|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zgaga
30.1.2007 17:19:29   
Emm
Kaj sloh jesti,piti ko me pa non stop skoraj peče zgaga.
MLeka,marmelade,sadnih sokov,jogurtov,namzov itd itd sploh si jih neupam pogledat ko takoj ko nekaj spravim vase že letim v kopalnico.
Nalo mi pomaga ingverjev čaj ampak ne toliko da bi laho jedla kar mi bušček zaželiuser posted image   Sem v 9t,kako dolgo bo še to trajalo sajbom kost in koža ko mine polna 3 meseca.user posted image

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 28.5.2007 10:31:31 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZGAGA
30.1.2007 17:38:15   
total
To pomeni,da mu laske rastejo,kr potrpi....user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZGAGA
30.1.2007 17:51:00   
mala
Mislim da lahko ješ rupurut-ampak še prej vpraši v lekarni

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZGAGA
30.1.2007 17:55:45   
Marogica
Jaz sem v obeh nosečnostih jemala Rupurut, brez problemov. Tu pa tam pa kakšen kozarec Donat Mg

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZGAGA
30.1.2007 19:10:09   
yaris
Jaz sem imela zgago več kot pol nosečnosti. Je grozno, ampak se sprijazni.
Ko sem rodila pa je imel tamali polno glavo temno rjavih lask.user posted image  

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZGAGA
28.2.2007 20:10:02   
GabiW
No pa se je našla še ena taka, ki jo ves čas peče zgaga. Jaz sem že v 19tem tednu in me peče vsak dan. Ne jem nobenih tablet, mi pa zelo pomaga DonatMg. Spijem ga 3-4 dcl na dan, res se mi kar precej spakuje po njem, ampak zgago pogasim 100%. Ne boste verjele, nikamor ne grem več brez 1/2 l flaške Donata. Postal je obvezni pripomoček v moji malo večji torbici.

Ann poskusiti ni greh. Pa ne se ustrašit, ne boš dobila driske po njem.

pa pa, Gabi

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZGAGA
28.2.2007 20:11:54   
GabiW
ups, Emm  kar na hitro sem te preimenovala v Ann. Oprosti!

(odgovor članu GabiW)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZGAGA
28.2.2007 20:24:59   
LuLu
Emm, Rupurut lahko, pa meni so tudi dr. dali v bolnici Rutacid (in Ratinal), ker me je nekaj želodec  zeznil. To dvoje torej sigurno lahko. Do tri na dan in največ dve naenkrat. Jim je blo prav čudno, da sem jih šparala za zadnjo silo, ker so rekli, da sigurno ne škodijo.
Pa ne pozno zvečer jesti.

(odgovor članu GabiW)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZGAGA
21.3.2007 11:20:13   
smejčica
meni pri zgagi pomaga samo mleko. Spijem kozarec, dva, pa je ok.

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZGAGA
22.3.2007 10:03:45   
Freycha
Kar se Donata Mg tiče, bi vas rada samo nekaj opozrila. Sama sem ga tudi pila in mi je pomagal proti zgagi. V ponedeljek pa me je tako zgaga pekla, da sem po požirkih pila Donat skozi dan in večer in noč in nazadnje sem spila skoraj 1l, naslednje dva dni pa sem skoraj umrla, ker sem si uničila floro v črevesju in sem res trpela.
Definitivno (če mene vprašate) je boljše pojesti en Rupurut, kot pa se predozirati z Donatom.  Samo moje mnenje!

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZGAGA
30.5.2007 12:46:25   
papica
Mene je začela zgaga v prvi nosečnosti nagajati šele v petem mesecu, pa je bilo peklensko. Do poroda sem jedla samo sadje, jogurte, pusto meso,... ( no vsaj s težo ni bilo problemov), mi je pa G. svetovala Rupurut in da 3-4 na dan ne škodijo, več pa boljše da ne. Sem pa vsak dan spila tudi vsaj dva deci Donata, ki je dober tudi proti krčem (magnezij). No zdaj sem v četrtem mesecu in me kakšen dan peče zgaga že kar od začetka nosečnosti. Pa smo spet tam: Donat, Rupurut, ...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZGAGA
30.5.2007 12:56:55   
Tiamo
tudi mene je dajala zgaga in po receptu babice sem, ko me je napadla zgaga pojedla 3-4 neoluščene mandlje in tako sem si pomagala skozi celo nosečnost.

Probaj, če ti pomagajo mandlji, samo ne se jih preveč najest, da ti ne bo slabo oz. težko v želodcu.

(odgovor članu papica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZGAGA
8.6.2007 21:31:22   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: total

To pomeni,da mu laske rastejo,kr potrpi....user posted image


Joj najbolj je zanimivo da mene čisto čisto nič ni zgaga pekla. Pa sem rekal aha bomo brez lasekov kot sem bila jaz.
Potem pa pride ven taka čupica črna da sem kar gledala user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?