekaj začela in še posebej si napisala, katero zanima naj se javi na zs. Od tebe pa nobenega odgovora. nevem a ti je sedaj težko napisati za kakšno dieto gre, če si že začela s tem. pa lep pozdrav!

Glede tvojih težav je pa čisto tako kot je napisala Dalija in nima nobene povezave z nami tule, ki smo odrasle osebe in pač na nek način skušamo izgubiti nekaj kilogramov.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 14:05:42   
*pepelka*
Očitno se je Sugar odločila, da nam, ki smo se odzvale na temo ne bo odgovorila na zs, ker smo jo verjetno nekoliko prizadele z našimi odgovori. Je pa zagotovo to herbalife, kar poglejte njene teme.


< Sporočilo je popravil hafi -- 19.1.2007 14:14:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 14:10:12   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

A nimamo danes beljakovin

 
user posted image  user posted image  user posted image   imamo cmokec - beljakovine (proteine) z dodatkom: TEŽENJE 100/h
 
Danes bo pa mesek user posted image
 
Ti drago bitje, ki si (prebolela) anoreksičnost pa predlagam, da odjadraš z naše teme user posted image
 
Vse si nam že razložila: HVALA za tvoje usluge.
Tukaj smo zbrane samo članice MINI BIKINI
 (cukrček ti si naš častni član user posted image )
 
 




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 14:26:19   
kepa*
Hejhoj!

Vidim, da ste danes že imeli vročo debato!user posted image  No, meni se o tem ne da razpravljati, zato se v to ne bom vtikala.

Moj jedilnik danes:

Z: dve pomaranči
K: nemastna pečenka, zelenjava, paradižnikova solata in čista juhica
V: pol manj

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 14:37:08   
1Tanya
Ojla punce,

še jst, ker zdej mi je pa že skor film poču. A eni res nimajo druzga dela, kot uletavat na forume in drek mešat. Če že imaš kaj povedat in na temo proteinov, potem odpri novo temo in tam izlivaj svoja čustva, nas pa pusti pri miru. Sej smo vse dost pametne in nam ni treba brat takih neumnosti.

Drugač pa pri nas danes diši po pečenem purančku (za moža v smetanovi omaki in pire krompir user posted image ) in kuhani zelenjavi.

Držte se! Sej nam gre kar dobr. Bravo meuser posted image user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 15:49:22   
triša
Jaz sem mela pa daneskot ponavadi za zajtrk kavico
K: kebab (pa brez kruha ), paradižnikova solata
V: še ne vem

Pa še neki me zanima,a mislite da je nujno zaporedje B,Š,OH,Vit. ali lahko kaj pomešam? Ker greva v nedelo s ta malo na počitnice za en teden k mojim pa ne vem če lahko od mame zahtevam da kuha za vse po tem redosledu.
Ali lahko kakšen dan zemenjam ali je pa strogo določeno  da ne?

Mislim tale SUgar me je pa raz... do konca. Naj se spoka, z naše teme če ji kaj ne paše.

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 16:00:37   
Anonimen
Triša, po moje ni tako zel nujno se iti točno po dnevih, ker metabolizem se ti ne spremeni, kot to piše. To bi bilo v bistvu zelo hecno, če bi se kar vse skupaj spremenilo, tako da bi do konca življenja se lahko jedel, pa se ne bi zredil. V to jaz niti slučajno ne verjame.
Tako da kar se mene tiče je fora teh dni bolj v tem, da se resnično držiš diete, torej da resnično ločuješ in da ne ješ toliko, kolikor bi pač pojedel, če bi za kosilo jedel kaj drugega kot za večerjo. Pa da se imaš pod kontrolo, da greš po enem planu.

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 23:03:45   
Mojra
dober vecer,

zajtrk: banana
kosilo:Puranji zrezek, na istem neuser posted image olju popražena čebula z jušno osnovo in grah, solata
večerja: 3 koščki hofer pize-margariteuser posted image ampak potem sem šla v trgovino peš in v 3 nad. nazaj peš, in z mojimuser posted image sva plesala na vse pesmi v American Idoluser posted image !

Danes zjutraj sem se vagala...no ce prejsnji cel teden ni slo skoraj nic dol; mi sedaj po uravnoteženi prebavi kaže -1kg. Torej skupaj od 3.1.07 = -4,5 kg

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Gremo naprej...pa ceprav z rahlimi odstopanji in kršitvami ! Gre pa vseeno dol...jaz sem si na kavbojkah že za dve luknji pas premaknila user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: MINI BIKINI(16)-19.1.07-PROTEINI
19.1.2007 23:08:00   
taja27
oj punce,

se malo mešam. jst nism mini bikini, ampak samo bikini - po dieti seveda.

Sugar je verjetno spregledala, da tle gor visimo punce, ki imamo preveč kil in nismo anoreksične. za anoreksične je res nevarna ta dieta. če pa se me odpovemo čokoladi (no pa sej jo imamo tud na jedilniku, a ne), čipsu, tortam, ... pa res ne bomo ogrozile naše zdravje. jst zdej, ko sem na dieti, pojem dosti več mesa, kot sem ga prej.

men bi blo tko fajn, če bi jedla kr vse, kar se mi zahoče in bi imela čez rit ravno tolk k Sugar ... s tole mojo ritjo, pa nism prav nič zadovoljna user posted image
 
ej Sugar, a tole s Herbalajfom pa ni odrekanje? Pojem vse kar hočem (se nažrem), potem spijem Herbalajf in grem lahk kr reklamo za Lisco delat.... ja, ja in potem svizec zavije čokolado ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?