|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PIKA 74
26.9.2004 10:55:18   
Alexandra
Sem zasledila v enem izmed tvojih postov, da sprašuješ za naju z Lukcem.

Operacija je bila prestavljena, moram pa jutri poklicat v Klinični center, da se dogovorimo za nov datum. Verjetno pa bo še drugi teden, ker je nujna. Saj bo, naš Luka je pravi borec. :bravo:

:rozica: :rozica: Hvala za pozornost!! :rozica: :rozica:

L.P.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   PIKA 74
26.9.2004 11:19:23   
pika74
O Alexandra:rozica:,

Bomo držali pesti za malega Luko. Saj kakšnega tud pozabim, ampak tiste, ki imajo slikco, si pa še posebej zapomnim;). In tazga cortkanga, kot je tale tvoj Luka, ne morš pozabit;) - ma je tak srčk, da bi ga člouk kr k seb stisnu :love:.

En lep pozdrav in lepo nedeljo vam želim še naprej!

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   PIKA 74
26.9.2004 12:20:25   
neni
Joj, zdej sem komaj pogledala slikco!!!
Kje delajo takšne?? Tolk je luškan..
Tudi jaz bi enega takega.:((
bravo za mamico in atkota :miska:
lp Neni

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   PIKA 74
26.9.2004 14:49:40   
Anitka
Hojla!

Ja jaz sem se pa že spraševala kaj je z našo Alexandro in malim Luko. Smo že tako močno držale pestke za operacijo, pa še temo smo odprle za vaju. No bomo pestke držale še naprej in naj vaju :angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel: čuvajo.

Anitka:metulj:

(odgovor članu Alexandra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?