|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
16.9.2004 18:07:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Umivanje zobk
16.9.2004 20:56:45   
Ezi
:zmeden: naš zobljenček ima 4 zobke, ki jih umivava z zobno ščetko, le brez zobne paste (pa naj še tako trdijo, da je ok, jaz bom z zobno pasto še počakala).
Saj te zobne ščetke imajo mehke ščetine in zaobljene konice, tako da se meni zdi ok.
Eni spet pravijo, da naj otroku ne bi umival zob z zobno pasto, dokler ne zna izpljuniti, drugi pravijo, da so te zobne paste tako blage, da ne škodujejo:zmeden:
Jaz se bom jutri zopet poskusila naročiti na pedontologa, pa da vidimo, kaj oni pravijo ...

Lp, Ezi:racka:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Umivanje zobk
17.9.2004 7:10:32   
Pandi
Zobozdravniki zagovarjajo primerno zobno ščetko za to starost in BREZ zobne paste. Mi smo z zobno pasto začeli kmalu po letu, ker je prvi videl naju, drugi pa naju in svojega bratca..... Imata pa redno umite zobe 3x na dan, od tega 2x z zobno pasto.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?