|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali katera razume?
15.2.2007 9:49:00   
Anonimen
Zdravo.

Imam problem. Zadnja dva meseca sem postala bolj pozorna na znake O in opažam nekaj čudnega. Po izračunu na RR (user posted image  imam redno) so izračunani datumi, ki z večino znaki soupadajo, le z enim, mislim da zelo pomembnim ne.

V predvidenem času me bolijo prsi, ščemi v spodnjem delu trebuha... Izcedek, ki bi moral postati vlečoč, pa postane gost. In to zelo. Ko teh pet šest dni mine, pa je spet O.K.
Kako bodo plavalci mojega dragega prišli do cilja user posted image ?

Je to normalno user posted image ???

NA POMOČ!!!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali katera razume?
15.2.2007 13:16:46   
mala zirafa
Haj!
Izcedek je en od meril za O, ni pa nujno, da ko je izcedek, da je prisotna tudi O.Vsaj Pušenjak tako meni.Tako da ti priporočam enega od O-testov.Ne vem, jaz sem si pomagala s poveč. lupo in je palilo.Sedaj imava 2,5 letnega sončka, ki pridno spančka v vrtcu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali katera razume?
15.2.2007 15:25:06   
ajtak
Razlozi!! Kaj si delala s povec. lupo???

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali katera razume?
15.2.2007 17:15:10   
kaja80
mala žirafa, tudi mene zanima kako to deluje z lupo? A tako kot mikroskopom?

Lp

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali katera razume?
16.2.2007 8:19:11   
mala zirafa
Reče se mu F-test in se ga kupi v lekarni.Pod lupo opazuješ slino ali sluz ( boljše se vidi slino) in ko je ta podobna praproti se pravi razvejana je takrat prisotna O.če pod lupo vidiš polno krogcev, podobni mehurčkom O ni.Nama je to pomagalo.Ostali testi pa so ful dragi.Tega pa upor. za večkrat oz. neomejeno.Zraven imaš priložena navodila in razlago.
Pa srečno.

(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali katera razume?
16.2.2007 8:33:52   
Loni76
Mene pa zanima v kateri lekarni se kupi ta F-test? Jaz sem klicala malo po lekarnah pa ga nikjer nimajo.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali katera razume?
16.2.2007 8:58:08   
afnica mala
Danes sem klicala v lekarno Domžale, je rekla, da ga nimajo, lahko pa ga dobijo popoldan. Tko da, če nisi predaleč, jih pokliči, da ti naročijo.  Stane 17 eur. Zdaj bom poskusila še v optikah, koliko stane povečevalno steklo. Nažalost pričakujem user posted image .  Mogoče katera ve kolikokrat mora biti povečava?


(odgovor članu Loni76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ali katera razume?
16.2.2007 9:31:19   
Anonimen
Hvala za odgovore. Še vedno pa ne vem, ali je kaj narobe.

O test sem prav tako že poskusila, pa kaže točno te dni, kot je izračun user posted image .

Torej znaki so vsi, tudi O test in BT to potrjujeta, le izcedek štrajka. Se bojim, da to zavira user posted image , saj je res močne gostote in se bojim, da bi lahko vojake zaviralo pri misiji user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?