|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
17.2.2007 21:33:25   
Anonimen
Ravni lasje, vsi enako dolgi, tam nekje do pasu, naravno pepelnato blond. Zbiram pogum za striženje na kratko - že nekaj let.user posted image  Sploh ne vem, kako ga zbrati. Vsake toliko me piči, da bo se potrigla, pol si pa čez par mesecev premislim, vsa srečna, da nisem zbrala poguma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
18.2.2007 10:18:42   
muška
Ej, riba, kako ti je uspelo pridelat takšne joškice ob teh 30 kilah, ki jih imaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

No jaz imam natur kodre, skoraj že do riti, rjave natrur barve, ,... vse natur user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
18.2.2007 11:07:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muška

Ej, riba, kako ti je uspelo pridelat takšne joškice ob teh 30 kilah, ki jih imaš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   



user posted image user posted image user posted image

Ne bi vedla .. user posted image  Kil je pa 43 user posted image  

LP, Ribica

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
18.2.2007 11:09:39   
Anonimen
O mater, jaz mam enkrat več kil ko ti, pa pol manj jošk, s tem da sem noseča.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
19.2.2007 7:49:39   
muška
user posted image Ja, sej  user posted image user posted image user posted image  , jaz se tudi zdaj jočem, ko grem po nakup modrca, pa moram včasih pri A košarici zobe stisnit, ker mi je tu in tam prevelika user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
19.2.2007 15:00:44   
Anonimen
ne znam slikce prpopatuser posted image  ja no mam tako smesno cupco,skrawzlane lase,udspredi pa kratke,se me je en moški frizer čist lotuuser posted image  no sej,rezultat niti ni tko slab...sicer pa,lasje zrastejo ni panikeuser posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
20.2.2007 11:53:01   
violinski
Tle se pa prav moram pofočkat. Tko kot catja2: kratke kot Alyssa na sliki in črne črne črne črne. Poleti mi frizerka v barvo vrže še nekaj Electric Blue barve, da so na svetlobi modri odbleski. Tako imam že nekaj let in sem najbolj zadovoljna. Ne češem, sam glavo v gel potunkam, pa je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
20.2.2007 13:47:39   
Strawberrie Cherrie
Fiša, naslednjič ko boš ''napopala'' svojo slikco gor, se malo bolj potrudi pri make up-u; tole tukaj gor je ŽIVA GROZAuser posted image , pa si rekla, da senčil in tega sploh ne uporabljaš, tule si pa cela oranžnauser posted image user posted image user posted image

Tašonka; hehe, jaz sem bila tudi dolgo taka, dokler nisem prvič prestopila salona Marko Matjaž, pa me je dobil Aleš v roke user posted image , prvo je bila kratka irokeza...no potem je šlo še pa samo na krajše user posted image

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
20.2.2007 22:03:07   
Anonimen
Kako si zbrala pogum, london_paris? Men se zadnje dni že kar blede od tega, da bi se na kratko postrigla, sploh ne vem, kaj me je spet pičlo. Mela bi edino nekaj takega, kar si s prsti lahko poštimam, da cajt pršparam, ker mi tele ultra dolgi lasje velik cajta poberejo, k se jih spravim prat, kmal bom mela pa dva razgrajača v bajti z zelo malo razliko. Kdo se bo pa še z lasmi ukvarju. Sam jajc pa nimam za tako spremembo.user posted image  Pa tud ne vem, kam bi šla, k ne poznam frizerjev.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
20.2.2007 23:25:31   
Moyca_
blont, pažuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
20.2.2007 23:34:15   
Moyca_
bi prilepla sliko pa ne vem kako naj to iz mojih slik ven spravimuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
20.2.2007 23:36:50   
Moyca_
etouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

http://i67.photobucket.com/albums/h286/mucamaca/mojjj.jpg

< Sporočilo je popravil Moyca -- 20.2.2007 23:37:39 >


_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
20.2.2007 23:42:27   
HuAnita
Sem mislila po naslovu sodeč, da mislite frizurne spodaj, ker zame je zgoraj prizura, spodaj pa frizurCauser posted image
Imam 2 tedna staro zadevščino od frizure, postopono postrženo od ušes do ramen, rjave barve z nekaj svetlejšimi prameni, spredaj frufru, ampak ne raven, postopen...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
21.2.2007 14:50:05   
Shorty_
frizurca dolžine ene 10cm čez ramena stopničaso postrižena. tri barve pramen svetla blond, zlatorjava in temno-bakrena, naravno sem pa temno blond.
No ja uničene špice in to da frizure praktično ni več ne bi omenjala ker sem bla nazadnje pr frizerju konec novembrauser posted image  

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kakšne frizurce mate?Barva,dolžina,oblika..
21.2.2007 14:54:34   
Strawberrie Cherrie
Tašonka - kako mi je uspelo? hehe, tja sem šla z namenom, da mi naredi frufruuser posted image ; ampak je pa res, da če mi ne bi pasalo me tako ne bi postrigel. Ker kolegica je potem hotela podobno frizuru pa je rekel, da nima obraza za to.
Od takrat (to je 3leta) sem skoz že kratko - čist!!! 3cm, pa razni visoki frufruji, irokeze itd -> sedaj si puščam lase nekje do čez ušesa - me mika frizurca, ki jo je imela sanjska ženska Nina Osenaruser posted image , mi je bila totalno dobra. Imam pa precej ozek obraz, tako da bomo videliuser posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?