|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2.,3.,... menstruacija po ss
2.3.2007 10:30:26   
mala pikica
Pozdravček vsem,

kako je s prvo menstruacijo po ss že vem, sem jo že dobila. Zanima me, kako je naprej. Se potem cikel spet uredi kot je bil pred ss, nekje na 28 dni približno ali ostane tako kot prvi po ss, od 4-6 tednov? Upam, da razumete, kaj me zanima.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2.,3.,... menstruacija po ss
2.3.2007 11:25:52   
nemrak
user posted image user posted image
Žal mi je, da se ti je to zgodilo.
Jaz sem prvo M po ss brez čiščenja dobila 35 dan. Drugo 29 dan ( čeprav sem jih prej imela na 30-31 dni).
Tretjo pa upam, da bom dobila šele konec leta.user posted image

Uspelo nama je !!!!!
Postala sem user posted image

Želim ti čimprejšnjo okrevanje in user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2.,3.,... menstruacija po ss
2.3.2007 16:25:54   
sonchek
Pikica...
...men se je ciklus kar mal razveklel...prej sem imela user posted image  na 28-29 dni...pol pa nekje na 32-33 dni...

Upam, da čim prej pride in potem postaneš srečka user posted image ...
pa srečno...

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2.,3.,... menstruacija po ss
3.3.2007 10:53:26   
jasna
Prej sem imela cikel točen kot ura na 29 dni. Po abraziji je bilo pa vsak mesec drugače od 26 do 32 dni.
LP

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2.,3.,... menstruacija po ss
5.3.2007 7:32:56   
tinki_winki
jaz pa imam malo drugačno izkušnjo,

pred abrazijo sem imela menstruacijo bolj ali manj točno na 28 do 31 dni.
Prvo menstruacijo sem dobila po 6 tednih, naslednje 3 pa točno na 28 dni, naprej pa je ni bilo večuser posted image .

Vso srečo ti želim.

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2.,3.,... menstruacija po ss
5.3.2007 7:41:19   
Lusa
Jaz pa se še matram s prihodom druge menstruacije.Prvo sem dobila 35 dan in sedaj teče že 36 dan ,ko še je vedno ni ,jaz pa jo tako nestrpno pričakujemuser posted image .Pred ss sem pa imela user posted image točno na 28dni.

(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2.,3.,... menstruacija po ss
26.3.2007 15:26:59   
nikki elin
ojla, prvo menstruacijo po SS brez abrazije sem dobila 35. dan (trajala je kakšne 4 dni), na drugo pa še čakam user posted image ...danes je že 38 dan in je še kr ni...UPAM, da se čimprej prikaže, da lahko z dragim ponovno začneva delati na user posted image , lp in lep začetek tedna vsem user posted image

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?