|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   samohranilka??
12.2.2007 23:13:26   
Anonimen
Prijateljica je samohranilka in zopet noseča. Oče je isti. Se še vedno lahko "igra" samohranilko ali bodo težave?
Pa ne pridigat o morali, prosim!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: samohranilka??
12.2.2007 23:19:08   
metkica1
Na kratko, lahko se še igra.
Ko bo šla na sodišče urejat preživnino, še vprašajo ne po prvem otroku.
Vsaj v CE ne. Preverjeno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: samohranilka??
12.2.2007 23:19:17   
Anonimen
Vse se da, če se hoče. user posted image

Saj ni treba, da reče, da sta par. Koga ima pa za ljubimca in kako ne zna paziti pri seksu, jih pa na CSD čisto nič ne briga, a ne? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: samohranilka??
13.2.2007 8:22:54   
KIKI****
Tudi moja kolegica je naredila enako in v CE. Ima drugega otroka in ne komplicirajo. V LJ pa baje zaženejo pravi đumbus. Pa veliko sreče prijateljici.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: samohranilka??
13.2.2007 10:02:10   
lukec
Poznam take, ki imajo tri user posted image  z istim očetom pa so še vedno samohranilke ...

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: samohranilka??
13.2.2007 12:41:08   
dvojčicat
Tudi mene zanima nekaj na to temo. In sicer kdaj ti pripada status samohranilke. Midva nisva poročena, in ne živiva na istem naslovu, nisva pa skregana. Na cenru mi je rekla da dokler otroku oba starša zagotavljata finančno oskrbo, materi ne pripada status samohranilke. Ali mi lahko opišete kako naj pridobim status samohranilke. Sem namreč mnenja da če mi nekaj pripada je neumno da nebi izkoristila že tako nas država obira na vsakem vogalu.
Hvala za vsak nasvet.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: samohranilka??
13.2.2007 12:47:07   
MH0
Upam, da jih čimveč dobijo in jim razen kazni še vračanje bonitet naložijo.

(odgovor članu dvojčicat)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: samohranilka??
13.2.2007 22:35:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dvojčicat
dokler otroku oba starša zagotavljata finančno oskrbo, materi ne pripada status samohranilke

Ko oče plačuje preživnino za otroka, s tem zagotavlja finančno oskrbo za otroka. A potem mati ni samohranilka, čeprav ne živi z njim in čeprav nista par? user posted image
Eh... samohranilka si, če imaš otroka z moškim, s katerim nista (več) par, nimaš pa (še) novega partnerja. Pa fertik. user posted image

(odgovor članu dvojčicat)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: samohranilka??
14.2.2007 11:06:21   
saje
 Enostarševska družina ne samohranilka.
Niti osnovnih pojmov nimate razčiščenih.
Samohranilka -kadar otrok nima na rojstnem listu napisanega oba starša ali je en starš pokojen.
Enostarševska družina-otrok živi z enim roditeljem, drugi plačuje preživnine, v rojstnem listu sta oba starša napisana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: samohranilka??
14.2.2007 16:18:08   
Maleal
Kake ugodnosti pa imate kot samohranilke?Kolk vem se plača manj vrtca,a so otroški dokladi tudi večji?Kaj to poveš le na csd-ju,da si samohranilka oz.enostarševska družina?Zakaj je potem potrebno še na sodišče it?Npr.če se odločim,sedaj ko bom drugič rodila,da bi izkoristla vlogo samohranilke,a potem povem to le na csd?Z očetom mojih otrok pa se kao sama zmeniva koliko mi bo plačeval preživnine?Dajte mi malo to prosim opisat,res me zanima,čeprav tak nem imela jajc,da bi lagala.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu saje)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: samohranilka??
15.2.2007 9:39:47   
MH0
IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

Kake ugodnosti pa imate kot samohranilke?Kolk vem se plača manj vrtca,a so otroški dokladi tudi večji?Kaj to poveš le na csd-ju,da si samohranilka oz.enostarševska družina?Zakaj je potem potrebno še na sodišče it?Npr.če se odločim,sedaj ko bom drugič rodila,da bi izkoristla vlogo samohranilke,a potem povem to le na csd?Z očetom mojih otrok pa se kao sama zmeniva koliko mi bo plačeval preživnine?Dajte mi malo to prosim opisat,res me zanima,čeprav tak nem imela jajc,da bi lagala.user posted image
Lepo poštena bodi ali pa te prijavimo. user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: samohranilka??
15.2.2007 12:01:14   
Mimi*
Ce si enostarševska družina,moraš to po rojstvu otroka urediti na sodišcu.Mati in oce otroka gresta pred sodnika......Vcasih se je to uredilo na CSD,sedaj ne vec.
Cena za vrtec je nižja,ker se upošteva samo tvoja placa,otroški dodatek pa je tudi iz istega razloga malo višji.

Lp

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: samohranilka??
15.2.2007 13:49:53   
dvojčicat
MHO, in kaj boš imel od tega????

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: samohranilka??
15.2.2007 14:00:11   
Mina1
Brez zamere punce, enkrat sem že napisala tole:

pazi se pazi, da te pazi ne zapazi, ker če te pazi zapazi, se pazi.

Pa še prekleto drži, sicer pa vsak po svoje, kajne?



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu dvojčicat)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: samohranilka??
15.2.2007 14:08:52   
MH0
A tebe tudi? user posted image  user posted image

(odgovor članu dvojčicat)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: samohranilka??
15.2.2007 14:28:24   
mojčika
To je privilegij velikih mest, če bi živele v mestu z 1000 ljudmi, se tega ne bi mogle it

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: samohranilka??
15.2.2007 15:18:58   
Maleal
[q




























uote]IZVIRNO SPOROČILO: MH0

IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

Kake ugodnosti pa imate kot samohranilke?Kolk vem se plača manj vrtca,a so otroški dokladi tudi večji?Kaj to poveš le na csd-ju,da si samohranilka oz.enostarševska družina?Zakaj je potem potrebno še na sodišče it?Npr.če se odločim,sedaj ko bom drugič rodila,da bi izkoristla vlogo samohranilke,a potem povem to le na csd?Z očetom mojih otrok pa se kao sama zmeniva koliko mi bo plačeval preživnine?Dajte mi malo to prosim opisat,res me zanima,čeprav tak nem imela jajc,da bi lagala.user posted image
Lepo poštena bodi ali pa te prijavimo. user posted image


Saj sem samo vprašala za ugodnosti in razmišljala v tej smeri.Po sodišču si tak nem upala hodit zaradi tega,saj ne znam lagat,potem bi to že nardila pri prvem otroku,ne?Pa baje tud neke kontrole okoli hodijo,tak da ti ne smejo videt doma moških cot in kozmetike.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: samohranilka??
15.2.2007 15:24:02   
strunjan
Naj vsem dajo višje otr. dodatke in vrtec bolj poceni, ne samo tistim ki lažejo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: samohranilka??
15.2.2007 15:33:22   
Maleal
Naj vsem dajo višje otr. dodatke in vrtec bolj poceni, ne samo tistim ki lažejo


Ja danes je treba vsakemu za svojo rit poskrbet,če ne boš poskrbel sam zase,ne pričakuj,da bodo drugi poskrbeli za tebe.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu strunjan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: samohranilka??
15.2.2007 16:24:15   
majči22
jest bi pa sam to povedala, da se mi zdi zelo lahkotno in nizko moralno igrat samohranilstvo. Potem pa tiste, ki imajo resne probleme naletijo na težave in na nepotrebna vprašanja zaradi takih. Če nimaš toliko denarja da moraš igrat samohranilstvo potem ne imej otrok.
To je moje mnenje. Ja drugač, pa ne komplicirajo, pa čeprav vedo da ni res.
Jest nebi mogla it s svojim na sodišče pa nakladat da nisva skup pa take bedarije, mislm kr neki.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: samohranilka??
15.2.2007 22:53:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: saje
Niti osnovnih pojmov nimate razčiščenih.
Samohranilka -kadar otrok nima na rojstnem listu napisanega oba starša ali je en starš pokojen.

In tudi do takrat, dokler biološki oče NE plačuje preživnine za otroka oz. dokler le ta ni izterjana preko pristojnih organčičev. user posted image

Pa pojmi up or down...

(odgovor članu saje)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: samohranilka??
16.2.2007 12:12:31   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: majči22

jest bi pa sam to povedala, da se mi zdi zelo lahkotno in nizko moralno igrat samohranilstvo. Potem pa tiste, ki imajo resne probleme naletijo na težave in na nepotrebna vprašanja zaradi takih. Če nimaš toliko denarja da moraš igrat samohranilstvo potem ne imej otrok.
To je moje mnenje. Ja drugač, pa ne komplicirajo, pa čeprav vedo da ni res.
Jest nebi mogla it s svojim na sodišče pa nakladat da nisva skup pa take bedarije, mislm kr neki.





Zakaj ne bi iskoristili priložnosti če se jo da! Mislim HALOOO!!!

S tem ko se igrajo samohranilce nisi oškodovana ti; TI si samo FOLŠ!!
Država pa bo zdaj za ne vem kolk miljard (tazga denarja še napisat ne znam user posted image ) kupila neke bedne tanke al kaj ku*ca že, za naš davkoplačevalski denar!! 
In to samo zato ker smo v natu in eu! A bo komu tist tank kaj prav prišel user posted image  

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: samohranilka??
16.2.2007 14:30:08   
saje
Nimaš prav. A takrat oče ni napisan na rojstnem listu? A ga za nekaj mesecev, dokler ne plača, izbrišejo iz rojstnega lista?
Uradno je samohranilka, kot sem že napisala. če pa ti govoriš za prakso, pa se žal ta praksa ne obnese pri papirjih, ki so uradni del.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: samohranilka??
16.2.2007 15:17:25   
andie
MHO IN OSTALI PODOBNI!
 Sem pravnica in imam nasvet za vas: pejte raj spat!!!

(odgovor članu saje)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: samohranilka??
16.2.2007 15:23:24   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: andie

MHO IN OSTALI PODOBNI!
 Sem pravnica in imam nasvet za vas: pejte raj spat!!!



In? Ti to daje pravico iskati pravne luknje ter se okoriščati na račun poštenih državljanovuser posted image

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?