|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanja - nujno
16.2.2007 22:17:24   
natalia
zdravo,

mene pa nekaj zanima:

- imam punčko, staro malo več kot eno leto. Do sedaj je imela dober apetit, celo odličen apetit, sedaj pa jo nekaj meče..user posted image Imele sva takšen urnik hranjenja:

- ob 6.00 flaška mleka z linotom
- ob 10.00 sadna malica ali nekaj na kruhu
- ob 13.00 kosilo ( je že skoraj vse)
- ob 17.00 mlečna malica (kakšen jogurt, skuta, banana, žemljica, keks)
- ob 20.00 mleko z linotom na žlico

zdaj pa flaško mleka zjutraj spije v napol spanju, ob 10. mi komaj kaj poje, noče sadja, mogoče kakšen sir, pašteta namazana na kruh, kosilo pa bi ona jedla šele ob 16. uri...

- zdaj pa mene zanima, kdaj ste otrokom nehali dajat flaške zjutraj in so jedli, ko so se zbudili( okrog 8.,9.)?
- ali mislite, da bo preveč časa lačna zjutraj, če ji ukinem jutranjo flaško?
-koliko obrokov bi naj imeli enoletniki?
- koliko mleka bi naj zaužili (skupaj z jogurti, skutami...) v tem obdobju?
- kako imate ve urejeno hranjenje čez dan?

upam, da je koliko toliko razumljivo napisano, hvala za odgovore...




_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanja - nujno
16.2.2007 22:21:47   
Anonimen
Pri letu in pol še vedno pije mleko, zjutraj, pred spanjem in zvečer.

Kadar rastejo zobi pa nekaj dni izključno to.

Ima pa med 14 in 15 kg. Jaz ne delam panike, če je par dni samo na mleku.

(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanja - nujno
16.2.2007 22:23:22   
Muca Copatarica
Jaz bi rekla, da zdaj že sama malo ve ali je lačna ali ne in je takrat ko ji paše. Saj pravijo, da otrok ne smeš silit s hrano. Ko bodo lačni, bodo že jedli. Ne, vem no. Moje mnenje je tako. Lahko bom kot mama drugačnega mnenja.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
16.2.2007 22:37:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanja - nujno
16.2.2007 23:10:31   
til
Jaz našmu ne dajem nič več jest po flaški pa bo star 15.mesecev in to že kar nekaj časa. Zjutraj vstaneva ko se zbudi ponavadi 7.30-8.00 se preoblečeva in greva jest. Če se ti ne zbudi zjutraj nima smisla rinit flaško. Počakaj da se zbudi in ji daš za jest al po flaški lahko pa tudi po žlički ali pa kaj na kruh namažeš za zajtrk mogoče tudi kakšne hrenovke ali pa jajčka. Mi imamo flaško samo še za pit pred spanjem. Drugače pa čez dan vse pije po slamci, je pa vse po žlički kar je takšnega.Imamo še vedno pet obrokov na dan včasih tudi štiri in če noče jest nič zato, ko bo lačna ti bo definitivno pokazala. Sekirat se boš lahko začela, ko bo začela zgubljat na teži dokler pa teža raste pa ni panike.

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprašanja - nujno
17.2.2007 11:31:34   
natalia
Zjutraj vstaneva ko se zbudi ponavadi 7.30-8.00 se preoblečeva in greva jest. Če se ti ne zbudi zjutraj nima smisla rinit flaško. Počakaj da se zbudi in ji daš za jest al po flaški lahko pa tudi po žlički ali pa kaj na kruh namažeš za zajtrk mogoče tudi kakšne hrenovke ali pa jajčka.


točno to sem imela v mislih, najlepša hvala punce!


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprašanja - nujno
17.2.2007 14:27:30   
frutka_
zdaj pa mene zanima, kdaj ste otrokom nehali dajat flaške zjutraj in so jedli, ko so se zbudili( okrog 8.,9.)?
Star je 2,5leti in občasno še zmeraj pije čokolino po flaški zjutraj. Sam pove ali bo raje čaj ali čokolino. Potem ima itak zajtrk v vrtcu.

- ali mislite, da bo preveč časa lačna zjutraj, če ji ukinem jutranjo flaško?
ne razumem zakaj bi bila preveč časa lačna. saj pa ji potem narediš zajtrk ko se zbudi...
-koliko obrokov bi naj imeli enoletniki?
Najbrž 5 (zajtrk, sadna malica, kosilo, popoldanska malica, večerja).
- koliko mleka bi naj zaužili (skupaj z jogurti, skutami...) v tem obdobju?
Cca. 500-600mml
- kako imate ve urejeno hranjenje čez dan?
Najprej primerna hrana v vrtcu in nato popoldansko kosilo po potrebi, če želi, večerja.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprašanja - nujno
22.2.2007 12:26:14   
KatjaD
IZVIRNO SPOROČILO: natalia


- zdaj pa mene zanima, kdaj ste otrokom nehali dajat flaške zjutraj in so jedli, ko so se zbudili( okrog 8.,9.)?
Pri 10 mesecih, ker in hotel več flaše. Zdaj poje kakšne pol ure po tistem, ko se zbudi jogurt ali skutke ali kakšen lino.
- ali mislite, da bo preveč časa lačna zjutraj, če ji ukinem jutranjo flaško?
Če bo jedla kaj drugega potem ne bo lačna.
-koliko obrokov bi naj imeli enoletniki?
Moj ima 3 (+ kakšen košček sadja vmes nafehta sam, ker malic noče več jest) + 1,5 dcl mleka zvečer pred spanjem.
- koliko mleka bi naj zaužili (skupaj z jogurti, skutami...) v tem obdobju?
Meni je P rekla da pol litra.
- kako imate ve urejeno hranjenje čez dan?
Pri nas zgleda takole:
Zjutraj vstane med 7 in 8-o uro, potem okoli 8-8:30 zajtrkuje (cca. 200g nečesa). Preden gre ob 11-ih spat poje kakšno banano, včasih hoče spit deci mleka. Okrog 14:30-15-ih je kosilo, potem pa načeloma ob 18-ih do 18:30 enkrat večerjo (obvezno čokolešnik). Ponavadi vmes poje še kakšno polovičko jabolka ali pomaranče, občasno kakšen keks. Pred spanjem ob 20:15 dobi 1,5 dcl mleka v flaši.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?