|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MI PA HRUŠKE JEMO!
13.9.2004 15:58:54   
*
Živio!8)

Pomagajte mi prosim raztolmačiti govorico Nejčka!:zmeden:
Sit je, previt, še čaja mu dam za piti, ampak on se tako zelo slini..o.k. do sem..sam pol pa hopla po hruškicah. In tako zelo so dobre, da kar cmoka in cmoka. Mu dam dudico, noče jesti več, čaja..noče piti…dudo, jo ven vrže in hop po hruškicah.
Če pa hruškica zasedena, pa kar najbližjo pleničko, ki jo ima za spati in si njo tišči v usteca. Sem mu ponudila tistole reč za dlesni, ki jih umirja, no tisto plastiko al kaj je že…pa je zelo zadovoljen, sam kaj ko pa je princ še premali, da bi samostojno držal to v rokah.:ups:

A je mogoče, da ga dlesni mal žgečkajo? Že sedaj?:zmeden::zmeden::zmeden:
Se mi zdi, da ko želi zaspati…je taka sila po hruškicah…al pa se motim.
Hvala za odgovore in lep dan!:sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MI PA HRUŠKE JEMO!
13.9.2004 19:27:04   
Nataša R.
Če mu nagajajo zobki najolj pomaga Calgel, ki ga dobiš v lekarni. Mi smo se mazali od tretjega meseca dalje, prvi zobek je dobil pri štirih mesecih in se še sedaj. Slinili smo se pa mesec dni prej.

LP Nataša
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MI PA HRUŠKE JEMO!
13.9.2004 21:05:02   
*
Oj!
Ne vem če so zobki, prehitro je..čez tri dni bo tri mesece:ups:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MI PA HRUŠKE JEMO!
13.9.2004 21:16:11   
Nataša R.
Saj pravim da naš še ni bil star tri mesece pa si je začer brusiti dlesen, sliniti kot polž. Zato nam je pomagal samo gel.

:sloncek::sloncek:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   MI PA HRUŠKE JEMO!
13.9.2004 21:23:55   
malika
Ja v tem starostmen obdobju se začnejo slinit in vse gre v usta. Najprej rokice in najbližje stvari, pleničke,...potem pa počasi vse ostalo.Pa tudi slina bo tekla vedno bolj. ja vse bo mokro,...:)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   MI PA HRUŠKE JEMO!
13.9.2004 21:53:22   
Ro-La
Malo še, malo, pa bo že grizel in to orng.


(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   MI PA HRUŠKE JEMO!
13.9.2004 22:43:42   
Amai
Ni nujno, da je prezgodaj - prvi beli rižek je našemu pokukal ven dva dni preden je bil star 3 mesece, drugi pa en teden za ta prvim. Je pa res, da ko ga je najbolj bolelo tudi papat ni hotel (razen ko je bil že zelo lačen) - ful se je zapodil v zizo, pa ga je očitno dlesen zabolela in je kar odmikal glavo stran...

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?