|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
6.10.2011 8:11:59   
ilanaaa10
hvala punce.user posted image user posted image
joj Jada82 tvoj mi je ful lep. pa če praviš da je enega zdržal, in še ga boš zdaj mela za drugega, potem že ni tak slab....user posted image

_____________________________

moja pikica vedno boš v mojem srčku!!!

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
6.10.2011 8:14:11   
ilanaaa10
hvala punceuser posted image user posted image
jada82 tvoj mi je ful lep.pa če ti je enga user posted image zdržal in ga še boš zdaj uporabla za drugega, že ni tak slab ..user posted image




pardon, nekaj mi RR šteka!


_____________________________

moja pikica vedno boš v mojem srčku!!!

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
6.10.2011 8:22:40   
LittleSun
Jaz pa prisegam samo na tega: http://www.mali-vragci.si/otroski-vozicek-quinny-freestyle-3xl-comfort-brown-earth-2011-p-1362.html

Mi smo z njim prevozili vse štajerske gozodove, hodili na pohorje, po vsakem terenu se je super obnesel. Ni mu ovira nobena korenina ali vzpon. Če ne boste imele voziček  za park in beton vam iz srca priporočam tega. Po vseh naših poteh je še danes kot nov in čaka na drugega člana.

< Sporočilo je popravil LittleSun -- 6.10.2011 8:23:45 >

(odgovor članu ilanaaa10)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
9.10.2011 20:19:41   
Sončica66
Pozdravljene!!!

Tudi jaz že počasi razvijam doktorat na temo nakup otroškega vozička. Pogledala sem več vozičkov; v baby centru Peg Perego, Maxi Cosi, Cam, in na terenu Baby Boom, Baby Spa in Lux4Kids. Res je, da so tisti višje cenovni rang kvalitetnejši, sploh kar se tiče materialov in mehkobe (oblazinjenje..).

Sicer sem že z eno nogo skoraj naročila Lux4Kids Q7 model, se mi zelooo dopade. Ko pa sem prebrala nekaj tem na razlličnih forumih, sploh tistih nezadovoljnih uporabnic teh vozičkov, sem začela malce dvomit v nakup. In sedaj reeees ne vem kaj narediti. Dopade se mi tudi tale Peg Perego Freestyle in Maxi Cosi Mura4. So sicer dražji, bi kupila takega, če bi našla kje možnost nakupa na obroke.... Generalno se mi pa sploh dopadejo 4 kolesa in pogoj so napihljiva kolesa....

Kr doktrina na izbiri teh vozičkovuser posted image


_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
12.10.2011 8:36:44   
rea24
Pozdravljene!
Midva sva narocila voziček prek interneta in sicer na www.kinderwagen.com tm mas pa res skor use znamke in različne cenovne razree. midva sva  sicer naročila  voziček k pride cca. 700€ samo je edini, ki nama je res ušeč in zdej komej čakam, da pride najin user posted image , da začnemo z vožnjo. je pa primeren za vse terene, z velikimi napihljivimi gumami, zato ceno pa dobiš podvozje, športni del in globoko košaro. Na globoki košari je tudi mreža proti komarjem, za košaro in športni del pa zraven dobiš še dežno prevleko. Poleg vsega pa tudi pumpo za kolesa. midva sva zraven vzela se lupinico in adapterje za na voziček. Cena s poštnino je bila tako 750eur.

lep pozdrav

(odgovor članu Sončica66)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
12.10.2011 13:40:09   
Sončica66
Kateri voziček pa si si izbrala??? Suuuper tebi, jaz si bom tudi oddahnila tisti dan, ko ga bom naročila user posted image

_____________________________

Maja; 10.2.2012

(odgovor članu rea24)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
12.10.2011 17:14:24   
cilla
Najlepša hvala za tale link, res. Toliko različnih vozičkov za dvojčke na enem mestu, mi je kar sonce zasijalo user posted image

(odgovor članu rea24)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
13.10.2011 9:32:49   
rea24
Hey punce!
Res tale link je fantastičen, tut z dostavo ni blo nobenga problema. jst sm si pa izbrala i coo peak air 4: http://www.kinderwagen.com/i-coo-peak-air-kombikinderwagen-twilight-blau-kollektion-2011 ker je to edin vozicek k ma tak podvozje k sm ga hotla. Ker mamo vikend z mal tezjim dostopom in bo prou prsu, pa tut okol nasga doma je velik takih terenov, da z vozicki, k so zdej moderni ne prides. Pa še te vozicki k majo dva velika pa dva mejhna kolesa so mi grdi. sej pravm midva sva full zadovolna najraj bi ga kr ze zj sestavla pa sla mal okol hehe  ampak se caka. je pa res da na tej strani mas izbiro kakrsnokol zelis.

lepo se mejte in bozajte svoje trebuščke :)

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
14.8.2012 13:16:09   
jajcka
Lahko bi se ta seznam malo osvežil a ne? Tudi Baby Joggerja ni nikjer.

(odgovor članu rea24)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
9.11.2012 12:35:23   
ninčy
Kaj pa vozički Tako? Sploh Laret zgleda svetoven, pa baje so zelo kompaktni in imajo ogromno dodatkov vključenih v osnovni komplet:
http://www.otroski-vozicki.com/vozicki/tako-kolekcije/i_147_laret-laret-black


(odgovor članu jajcka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
13.11.2012 20:33:29   
katjica
Jaz sem sem si ogledala iste otroške vozičke pri sbpoceni le da je ime Tutek tu pa je Tako in še cenejši so,celi komplet mi je gospa rekla za 450,00 eur,voziček zelo dober,sem bom odločila kar pri njih samo še barvo si morem zbrati

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
18.5.2016 14:26:19   
AndrejaMB
Mi smo si ogledali vozičke v trgovini POLNA KAHLICA ki so prav tako skoraj enaki kot TUTEK IN TAKO in so znamke NESTOR https://polna-kahlica.si/nestor-carmond-ecco za ceno 430€.


(odgovor članu katjica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
23.7.2016 7:29:00   
katja86
Iščem voziček 3 v 1... nekaj za vse terene z napihljivimi gumami za manj trenja.

Ima katere izkušnje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
23.7.2016 9:23:49   
aja2
Peg petego gt3. Je tezji vendar smo mi bili full zadovoljni in ga bomo tudi tokrat uporabili.

(odgovor članu katja86)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
23.7.2016 9:25:14   
aja2
Vendar priporocam za prve mesece kosaro, ki se dokupi zraven.

(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
26.2.2018 17:14:08   
robista
Živijo,

a ima kdo mogoče doma ta voziček: https://www.hajdi.si/potepanje/otroski-vozicki.html?
Se dobro obnese, glede na to, da je cena kar nad 1.000, če vse nabaviš?


(odgovor članu aja2)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: VSE o vozičkih - opisi, fotografije ...
26.2.2018 17:14:53   
robista
Mislil sem Bugaboo...

(odgovor članu robista)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?