|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naša psička je mrtva
15.2.2007 21:24:34   
Njuškalo
Že pred časom sem pisala,da razmišljamo o evtanaziji psa.Za to se takrat nismo odločili.Na internetu sem brala od nekoga, ki je imel s psom težave podobne našim in je potem svojemu psu dajal posebno hrano.Tako smo se tudi mi odločili za nakup hrane AMI,ki je na rastlinski osnovi in jo je naša psička zelo rada jedla.Kmalu po tem,ko je začela jesti to hrano,se je njeno počutje izboljšalo,postala je bolj aktivna, ni več cele dneve spala,prebava se ji je uredila,vzdržljivejša je bila in tako dalje.
Vendar pa je zadnje dva dni začela zavračati tudi to hrano, celo piškote ,ki jih je oboževala.Danes zjutraj sem ji dala piškot pred gobček,pa ga tudi povohala ni.Kar sedela je pred njim v tri krasne.Potem se je ulegla in počasi ugašala.Ko sem jo pobožala,je sprva še dvignila glavo,potem pa tudi to ne več.Ko sem šla v službo je bila še živa.Ko sem prišla domov,pa vidim,da ni več življenja v njej.user posted image user posted image Imeli smo jo 16 let in pol,sedaj pa je ni več.Grozno.user posted image Sploh ne dojemam,kar čakam ,da se bo od nekje prikazala in me fehtala za kakšen priboljšek.user posted image Upam,da ji je sedaj bolje,kjer je.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naša psička je mrtva
15.2.2007 21:28:32   
lemavrica
Boga user posted image . Te popolnoma razumem kako ti je. V decembru nam je nenadoma poginil naš 5 let star boxerček.  Hudo je ko se navežeš na žival, sploh pa 16 let je res dolga doba. Upam da ti bo kmalu bolje kljub temu da je nejbrž nikoli ne boš pozabila.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naša psička je mrtva
15.2.2007 21:29:37   
spacey
Iskreno sožalje. user posted image

Verjamem pa, da ji je tam kjer je, zelo lepo...med vsemi našimi zvestimi prijatelji, ki so nas zapustili.

Drži se!user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naša psička je mrtva
15.2.2007 21:29:59   
Seven*
Jaz pa mislim, da je tale psicka imela veliko ljubezni, super gospodarja in krasno zivljenje! Poskusi tako tudi ti razmisljati. Dozivela je tudi veliko, zavidljivo starost.

Moje sozalje. user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naša psička je mrtva
15.2.2007 21:36:08   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image bošček mali, naj počiva v miru.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naša psička je mrtva
15.2.2007 21:40:46   
Pingvinčica
Žal mi je za psičko. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
15.2.2007 21:43:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naša psička je mrtva
15.2.2007 21:43:48   
Bubamaraa
user posted image user posted image user posted image  moja Njuška...naj ti še tukaj izrekam sožalje....in sej veš, da je imela ob tebi in tvoji družini lepo življenje....




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naša psička je mrtva
15.2.2007 21:48:35   
Maxica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naša psička je mrtva
15.2.2007 21:53:42   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naša psička je mrtva
15.2.2007 21:56:52   
nejcko
Namenili ste ji čudovitih 16 let, sedaj bo naprej živela v vaših srcih. Vem pa, kako boli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Naša psička je mrtva
15.2.2007 21:57:28   
tjaga
Žal mi je za tvojo psičko.
Našo psičko je pred tremi tedni povozil avto. Takoj smo jo peljali k veterinarju, dobila je zdravila proti bolečinam in notranjim krvavitvam. Upali smo, da je le v šoku. Noč je preživela, zjutraj se je celo postavila na noge, dopoldan pa mi je umrla na rokah. Po enajstih letih sem izgubila meni ljubo prijateljico in nikoli v življenju ne bom pozabila njenih črnih oči, ki so me še zadnjič , tokrat žalostno pogledale. Jočem. Z tvojo in za mojo kužiko..


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Naša psička je mrtva
15.2.2007 22:01:47   
Anonimen
O, tjaga, WB .. in eno user posted image  za kuzo ... user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Naša psička je mrtva
15.2.2007 22:41:41   
cmokec
Sožalje user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
15.2.2007 23:23:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Naša psička je mrtva
15.2.2007 23:34:46   
Anonimen
Sožalje tudi z naše strani. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Naša psička je mrtva
16.2.2007 7:31:53   
Njuškalo
Hvala punce!user posted image Joj,kok sem pa včeraj prejokala...to pa že dolgo ne toliko.user posted image In ko sem končno zaspala,sem imela čudovite sanje.Sanjalo se mi je,da je naša psička živa in zdrava, da veselo teče naokoli user posted image  in ji ni nič hudega.Tudi mojemu otroku se je sanjalo enako,tako,da si kar nekako mislim,da nam je prišla sporočit,da je z njo vse v redu.Tako,da mi je lažje, še vedno težko...ampak je vseeno malo lažje,ker sem se v sanjah nekako poslovila od nje.user posted image Je pa to zelo boleče, pa nisem glih čustvena oseba,ampak tole je pa še mene čisto vrglo iz tira.Oh ja...sej bo.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Naša psička je mrtva
16.2.2007 9:11:57   
Kalamaki
Enouser posted image  za pokojno kužico, pa za tvojega tudi Tjaga!
Vem, kako to boli.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Naša psička je mrtva
16.2.2007 9:52:26   
timoteja
Zelo mi je hudo, ko tole berem, in iskreno sožalje, saj je bila psička 16,5 let tvoja sopotnica. Kar stresem se od misli, da tudi moje psičke enkrat ne bo več, upam da nas bo spremljala vsaj še kakšnih 10 let. In pomislite, koliko vsega bo v tem času doživela ob nas. In kolikokrat mi je že olepšala življenje. Takšno iskreno ljubezen, brez da bi zahtevali karkoli samo malo pozornosti in hrano, dajo samo naše živalce. Upam, da bo jo boš čim lažje prebolela.

(odgovor članu Kalamaki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Naša psička je mrtva
16.2.2007 10:11:41   
Anonimen
Njuškalo in tjaga, iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Naša psička je mrtva
16.2.2007 10:57:54   
Njuškalo
Tjaga,sej res..meni je tudi hudo za tvojo psičko...iskreno sožalje.user posted image Kako ti je moglo biti grozno,da ti je umrla na rokah.Ojoj...user posted image user posted image Meni je v tolažbo vsaj to,da je umrla sama od sebe,pri nas doma, kjer je bila najraje.Seveda skoz premlevam pri sebi zadnji dan in si očitam ful stvari.Zakaj nisem bila več z njo, zakaj to in tisto..tisoč zakajev...samo sklepam,da je to normalno pri takih stvareh.Da človek potem premleva in razmišlja,kaj bi lahko storil drugače in bolje.Ah...sej bo.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Naša psička je mrtva
16.2.2007 11:04:07   
Felicity
Iskreno sožalje!
user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Naša psička je mrtva
16.2.2007 13:59:01   
Shania
Njuškalo, iskreno sožalje, tudi od nas. Psička bo za vedno ostala v tvojem srcu in uapm, da bolečino počasi a vztrajno zamenjajo lepi spomini na to, kar sta imeli, na vse, kar sta se skupaj naučili in na vse, kar je in bo ostalo samo vajino - ljubezen, ki je ne more vzeti nihče, tudi smrt ne.

Imela je čudovitega gospodarja in lepo življenje. 16,5 let je zavidljiva doba in bodi na nek način vesela, da vama je bilo namenjeno toliko časa, čeprav vem, da se zdaj tole malo čudno sliši.

Drži se, na mavrici, pa se vsi srečamo...z našimi živalicami.

http://www.indigo.org/rainbowbridge_ver2.html

Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Naša psička je mrtva
17.2.2007 9:40:19   
Anonimen
Na našo veliko žalost nas ljube nam živalce zapuščajo,tudi oni se postarajo in življenski krog se jim izteče.user posted image user posted image user posted image user posted image Hudi je vem,ker je tak dogodek.kot,da bi zgubil družinskega člana,kar pa naše žvalce so.
Jaz se bojim za našega tastarega(14 let)koliko čsa bo še,ko pa ima tumor
pod repom.Sedaj je tvoj v pasjih nebesih,predstavljaj si ga(kot je prikazano v filmih)na prostranih travnikih,kjer se lovi z svojimi prijatelji.

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Naša psička je mrtva
17.2.2007 17:09:49   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image  Žal mi je za tvojo psičko. user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?