|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aglurab + klomifen + prometrium
31.1.2007 16:48:18   
Anonimen
Pozdravljene!

Morda ima katera to kombinacijo zdravil? Zanima me, če katera ve kako je z nakupom Prometriuma v Italiji? Koliko stane?

Hvalauser posted image

< Sporočilo je popravil bonnie_ -- 31.1.2007 21:38:22 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AGLURAB + KLOMIFEN + PROMETRIUM
31.1.2007 20:22:19   
micla
Sicer nimam celotne kombinacije (če  te dni dobim user posted image  bom začela s klomifenom), prometrium sem pa že ta ciklus jemala od O 10 dni. Prometrium dobiš na beli recept, ki ti ga da G, stane pa 5,10 EUR (škatlica od 15 tablet).

_____________________________

micla

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AGLURAB + KLOMIFEN + PROMETRIUM
31.1.2007 21:24:34   
Anonimen
Najlepša hvala za odgovor. Imam namreč zelo neredne user posted image , pa me zanima, če po jemanju prometriuma v drugem delu ciklusa sprozi user posted image  nekje okrog 28. dne? Žal nisem ravno razumela mojega ginekologa, če je to namenjeno poleg priprave sluznice tudi sprožanju user posted image , če do user posted image  ne pride.


(odgovor članu micla)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AGLURAB + KLOMIFEN + PROMETRIUM
2.2.2007 11:56:10   
Anonimen
kuku, a nima nobena izkušnje s tem kako je glede user posted image ?

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AGLURAB + KLOMIFEN + PROMETRIUM
5.2.2007 13:56:17   
njoka
Ciao!

Jaz jemljem aglurab. Te dni naj bi se prikazala user posted image , potem pa začnem s klomifenom in kasneje s Prometriumom. Se bom kaj oglasila kako bo šlo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aglurab + klomifen
3.4.2007 23:15:45   
anja31
Punce,

rada bi si malo izmenjala mnenja in izkušnje s tistimi, ki imate predpisano sledeče: 1/2 klomifena na dan od 3-7 dne m. + 2 tableti agluraba vsak dan.

Koliko je takih, ki imate takšno kuro?

Ciao ciao

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aglurab + klomifen
5.4.2007 8:03:25   
njoka
Ciao!

Jaz sem imela v prejšnjem ciklusu tako terapijo. Bilo je neuspešno (folikli so bili le 8mm user posted image ).
V tem ciklusu pa ravno jemljem 2 tableti klomifena na dan od 4. dne zvečer do 9. dne zjutraj. Aglurab pa jemljem že od septembra 2006 po 2 tableti na dan.

Držim pesti zate, zame in za vse nas

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aglurab + klomifen
5.4.2007 13:45:44   
anja31
A pa katera ve, kakšni so kaj rezultati z jemanjem agluraba? A je uspešen? Ker za klomifen neke okvirne podatke že vseeno imamo...

hvala

(odgovor članu njoka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aglurab + klomifen
25.2.2013 17:33:08   
Radenska_
Zdravo,

ima še katera takšno kombinacijo zdravil? (meni je dal zraven še Prometrium)

Je bila uspešna?

Kako je z aglurabom - pri meni PCO ni dokazan, po Reševih besedah pa so jajčniki "močno policistični" pa tudi M cikluse imam zelo dolge...

(odgovor članu anja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aglurab + klomifen
26.2.2013 19:09:05   
Radenska_
A res ni nobene??

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Barva vozička za fante
donat

Ali je primerna RDEČA barva vozička za fantke??

da (81%)

ne (8%)

mogoče (10%)


Število vseh glasov: 153

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!