|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vsake 10min!!!
16.9.2004 9:25:38   
monika2004
Zdravo!
Moj sonček je star 4 mes. in od kar sva prišla iz porodnišnice je spal celo noč (nobenih problemov). Zdaj pa imamo že tri dni probleme zbuja se vsake 10min - celo noč, ko mu dam pa dudiko pa takoj zaspi nazaj ampak samo za 10min. Zakaj to??????
Ali ima katera tudi take težave???
Lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vsake 10min!!!
16.9.2004 9:56:47   
Moyca_
morda so zobki ali pa samo ima tako obobje. Moj ga ima zadnje čase (star 1 leto) in je že znal celo noč spat neprekinjeno. Danes se je zbudil 14 krat!!!:((:((:((:((:((:((


:sloncek::sloncek:

(odgovor članu monika2004)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vsake 10min!!!
16.9.2004 9:59:28   
monika2004
Ja mogoče so pa res zobki ker ima dve beli črtici že 1mes.Moyca hvala!

(odgovor članu monika2004)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vsake 10min!!!
16.9.2004 10:04:06   
beti 1
Mi smo bili k sreči na morju, ko je zrastel prvi zobek, ma sem imela občutek, da sem mu tisto noč non stop dudo v usta tiščala. Zjutraj sem mu nekaj v usteca prst dajala in zatipala zobek. najbolje da kar potipaš, al je že al ne še.

(odgovor članu monika2004)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vsake 10min!!!
16.9.2004 12:29:59   
malika
Moj je star 8 mesecev in se že od rojstva dalje zbuja na 2 uri. Zdaj pa je dobil še vročino-najbrž zaradi zobkov, ker je vse ok;in se je to noč zbujal vsakih 15 min. Ne pomaga ne duda, ne čajček, ne zizika,...nič.
Prav tako ne pomaga gosta hrana oz. obilna večerja.On se zbudi, ko je njegova ura.

Da bi že ta Vila prinesla ta zobek:)

(odgovor članu monika2004)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vsake 10min!!!
16.9.2004 12:52:43   
monika2004
Moj je gosto hrano (kašice...) že od 2.5mes. tko da bi bilo to krivo verjetno ne. Mogoče so pa res zobki!!
Lp.

(odgovor članu monika2004)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vsake 10min!!!
16.9.2004 12:55:04   
ESA
Kar ne morem verjeti, da imate tako pridne malčke. Naš je star 4 mesece in se že od rojstva zbuja ponoči na tri ure ali pa bolj pogosto. Ko poje svoj obrok spi dalje. Tudi gosta hrana ne pomaga.

(odgovor članu monika2004)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vsake 10min!!!
16.9.2004 13:02:56   
dory
No pri nas je blo ravno obratno..ko sva prisla iz porodnisnice nobena noc ni bla prespana in zelo nemirna vsaka..zbujal se je na deset min in konec...no zdej pri stirih je cist druga...odkar je kasice in gosto hrano, spi kot top :) le redko se se zbudi ponoci..takrat mu ponudim caj...ce ni dovolj tudi mleko :)


Mislim,da imajo nekateri ena taka obdobja...je pa tezko, ker je ponoci vsaka minuta budna zelo dolga ane?


papa,teja

(odgovor članu monika2004)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vsake 10min!!!
16.9.2004 13:09:36   
puncica
ja esa nimamo vsi take sreče, naša je stara tri mesce pa pol, pa se konstantno zbuja in je na dve ure, zdaj pa je še problem, ker ponoči ne zaspi nazaj in jo je treba pol ure nosit, potem pa končno zaspi za eno uro, saj je pol ure, pa nošenje pol ure, in vidiš kolk potem spimo:(( Sej verjetno ji bomo začel dajat kakšne kašice, ker to ni ničemur več podobno, pa še največ 60 poje, kar se mi zdi za to starost odločno premalo. Tako da neki je treba nardit in verjetno bomo kar uvedl gosto hrano. Men je tega dost, z vsakim dnem se mi zdi slabše, pa sam znorim še lahko

(odgovor članu monika2004)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vsake 10min!!!
16.9.2004 13:13:40   
dory
Puncica..iste probleme imas kot jaz...pojedel je samo 50-60ml, jaz sem ga silila on pa v jok...mleka mu nisem mogla po zlici dajat, pa sem zmesala vanj rizolino...je pojedel normalen obrok in po parih dneh je bil tko priden...od takrat tudi prespi noc...

poskusi s kasicami...pocasi...mogoce bo pomagalo...

(odgovor članu monika2004)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vsake 10min!!!
16.9.2004 19:42:04   
puncica
Tud našo smo neki silil, a je kr ven tišala cucl, tako da itak nič ni bilo efekta al pa se mi je smejala in grizla cucl :)- Tako da bomo probal, s čim pa si ti najprej probala, mislim katere kašice?

(odgovor članu monika2004)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Vsake 10min!!!
17.9.2004 7:31:16   
dory
Rizolino in bananino kasico...brez glutena seveda in za po cetrtem mesecu..hehe se vcer sem se hvalila kako pri nas dobro spimo,odkar jemo konkretno hrano...no dones je hotu jest na dve uri...pol se je se hotu pogovarjat in temu primerno sem zdele cist zalimana :)

(odgovor članu monika2004)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Vsake 10min!!!
17.9.2004 17:10:51   
puncica
:)-Ja bomo probal, čeprav danes je pa čez dan že kr velik spala, upam da ne bo spet ponoči jok. No se mi kr smiliš, tud moja se hoče sam pogovarjat ponoč, pa ful naglas zeha :)-, pa z rokami pa nogami tako krili da groza

(odgovor članu monika2004)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Vsake 10min!!!
18.9.2004 10:49:39   
Moyca_
tudi mi smo zadnja dva dni gor. Dames enako na 10-15 minut. Je pa razlog -jeikakor ne moramo očistiti) in kašlja.
Tako da danes nismo nič spali:((:((

(odgovor članu monika2004)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?