|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa je prišla...
16.9.2004 8:17:52   
tinkamiška
Evo, pa je tu ta packa packasta:hudicek:! Ponoči se je hinavsko prikradla, sem se zbudila, kot, da bi me kdo poklical, prosila sem boga, angelce, da ni M, šla lulat in je pritekla, taka rjava, grda... Sva z možem jokala v postli, se stiskala in bil mi je tako blizu...kako, mora bit njemu, ki vse skupaj samo opazuje nič ne čuti v svojem telesu, nobene spremembe, nobenega špikanja. Res je moj sopotnik, moj prijatelj in edini, ki me po mojem res pozna. Sem srečna, ker je z mano.
Pa sej zdej sem boš. Mi je malo odleglo, ker to čakanje al je kej al ni nič, se mi zdi še hujše.
Nič. V ponedeljek začnem z novim ciklusom s Klmifenom, po petih dneh pa začneva spet:sloncek::sloncek::sloncek:. Tokrat bom poslusila vse odmisliti.

Mislim na vse vas, ki čakate in upate, držim pesti in
vam pošiljam poljubčke!:rozica::rozica::rozica:

Ker je prišla M k meni, je sigurno ena od vas ne bo dobila:):):) In to tista, ki si M ne želi!

Tinka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pa je prišla...
16.9.2004 8:26:51   
billa
Žal mi je tinka, vem, da je hudo,....

Ampak sem včeraj razmišljala in prišla do zaključka, da je sreča sedaj,... da otrok ni pogoj za srečo, ampak nadgradnja. Tako, da uživajmo v vsakem dnevu in mesecu in seveda v svojem partnerju...
Sploh ker kmalu ne bomo imeli več toliko časa eden za drugega in se bomo ukvarjali z našimi:duda::duda:

Pogumno naprej:rozica:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pa je prišla...
16.9.2004 8:27:13   
neža76
Tinkamiška, jaz sem vseskozi mislila nate in držala pesti!! Nič hudega, ne bodi žalostna, boš videla, se bo hudičevka :hudicek:M:hudicek: že naveličala in te zapustila za 9 mesecev!!

To bo veselje!!!
:):)- :bravo:

pošiljam ti:rozica:!

Neža76

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pa je prišla...
16.9.2004 8:39:50   
anadejka
Tinkamiškaaa bogaaa!!!
Ampak glavo gor,nič ni zamujeno in vse pride ob svojem cajtu,boš vidla.Pa sej vem da si pogumna punca in ne boš pustila da te to vrže iz tira.Nov mesec novo upanje,nikoli ne veš...;)pa sej veš.
Čeprav sem bila prepričana da si ti že srečka nosečka,ampak sej boš pa drugi mesec,vse bomo enkrat prišle na vrsto,ane?!
Tudi jaz sem bila ta mesec prvič na klomifenu,samo jest pa NE pričakujem M ta konec tedna.Samo če povem po resnici že zdaj vem da jo bom dobila :hudicek:,pa sm se tut mal zjokala.Hvala Bogu imam tudi jaz najboljšega fanta ki me tako lepo k sebi stisne in potolaži,nevem kaj bi brez njega.Veš pa sem se odločila da se ne bom več sekirala in tako pretirano razmišljala o :duda:.Kar bo pa bo,jaz sem srečna že zdej,če pa bo kdaj tudi:modri::roza:,bo pa to nadgradnja najine sreče in ljubezni.Na silo ne gre.
Pridna bodi,lepo se imej in veliko se smej.

Lepe pozdravčke.........andrejka:rozica:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pa je prišla...
16.9.2004 9:50:16   
tinkamiška
Sem šla na en dooolg sprehod z psom. Pomaga, sam škoda, da danes ni sončka, bi blo še bolš.

Hvala,da me takole bodrite in imate čisto prav, da ni ničesar konec in da je spet nov mesec in bomo spet delali:duda:. In tudi to je res, da morava z možekom uživat zdaj, ta trenutek, čeprav ni z nama:duda:.

Upam, da vas bo čim več srečk nosečk!!!!

Rada vas imam,

Tinka

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pa je prišla...
16.9.2004 11:30:44   
mozart
:hudicek:Ravno danes sem ti hotela napisati, če si preverila svoje stanje. NE SEKIRAJ SE !!! Jaz sem se tako, da sem "pada" v depresijo, bila sem tako zoprna da je noro-kasiral pa je mož. Z vašo pomočjo, sem pozabila( Neža, ti.....). Sedaj sem se skulirala in odločila, da se sploh ne bom obremenjevala s tem. Ko bo pač bo??Ampak ringaraja.netu se pa ne odpovem!:ups:
Sedaj samo še veselo :sloncek::sloncek::sloncek:, enkrat se bo že vdala !!!!
tinkamiška tolaži se s tem kako imaš dobrega in ljubečega moža, mnogim ni dana taka sreča, kaj bo šele ko boš zanosila....

tija:angel:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pa je prišla...
16.9.2004 12:32:06   
neža76

Tinkamiška, Tija in vse ostale..... SAMO POČAKAJTE KAKO LEPE OTROČIČKE BOMO IMELE!!
JUHUHU!!!!

Neža76

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pa je prišla...
16.9.2004 14:32:57   
nena m
Tinkamiška, lehko mi verjameš, da vem kako ti je. Še vedno se spomnim, kako sem se vsakokrat kar tresla, ko sem šla na WC. Grozno. Ampak, ko boš imela svojega otročička in boš gledala nazaj, boš videla, da je bila to vseeno ena lepa izkušnja. Z možem sta se sigurno še bolj zbližala, še bolje si ga spoznala in veš, da se lahko zaneseš na njega tudi kadar ni vse krasno. Pa tudi od drugih stvareh začneš drugače razmišljat. Vsaj pri meni je bilo tako. Uspelo vama bo pa sigurno. Medicina dela čudeže, še pri tako brezupnih primerih kot sva midva, pri vas pa sploh ni tako kritično. Midva zdaj že razmišljava o še enem, čeprav... No, upam, da bova čez kakšen meseca ali dva že pisali na kakšno drugo temo. Lp

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pa je prišla...
16.9.2004 15:11:48   
tinkamiška
Hvala punce, res ste zlate, kr ne vem kaj bi brez vas. Mislim na vas Andrejka76, Neža76, Tija, Nena M,Urša_Š-V ne morem vam povedat kako sem vam hvaležna za vaše besede in res ste super!!

Vesela bom za vsako posebej, ko boste sporočile veselo novičko in nena m, mogoče bova pa res čez kakšen mesec ali dva pisali na kakšno drugo temo;)

Lepo se imejte in si še kaj pišemo!!

Tinka

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pa je prišla...
16.9.2004 15:38:21   
špelin@
Grrrrr, sem jezna! Pa sem bila prepričana, da je k tebi ne bo.

Glavo pokonci, čimvečkrat stisni se k svojemu ljubemu, držim pesti za naslednji mesec. Kar nekaj nas bo, ki bomo nekako istočasno čakale, da se nas M za lep čas izogne...

Drži se, Tinka :rozica::rozica::rozica:

:angel:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pa je prišla...
16.9.2004 17:24:16   
mela
ja k meni je tudi prisla ta nezazeljena :hudicek:!!!!žal!!!!!!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pa je prišla...
16.9.2004 21:21:35   
Anitka
TINKA MIŠKA!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: Žal mi je, da te je packa obiskala. A hitro glavo pokonci, ansmeh na obraz, M brcni v ta zadnjo do lune potem pa gremo na juriš hopa cupa hop hop hop :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: v nove boje! In :miska::miska::miska::miska::miska::miska: da bo naslednji mesec :modri::roza:

Pa enake želje tudi zate MELA!:rozica:

Anitka:metulj:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pa je prišla...
16.9.2004 21:36:40   
tinkamiška
Hvala tudi vam, Špelin@, Mela in Anitka!

Anitka sem brala, da tebi kr dobro kaže! Kr tako naprej, držim pesti in enga:angel:, da te čuva!

Špelin@, in Mela me bomo pa verjetno spet skupaj čakale, le da se bom tokrat potrudila in čim manj mislla na to.

Držim pesti še za vse ostale!!!

Pa lahko noč!

Tinka

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Otroci - želja in resničnost
DeVilla

Koliko otrok ste si želeli in koliko jih zdaj imate? Ste uresničili željo, še delate na njej ali se prišli k pameti? :D

Imam 1, je dovolj (14%)

Izpolnili plan... (34%)

Še delam na tem... (52%)


Število vseh glasov: 97

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!