|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pretirane cene
13.2.2007 23:59:46   
Anonimen
Voziček - neverjetna cena - samo 400 eurov!!! user posted image

Ne me je*at. Pa komu na čast dat 400 eurov za voziček? Al pa 200 eurov za lupinico?

Razumem, da se investira v avtosedež, potem mi pa počasi zmanjka pameti. Ma ne bi kupila vozička za 400 ali več eurov, četudi bi jih imela. In ne, da svojemu otroku ne privoščim "najboljšega" - kje pa piše, da je najboljše tudi najdražje? In zakaj voziček sploh ima tako ceno? Zaradi imena firme? Oprostite, ampak nobenega Hartana ne poznam osebno. Cena zato, ker ima 4 bremze? Kaj pa vem - meni je bila ena dovolj oz. večinoma še ta odveč. Saj ne hodimo na Triglav z vozički, da bi potrebovali 4x4 bremze, pa airbage, pa malo manj kakor volan namesto običajnega ročaja, pa...

Eh... a vi to dejansko kupujete al kaj? user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 0:02:58   
kofetek2010
Ja. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 0:03:30   
Anonimen
Hmmm... OK... naj ti bo... user posted image

Daj sam povej mi - ZAKAJ?

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 0:12:42   
kofetek2010
Imamo Quinny Buzza za cca. 400€ in Zappa za cca. 200€ - vožnja se ne da primerjat z enim **** za 100€ ali še manj.

In če pogledam iz matematično-ekonomske računice, torej, če se splača...
nov Zapp stane 200€, rabljenega še vedno lahko prodam za 100€, torej sem izgubila 100€

in

če kupim enega **** za 100€ ga lahko še samo podarim, ker dvomim, da mi bo kdo dal zanj 20€, no v tem bi bila na izgubi za 80€ user posted image

torej je izguba približno enaka, a ne? user posted image  


Dokler si lahko privoščim se mi ne zdi pretirano.

Aja in spomnila sem se, da je ena zadnjič napisala kako nič ne kupujejo za otroke, ker itak vse takoj prerastejo... pa da raje dajo ta dnar v oh in ah bajto - večina odgovorov je bilo v tem smislu, da raje nimajo bajte kot, da bi morale svojim otrokom ne vem kaj vse "odrekat" user posted image

< Sporočilo je popravil jana73 -- 14.2.2007 0:13:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 0:15:36   
lojzika
Mi smo meli Hauck city shopper al neki takega v glavnem ,okoli 100 eurov cena mislim da celo zmanj. Ampak obup od vozička ko je mali presegel 7 kilogramov. Živi napor mi je bil sploh potem ko sem 1x poskusila Quinny 3XL tako da pri naslednjem kupim nekaj boljšega

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 0:16:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73
večina odgovorov je bilo v tem smislu, da raje nimajo bajte kot, da bi morale svojim otrokom ne vem kaj vse "odrekat" user posted image

A jst nej to razumem, kukr da so rajš brez bajte, sam da majo otroc voziček za 400 eurov, ker brez njega ne gre? user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 0:22:20   
Lunc_a
Mi imamo voziček,ki stane cca 180 evrov in sem z njim zelo zadovoljna!!Sem poskusila tudi druge vozičke(dražje) in je vožnja enaka,tako da...prodam ga pa še vedno lahko za cca 130 evrov

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 0:29:01   
nejcko
Kerensa, jaz sem s tabouser posted image

Zdaj pa resno. Če bi imela denarja na pretek (hmmm, koliko je sploh to?), bi si najprej kupila sanjsko hiško, si jo sanjsko opremila, kupila še eno ali dve stanovanji, ki bi služili denar namesto mene, tudi kakšen vikend ne bi bil odveč, privoščila bi si vsako leto sanjsko potovanje, kupila bi si zanesljiv avto in če bi ostalo še kaj denarja, bi kupila nov otroški vozičekuser posted image .

Imam dva živa in zdrava otroka, moje roke so še na mestu in še uporabne in to po skoraj 5 letih furanja skoraj 10 let starega vozička, ki je, upam, sedaj, brez da bi gledala na to, koliko je lažja moja denarnica, prišel prav nekomu v stiski.

Če pa bi imela denarja na pretek ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 7:42:40   
Anonimen
Meni pa ni žal, da sem dala malo več za voziček. Malo več pomeni cca 280€, ampak zaradi tega nismo kupili nobenega več. Niti navadne marele, niti nisem rabila globoke košare. Pa voziček bo vsaj še enega otroka zdržal. Imamo pa PP Venezio.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 7:47:21   
rija
Mogoče zato, ker bom za rabljenega dobila še vedno 500 euruser posted image

Za PP ali chicco pa verjetno nič, še šenkat ga je problem....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 7:52:14   
srki
Ne, Kerensa ne kupujem in sem istega menenja kot ti. Eni pa, ki si pač lahko to privoščijo, to kupujejo. Sicer so pa nekateri vozički tako grdi in kičasti, da ne veš, al je vesoljska ladja, ali je voziček.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 8:06:58   
Sibil_
Prvič sem kupila voziček za nekaj več kot 300 eurov, zdaj pa za okoli 500 eur.In ja, je drago, ampak uporabljaš ga več časa in to vsak dan.Sem pa imela tudi nekaj časa enega poceni, ampak se ne da primerjat.

Enako bi lahko nekateri rekli-raje kuham, kar je bolj zdravo in ceneje, kot pa jem iz konzerv, ki so dražje.Saj ti jih ni treba kupovat, ne?V končni fazi tudi voziček za otroka ni obvezen...vsak pač dela kakor mu paše.user posted image

LP,
Sibiluser posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 8:18:33   
Seven*
Meni se pa zdi fajn, ce si nekdo privosci vozicek, ce si lahko. Ko enkrat dojames kaksna je razlika med visokocenovnimi in ta poceni, vidis, da je tudi v tem primeru dosti dnarja dosti muzike. Tudi jaz sem mislila, da je Bugaboo preserancija, ker pac stane skoraj 200 tisoc bivsih tolarjev, ampak ko dejansko vidis ta vozicek v uporabi se marsikateri lahko skrije.

No, jaz dosti manj razumem kaksne, za katere vem da imajo ogromno denarja, pa svojega otroka vozijo v nekem zjahanem Hauck vozicku, v katerem se vozi ze cetrti otrok,dobili so ga od neke **** sestricne. Dejansko vem za eno tako, ki je potem v marelo dokupila neko ceneno kosaro in malega dojencka vozila v takem. Ma ne vem noooo... Po drugi strani pa kozmeticarke, pedikerke, strasne dopuste fura..

Pa nocem obsojat, saj niti ne, ampak jaz sem res z takim velikim veseljem studirala vozicke.. Bilo mi je v veselje, ce pa komu ni pa tudi prav..


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 8:19:46   
Miss Piggy
Nas vozicek prevaza ze nasega drugega piskotka, ki bo cez mesec dni star eno leto. Tako kot pri prvem, se tudi z drugim prevazamo skoraj vsak dan. Sem zelo zadovoljna, nikoli tezav z njim. Mislim, da bo dobro sluzil se za kaksnega otroka. Sem ga pa pred 4 leti placala 20.000 sit se pravi cca 83 evrov user posted image   v BC akciji- je pa ABC design. Nikoli kupila dodatne kosare, al marele, pa ne vem kaj,...
Po mislim, da moja otroka nista bila za nic prikrajsana.

Se mi pa zdi, da je tole z vozicki ratalo tako kot z avtomobili. Bog ne daj, da bi imel kolega al pa sosed boljsegauser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 8:44:16   
spelaz
Ja, men je to tudi takooo dragooo - pa bi si lahko brez težav privoščla. Jaz mam PP Plikota in se v njem vozi že drugi otrok. Pa je kot nov. Pa gledam, da bi kupila drugega - so mi všeč Jane pa novi PP. Ampak pol pa si rečem, da je to sama afnarija, če mam čist ok voziček doma.

Če bi si kupila tak drag voziček, bi mela najmanj ene 4 otroke, da bi se splačal. user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem sparovček, pa kaj. user posted image

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 8:48:22   
Marogica
TUdi mene ne moti, če da nekdo toliko denarja za voziček ali pa tudi kakšno drugo opremo....če ga IMA. Pa naj, saj si ga lahko privošči. In tu je potem zanka. Moti pa me, da družine, ki živijo na 40m2 v najemniških stanovanjih, zapufane, kupujejo stvari, ki si jih ne morejo privoščiti in dajo zadnji cent za takšne stvari. To pa me zelo moti. Ker čez nekaj časa sigurno zasledim temo o finančnih problemih te iste družine.

Dejstvo je, da za nekoga pač 500, 1.000 € ne pomeni tolikšen denar, kot za nas ostale. In to ni nič narobe. saj ga toliko več zaslužijo. Pa računica gor ali dol. Če bi ga jaz toliko zaslužila, se s tem, koliko bom dobila za voziček, ko ga bom prodala, sploh ne bi obremenjevala.

No, saj se sedaj tudi ne, ker malo dam in malo dobim....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 8:54:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
koliko bom dobila za voziček, ko ga bom prodala, sploh ne bi obremenjevala.

/quote]

od kje pa kakšen euro....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:00:33   
romy
Pred dvemi leti sem kupila voziček v baby centru za 18 ooo sit!!!
Voziček je zakon in bo zdržal sigurno več otrok kolikor jih bom jaz pripravljena roditi user posted image user posted image user posted image

Poznam par, ki ima sedaj majhno štručko in imata voziček za 800 € user posted image
Ne vem ali je otroški voziček ali je NLP user posted image

Da ne bo pomote, svojemu otroku želim nutiti vse najbolje, vendar mislim da pri vozičku ni bil prikrajšan, si ga pa lahko privoščim!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:03:07   
rija
Zdaj pa mi nekaj ni jasno: vse govorite o nekih NLPuser posted image
A mora biti voziček res tiste klasične oblike kot že 20 zadnjih letuser posted image

Pa nič ne greste naprej s časomuser posted image

Saj ste vse še mlade punce.....da kaj takega izjavi moja stara mama mi ni čudno....ali pa moja mama, naj bo.....user posted image

In še nekaj vas je napisalo: si ga lahko privoščim....zakaj si ga pa potem neuser posted image
Ke če si ga RES lahko, potem o ceni nebi razmišljale.....

Moje mnenje pač.

< Sporočilo je popravil rija -- 14.2.2007 9:04:02 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:13:11   
Anonimen
Ko bom jaz imela user posted image  si bom tudi privoščila dober voziček. In vem da ne bom gledala na denar. Tudi jaz se ne maram vozit v razpadajoči škripajoči škatli ne vem zakaj bi se pol moj otrokuser posted image

Sicer pa vsak po svoje. Imam namen imeti tri otroke in hočem voziček ki bo to zdržal ne pa da bom vsake pol leta kupovala novega. Mi je blo pa totalno bedno ko je moj kolega kupil en star rabljen voziček za par jurjev za bodočega "naslednika" sebi pa trenirko za 30 jurjev. To mi je pa za bruhat.

Drugače pa rija jaz se priporočam za kupca vašga vozičkauser posted image -da bodo lahko še mene obrekval da mam NLPuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:15:27   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: rija



In še nekaj vas je napisalo: si ga lahko privoščim....zakaj si ga pa potem neuser posted image
Ke če si ga RES lahko, potem o ceni nebi razmišljale.....





Lahko si ga privoščim pa si ga ne! Lahko si tudi privoščim boljši avto pa vozim nekaj za 600.000 sit!!
Za moje potrebe in relacije- vrhunski!!!
Voziček za potrebe mojih otrok in relacij- vrhunski!!
Nič nisem imela nič si nisem mogla privoščit, sedaj ko si pa lahko pa ne bom denarja brez potrebe metala stran- tako so me vzgojili, taka sem, in želim da so tako vzgojeni in taki tudi moji otroci!!


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:22:31   
rija
No, zdaj pa mi povejte, kak je lahko vozek za 18 jurjev kvaliteten user posted image

20 % cene je ddv
50 % od tistega je zaslužek prodajalca
ostalo pa nekaj embalaže, transport in zaslužek proizvajalcauser posted image

koliko je potem dejanska cena vozka 2 jurjauser posted image

In povejte mi, kak lahko za 2 jurja dobiš kvalitetne materiale, tehnologijo in kaj vem kaj še vse....user posted image user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:23:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: romy


Lahko si ga privoščim pa si ga ne! Lahko si tudi privoščim boljši avto pa vozim nekaj za 600.000 sit!!
Za moje potrebe in relacije- vrhunski!!!
Voziček za potrebe mojih otrok in relacij- vrhunski!!
Nič nisem imela nič si nisem mogla privoščit, sedaj ko si pa lahko pa ne bom denarja brez potrebe metala stran- tako so me vzgojili, taka sem, in želim da so tako vzgojeni in taki tudi moji otroci!!





te pa si enostavno škrtuser posted image user posted image user posted image

škoda, da si na sebi....in svojih otrocih....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:24:15   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Drugače pa rija jaz se priporočam za kupca vašga vozičkauser posted image -da bodo lahko še mene obrekval da mam NLPuser posted image


ceno si vidla user posted image user posted image  izvoli...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pretirane cene
14.2.2007 9:26:01   
A-N-J-A
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

TUdi mene ne moti, če da nekdo toliko denarja za voziček ali pa tudi kakšno drugo opremo....če ga IMA. Pa naj, saj si ga lahko privošči. In tu je potem zanka. Moti pa me, da družine, ki živijo na 40m2 v najemniških stanovanjih, zapufane, kupujejo stvari, ki si jih ne morejo privoščiti in dajo zadnji cent za takšne stvari. To pa me zelo moti. Ker čez nekaj časa sigurno zasledim temo o finančnih problemih te iste družine.

Dejstvo je, da za nekoga pač 500, 1.000 € ne pomeni tolikšen denar, kot za nas ostale. In to ni nič narobe. saj ga toliko več zaslužijo. Pa računica gor ali dol. Če bi ga jaz toliko zaslužila, se s tem, koliko bom dobila za voziček, ko ga bom prodala, sploh ne bi obremenjevala.





Se podpišem pod Marogicouser posted image user posted image user posted image !!!

Jaz sem pri ta prvi kupila tri vozičke,ki so me skupaj stali cc.1500 €.Zdaj sta mi ostala dva in jih bom uporabila tud pri ta drugem.Sem pač tok časa kupovala,da sem bla zadovoljnauser posted image .
P.s..ta prvi voz je bil najcenejši,ta zadnji pa najdražjiuser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?