|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tece iz noseka,tezko diha
14.9.2004 22:24:08   
mamica tia
Stara je 6 mesecev.V soboto smo prisli iz dopusta,pa je verjetno malo zaradi tega prehlajena ker je menjala klimo,ozracje.Zelo ji tece iz noseka in tezko diha ter zaradi tega tezko spi in je.
Ce je katera ze imela podobne tezave bi prosla za nasvete.
(iz lekarne imam wick kremico in pumpico za noseka cistit)
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   tece iz noseka,tezko diha
15.9.2004 0:13:17   
Ezi
Pa na fiziološko raztopino ne pozabi ... večkrat na dan ji kapni v nosek, da bo imela prehodnega ... in spije naj dosti tekočine ...

Čim prej okrevajte!

Lp, Ezi:racka:

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   tece iz noseka,tezko diha
15.9.2004 10:19:33   
Tiki
Poleg vsega kar sta napisali Ezi in žabica, je pri nas za lažji spanec pomagalo, da smo nekoliko (pribl. 10cm) dvignili vzglavje. Pod jogi smo dali v rolo zvito odejo ali pa kos pene.

Pa čimprej se okrevajte.
Lp

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   tece iz noseka,tezko diha
15.9.2004 10:20:54   
Tiki
:ups: pa čimprej okrevajte sem hotela napisat.

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   tece iz noseka,tezko diha
15.9.2004 10:26:22   
oblacek
pozdravljena, tudi mi se ubadamo pravkar s tem prehladom. Star je 7 mesecev. Ponoči sem bila budna ker me je bilo strah ko je tako težko dihal.
prižgan imam vlažilec zraka, pa dvignila sem mu vzglavnik pa v posteljnino sem vtrla par kapljic za lazje dihanje. Vesela sem da mu ze iz nosa tece. Sem pa se čudila ko se je hotel ponoči dojiti :zmeden:, načeloma se zjutraj ali pa zvečer, no pa sem mislila da nimam nič več mleka in da bo konec veselja..aja mi pumpico uporabimo če se vidi smrkelj drugače pa fizološko raztopino

čimprejšnje okrevanje!

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   tece iz noseka,tezko diha
15.9.2004 10:40:32   
marita
Živjo,

tudi moja pikica je danes ponoči težko dihala, sem parkrat prav vstala in gledala kako diha. Pomagalo je, da sva se večkrat dojile in potem je začela kar normalno dihat. Upam, da ne bo slabše. Sedaj čez dan je že čist ok, bom videla kako bo spet ponoči.

Lp

Marita

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   tece iz noseka,tezko diha
15.9.2004 11:29:29   
SILVA
Čim večkrat spucat noseka,da slučajno ne pride do vnetja srednjega ušesa.Mi to delamo z fiziološko raztopino in baby palčkami,ker nam s pumpico nič e uspe,ker se mali preveč upira.
lp

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   tece iz noseka,tezko diha
15.9.2004 13:15:41   
malika
mogoče boš našla kaj tukaj

http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=15331&idk=89

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   tece iz noseka,tezko diha
15.9.2004 13:47:00   
Dadi
En majčken nasvet : če dojiš, ji kapni malo svojega mleka (po dve kapljici) v vsako nosnico in to lahko komot večkrat na dan.

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   tece iz noseka,tezko diha
15.9.2004 20:52:00   
*
AAAAAAA???MLEKECA????????????

Nejc ima tako zabit nosek..celo noč sem bila pokonci, ker se je dušil zraven, ker ni mogel dihati skozi noseka...:((:((:((...
Mlekeca da mu kapnem..hmmmm...

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   tece iz noseka,tezko diha
16.9.2004 19:48:34   
Dadi
jp...malo mlekeca pa bo bolje. Nasa mala pupika je mela vnete ucke pa sem ji mlekca noter kanila pa se je pozdravilo. Naravno je najbolj zdravo. Najprej scistis nosek nato pa mleka not naspricas pa je.
Vsem bolanim otrockom zelim veeeeeeeeeeeeliiko zdravja.

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?