|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PCT, ima katera izkušnje
22.9.2004 21:22:23   
IZADORA
Hello,

Kot sem ze napisala, sem ta mes 1. na klomifenu in sredi ciklusa mi bo G naredil PCT test... vecer prej morava imeti odnos :love: in potem stestira, koliko plavalckov :duda: je prezivelo.

A ima katera od vas kaj izkusenj s tem? Kako to poteka, kaj pa lahko s tem testom ugotovijo :zmeden:?

Tenks, Iza :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   PCT, ima katera izkušnje
23.9.2004 9:06:21   
IZADORA
Oh, kako sem zalostna, ker mi nobena ne odgovori.
Se pravi bom morala sama probati kako toizgleda, brez da bi v naprej vedela.

:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   PCT, ima katera izkušnje
23.9.2004 9:11:18   
anadejka
Joooj Iza ne bit žalostna.Oprosti ampak jaz tudi ne vem,me pa to tudi mene ful zanima.Počakaj še malo,sigurno se bo našla kakšna punca ki ti bo znala to odgovoriti.

Na ti:rozica:,pa ne bit žalostna,sej bo.

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   PCT, ima katera izkušnje
23.9.2004 13:16:40   
Lučka*
Izadora, najverjetneje misliš na postkoitalni test(upam, da sem prav napisala). Po odnosu, nevem po koliko urah (to boš povedala na pregledu), ti bo G z materničnega vratu odvzel malo sluzi in videl ali je in koliko plavalčkov je preživelo. Nič ni hudega.

Lp Lučka

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   PCT, ima katera izkušnje
23.9.2004 13:18:47   
pika74
No vidiš, IZADORA:rozica:, pa si dočakala odgovor:bravo::bravo::bravo:. Jaz tud nisem vedla, kaj je to. Drugač bi ti zihr kej napisala:).

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   PCT, ima katera izkušnje
23.9.2004 13:19:35   
IZADORA
:rozica: za odgovor. Se pravi ni nic hudedga, priblizno tako, kot jemanje brisa za pap.
Hvala in cauci, Iza:sloncek:

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   PCT, ima katera izkušnje
24.9.2004 14:09:04   
danaja1
IZA!
JAZ SEM BILA TUDI NA KLOMIFENU PA NIČ NISO TESTIRALI KOLIKO PLAVALCEV JE OSTALO.
KATEREGA G PA IMAŠ V KR?

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   PCT, ima katera izkušnje
26.9.2004 10:07:36   
IZADORA
Danaja, zdaj sem malo bolj poucena.
Ta test baje sicer ze opuscajo, ker ni osnova za kaksna posebna zdravljenja. Vzamejo bris in vidijo rezultat, moj je bil po zagotovilu G odlicen :bravo:. Folikel pa sem pridelala le en samcat. Bomo videli, ce je bil zadosten :miska:.

G, ki me spremlja pri teh akcijah je kar dr Reš in ti ga srcno priporocam.

lp :rozica:

(odgovor članu IZADORA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?