|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   upam da ni narobe...
18.2.2007 16:51:34   
Blejka26
moja pikica je imela sedaj 4-5dni vročino in ful ima zamašen nosek.Danes na srečo vročine nima več sam še nosek je zabasan....ali je kaj narobe če sem jo sedaj dala fantu da jo nese za 10 minut na zrak-ven.stara je 13mesecevUpam da nisem naredila napake in da bo sedaj kaj slabše.Kaj mislite?

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: upam da ni narobe...
18.2.2007 17:25:40   
SašaR
Pravijo da če je gre za virozo, potem jo je najlažje in najhitreje preboleti na zraku. Če nima vročine pomoj eni problema.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: upam da ni narobe...
18.2.2007 17:47:57   
bskrle
NAm je zdravnica prepovedala zaradi možnosti ponovitve viroze. Otrok vsaj 1 dan ne sme imeti vročine, da sme ven. Je pa res, da zdravnica naše otroke pozna in ve, kako so občutljivi, jaz pa za tvojega otroka tega ne morem vedeti. Upamo, da ne bo nič.

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: upam da ni narobe...
18.2.2007 19:16:24   
petra.horzi
men je zdravnica rekla da če nima vročine da mu svež zrak koristi.
ne bi rekla če bi šla ven za par ur, za 10 minut je pa čist v redu

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: upam da ni narobe...
18.2.2007 19:25:53   
NRMM
Meni je pediater lani pri 7 mesecih starosti moje pupike rekel,ko smo prebolevali virozo,da če se otrok normalno počuti in ni nekih posebnosti,da lahko gre tudi z vročino malo na zrak. Ko našo čisto malo kuha sili sama ven,če pa jo pošteno zakuha pa tako ali tako ni nič z njo.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: upam da ni narobe...
18.2.2007 21:25:28   
jooly
Se strinjam, da nam vsem svež zrak lahko samo koristi. Itak takrat noben ne gre na Mont Everest, ampak na kakšen krajši sprehod. Je pa sigurno bolj priporočljivo it kam v naravo, kot pa v Mercatoruser posted image user posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: upam da ni narobe...
19.2.2007 21:51:03   
san
ja, v merkator greš lahko samo po novo zalogo virusov.

svež zrak ji gotovo ne bo škodil.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?