|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   seks po poroki
28.2.2007 15:16:44   
snake
po koliko letih skupnega življenja(mislim od kadar ste začeli hodit), ste se odločili za poroko???? ali se niste??????ali se je seks po poroki spremenil(mislim zmanjšalo, povečalo))))


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: seks po poroki
28.2.2007 15:17:57   
Anonimen
Že deset let sva skupaj a na koruzi in tako misli tudi ostati.Ni potrebe po tistem papirju in prstanu.Mi je čist vseeno,če sem poročena ali ne.user posted image

< Sporočilo je popravil Trnuljčica -- 28.2.2007 15:23:28 >

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: seks po poroki
28.2.2007 15:20:38   
janapan
Pred poroko sva bla skupaj pet let s poroko pa se ni spremenilo popolnoma nič(razen moj priimek je dobil dodatek) ....prav vse je isto tako da če pričakuješ da bo kaj boljše -  ne bo,
meni je blo fajn prej in mi je fajn zdej, kot je napisala predhodnica ki žvi na koruzi...isto je

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: seks po poroki
28.2.2007 15:32:43   
lenika
Ko sva se poročila, sva bila skupaj 6 let. Po poroki se ni spremenilo nič, oziroma je iz leta v leto boljše.user posted image

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: seks po poroki
28.2.2007 16:09:59   
Anonimen
sedem let, poroka, zdaj sva skupaj 10 let....razlika, khm..ja mogoče ta, da sva zadnji sedež avta zamenjala za udobje postlje....user posted image

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: seks po poroki
28.2.2007 18:26:08   
Anonimen
Poroka po 16 mesecih skupne "hoje" (od tega 1 leto skupnega življenja), seks se je spremenil šele po porodu, po poroki ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: seks po poroki
28.2.2007 19:39:58   
Anonimen
Hodila sva 10 let, zdaj sva že tretje leto poročena, spremenilo se ni nič oziroma se je vse samo na bolje in upam da bo tako tudi v bodoče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: seks po poroki
28.2.2007 20:33:51   
koala
Poročila sva se, ko sva bila par 8 let, meni se zdi, da je sek zdaj še slajši.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: seks po poroki
28.2.2007 22:08:24   
taja27
hodila sva sedem let, v maju bo pet let odkar sva se poročila. seksa nama ni spremenila poroka ampka najina Ava - sva se namatrala, da se je prjela user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: seks po poroki
1.3.2007 9:06:40   
Anonimen
Poročila sva se 9 mesecev po tem, ko sva se spoznala. Prej sem 10 let bila koruznica z bivšim. Mislila, da se nikdar ne bom poročila, ker je itaq sam višja tarifa vrtca, stvari pa se ne spremenijo.
Po moje pa se je, veliko.
Vse je šlo s svetlobno hitrostjo. Po dveh mesecih je pričel prinašat svoje stvari, po 5 mesecih sva si uredila mansardo.
5 mesecev po poroki sva ugledala user posted image user posted image .

Sex je izvrsten od začetka, boljšega si ne predstavljam, res pa je zadnje čase manj pogost zaradi mojih nosečniških težav.

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: seks po poroki
1.3.2007 10:04:09   
ronja
Nisva se poročila in se tudi ne nameravava, tako da tu se ni melo kaj spreminjat. Se je pa spremenila pogostost seksa potem, ko sem user posted image , ker non stop bruham...

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: seks po poroki
1.3.2007 10:07:58   
CUKRČEK
Poročila sva se po štirih letih in letos bo 5 let od kar sva poročena. Glede sexa se je mnogo spremenilo...prej je bil veliko slabši. Zakaj?? Ne vem....samo zdaj gre res za totalno uživancijo in bistveno bolje se ujemava.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: seks po poroki
1.3.2007 10:39:03   
Angellina
Vseskzi je isto. Na vsake kvatre enkrat mam svetle trenutke in se mal premikam, drgač  se pa delam, da sem mrtva. user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: seks po poroki
1.3.2007 10:39:11   
nejar
Pri meni se po poroki seks ni spremenil. Sicer je drugačen ko na začetku, se pravi, ko sva začela hodit.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: seks po poroki
5.3.2007 10:15:38   
ms3
po 4 letih hoje sva se poročila, zdaj je vse bolše (psihišno počutje, komunikacija, odnos žlahte ipd.) - kako ne znam razložit - ali to doživiš ali pa ne.  

seks pred poroko .... ga ni bilo. odločila sva se, da počakava do poroke. user posted image   po poroki ni bil nič posebnega, po porodu pa se je vse spremenilo na bolje za 1000 %. user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu nejar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: seks po poroki
5.3.2007 23:12:15   
Moyca_
po letu in pol sva se poročila
sexava manj, je pa en moteč faktor zaradi sexa - beri dva mala otrokauser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: seks po poroki
5.3.2007 23:12:59   
Moyca_
aja, če se je kaj spremenil razen tega, da ga je manjuser posted image user posted image user posted image
v bistvu ne, ko paše, te tak pašeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: seks po poroki
5.3.2007 23:19:23   
Marogica
Zakaj pa bi se naj sex po poroki sploh spremenil?user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: seks po poroki
6.3.2007 11:13:45   
Anonimen
Poročila sva se pred 4 meseci po 8 letih, sedaj sem 3 mesece noseča in je sexa morda posledično manj, ker sva se pred tem dolgo trudila za user posted image  in je bilo že preveč posiljeno. Nim pa to veze s poroko, meni se zdi da je sedaj še boljše, da sva bolj povezana.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: seks po poroki
6.3.2007 14:20:10   
tanikaa
Nama pa se bo življenje po poroki temeljito spremenilo. Takrat bova začela seksat.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: seks po poroki
6.3.2007 15:24:24   
lu155
življenje po poroki se ful spremeni..zdej če govoriš ad sexa  ti veliko ne morem povedat ker sem že ko sva se poročila bila še kar v visoki nosečnosti,tko da smo dal tole zdej še nastran,ko bo pa use pošlihtan pa jovo na novouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

totalna bedarija mi je pa to da kdo reče ja sj zdej ko sva pa poročena 1 meses pa sploh nič več ne seksava!!!
kaj pa je če si poročen???

-imaš dokumente oz si poročen na papiru
-imaš prstan
-PA KEŠ MORŠ DAT ZA POROKA K TE LOHK KOŠTA OGROMNO DNARJAuser posted image user posted image user posted image

hec,hec..sm tko mislem pa da to ni noben izgovor zdej k sva pa poročena pa ne dolčkava...dej dej bedarija

lp,klementinca


_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
6.3.2007 15:28:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
6.3.2007 15:28:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?