|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče več mleka....
2.3.2007 21:33:47   
AKŠ
moja lepotička je v 16-em mesecu.....in imamo problem....noče več mleka....

če ga zaužije, je to samo če ji naredim redek čokolino....

včasih ga je tud samega spila....sedaj pa so to le sanje......poskusila sem jo že prefintat s kakavom - ampak tud to ne pali...

sicer je za malico, jogurte, pudinge, ki seveda mlečni izdelki...ampak da bi ga pa pila pa nikakor ne....

a ima še kdo takšen problem? (pa tako dober je mlekec... user posted image  )

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče več mleka....
2.3.2007 21:36:40   
Seven*
Mleko ni nujno za prehrano otrok. Nic ji ne bo hudega. Cimmanj sekirancij.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče več mleka....
2.3.2007 21:47:57   
Lunc_a
pa kaj če ga noče pit.Sicer pa ,kakor je meni mami rekla,sem ga jaz prenehala piti že pri 4 mesecu in še sedaj ga ne pijem,ker ga ne morem,bruham,jak mi ni dober.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče več mleka....
2.3.2007 22:06:53   
tadruga
naš od 11. meseca noče mleka, ne aptamila ne "navadnega", ki smo ga probali ravno zato, ker se je kar naenkrat začel dret, ko je dobil aptamil v usta. tudi kakava ni spil. smo se res na hitro rešili flaške! user posted image mu dam pač skuto, jogurt, sir, pije pa vodo, čaj, sok.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče več mleka....
2.3.2007 22:27:52   
spacey
Naš je tudi (pri nekje takšni starosti) opustil mleko, pa ga je zdej spet uvedel na jedilnik. user posted image
Nič bat, mogoče ji trenutno ne paše več. Lahko da ga bo spet čez nekaj časa začela pit. Ni pa to nič narobe. Važno, da je jogurte, skutice, sir....skratka mlečne izdelke. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu tadruga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče več mleka....
2.3.2007 22:44:35   
natalia
kaj pa jim npr. zvečer date, če ne marajo mleka?

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noče več mleka....
2.3.2007 23:58:14   
AKŠ
zvečer je čokolino....



_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noče več mleka....
3.3.2007 7:59:21   
SaaS
Jaz sem mojega nehala dojiti pri 12 mesecih. Še kakšna dva tedna je potem zvečer spil malo mleka po flaški. Potem pa konec. Nič več mleka. Tudi kakav ne.

Rad je mlečne izdelke razne jogurte, skute, sir. Kuham mu mlečni zdrob, tudi čokolino...

Zdaj je star dve leti in štiri mesece in v vrtcu celo popije nekaj mleka oziroma kakava, kadar ga imajo za zajtrk user posted image .

Baje sem bila jaz enaka. Nič mleka v otroštvu. Zdaj pa ga kar veliko spijem.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noče več mleka....
3.3.2007 11:54:25   
Badeja
Moj je pri 12 mesecih tudi nehal pit mleko. Niti kapljice več...

Drugače pa je sir, skutice, jogurte, mlečni zdrob, čokolino...- brez problema user posted image  Sem mu probala dat kakav, naredi požirek, pa s takim šusom ven pljune... user posted image user posted image user posted image user posted image  Faca je mali, ne moreš ga okrog prinest.

LP

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noče več mleka....
3.3.2007 11:58:50   
Seven*
Mojadva nic ne pijeta kravjega mleka. Tu in tam mogoce kakav.

Za vecerjo dobita kaksne mlecne namaze in kruh, kaksen jogurt, ali pa mogoce kaj kar je ostalo od kosila. Aja, pa zelo rada imata koruzne kosmice in psenicne kosmice iz Spara (HoneyBites).


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noče več mleka....
5.3.2007 17:35:10   
bt08
Moj tud ni hotel pri 10 mesecih poskusit mleka,se je kr davt začel.user posted image user posted image user posted image user posted image
Jedel pa je skute,koker češ,on bi lahko samo to jedel,pa nič drugega ni hotel kar je mlečnega.user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa je vse kar je iz melka,ni važen,ne pije pa samega mleka,razen če mu dam mal kakava noter naredi požirek.
Drugače pa pije spenjeno mleko,ko jaz pijem doma kapučino ga on tudi,samo brez kavice,ampak samo mleko,to mu je pa najboljš.Ker je že velikuser posted image user posted image user posted image
 

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?