|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v tretje gre rado
16.9.2004 17:21:32   
mela
No zdaj se s tem tolazim,ker kot sem vam ze povedala je prisla :hudicek: ampak tokrat je reeeeesssss nisem pricakovala,ker sva tako redno in veselo :sloncek:,da sem si mislila:ce pa zdej ne bo 9nebesa pol pa res ne vem kdaj bo.... no in se vceri ob 21 uri je rodila moja frendica(punčko),ki stajo uspela narediti v dveh tednih:torej ratalo jim je v prvo!!!enkrat sta zanalašč sexala nezaščitena in je že zanosila!!!haaaallllllllooooooooo a jst sm do zdej ze najmanj 50 krat pa nič:(:(:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:!!!!!!!!No a jaz in moj mozek imava stanovenje,sluzbo-oba itd...takorekoč sva za vse poskrbela pol pa da imava bebico a ne da bi kaj cez njiju govorila a nimata nič od tega-živita pri starsih v dvosobnem stanovanju!!!neeeeeeee sej ne da bi bla zlobna pa da si onadva ne zasluzta :duda: ampak očitno sem malo ljubosumna ker imata ze :duda: ampak jaz veeemmm ,da bo tudi nam kmalu ratalo da bomo 9nebesa!!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: tako da v tretje gre rado ali pa četrto,peto...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   v tretje gre rado
16.9.2004 18:23:02   
Pilar
Čeprav ne pašem čist pod ta forum, pa bi rada nekaj zanimivega dodala: Z mojim možem pričakujeva konec decembra prvo :duda:. Ni nezaželjeno, niti ne toliko slučajno, sem brez službe (lani sem diplomirala), trenutno živiva malo tukaj, malo tam, v glavnem eno sranje, še vedno upam, da bom dobila vsaj za mesec ali dva službo, predem mi uradno nastopi porodniška, mož pa je zaposlen za nedoločen čas...sama se velikokrat vprašam pod katero zvezdo bi mogla bit rojena, da bi dobila službo. V bistvu sem malce ljubosumna na tiste, ki gredo delat, pa domov prinesejo plačo. Ravno obratno je kot pri vas.
Klub vsemu pa držim, da bo tudi vam vsem tukaj čimprej uspelo biti v 9nebesa.

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   v tretje gre rado
16.9.2004 20:39:07   
ninca
ojejjjjj :(:grrr::(

ne se sekirat...enkrat bo že ratal!!! verjem!!! ;)

držim pesti...;););)

lp, nina :metulj:

(odgovor članu mela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Celulit
darja72



ne (6%)

malo (29%)

kar nekaj (35%)

veliko (18%)

ogromno (12%)


Število vseh glasov: 217

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!