|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgust 2003
5.3.2007 17:33:58   
TODI
A je tle gor katera, ki ima navihanca da mal počvekamo o naših otrokih in njihovih muhah??

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgust 2003
5.3.2007 19:23:50   
gamini
Ojla,

mi imamo navihankouser posted image (13.8.2003)user posted image .

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgust 2003
6.3.2007 13:21:51   
TODI
Pozdravljena !

Mi smo pa par dni za vami 21.8. A ma vaša tud tok nabrit jezik, da včasih nevem a se naj smejem in bom tiho ali naj kaj rečem. Pa kaj vse prinese (sočne) iz vrtca user posted image .

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgust 2003
9.3.2007 13:38:39   
bamby



A vzamete medse tudi 31.7.2003user posted image . Če bi bilo normalno, bi bili pa tudi avgustovski user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgust 2003
11.3.2007 13:38:49   
TODI
Seveda Dobrodošla tudi ti!!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgust 2003
12.3.2007 15:49:17   
bamby




Pol je pa res najboljše, da kaj rečemo. Malo se bojim, da bo naš čvek kmalu zamrl, ker smo zaenkra t samo trije. Morda se nam pa s časom še kdo pridruži.

Naš zaenkrat še ni v vrtcu, pa vseeno kakšno ustreli. Danes je spet potegnil eno na dan. Zdaj je bil 11 dni na počitnicah v Moravcih, pa je ponavadi, če mu pri kosliu ni kaj pasalo rekel, da je "umazano". No, danes ni bilo več umazano, ampak "mastno"user posted image user posted image  (čebula)



(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgust 2003
14.3.2007 13:11:25   
TODI
Našemu je pa vsaka druga beseda: "Ja seveda" sploh, če ga kaj vprašaš. Pa tudi : A si ti gluh?" in podobne.

Tudi jaz upam, da se bo še kakšna ojunačila in se nam pridružila.

Naš pa tako slabo je da je kaj komaj ga pripravim, da bi kaj pojedel, razen sladkarij seveda, to bi jih pa cele tone.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgust 2003
15.3.2007 17:47:56   
bamby




quote]IZVIRNO SPOROČILO: TODI

Naš pa tako slabo je da je kaj komaj ga pripravim, da bi kaj pojedel, razen sladkarij seveda, to bi jih pa cele tone.


Hvala enako! Pri nas bi bonbonov zmazal, kar bi jih videl, zelenjava in sadje sta pa "umazana"user posted image user posted image user posted image  Kar se mu zdi jest je še meso, makaroni, krompir, riž, njoki, žlikrofi, fižolovka, skratka, kar ne vsebuje zelenjave. Solata zanj ni dobra in je le za atija user posted image .

Tudi jaz upam, da se (očitno samo nama) pridruži še katera. Je kar fajn malo poklepetat o naših "junakih".



IZVIRNO SPOROČILO: TODI

Našemu je pa vsaka druga beseda: "Ja seveda" sploh, če ga kaj vprašaš. Pa tudi : A si ti gluh?" in podobne.

Tudi jaz upam, da se bo še kakšna ojunačila in se nam pridružila.

Naš pa tako slabo je da je kaj komaj ga pripravim, da bi kaj pojedel, razen sladkarij seveda, to bi jih pa cele tone.

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgust 2003
15.3.2007 17:48:50   
bamby



Ups, nekam čudno mi je vse skup ratalo. Sorry!



(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgust 2003
15.3.2007 19:55:23   
TODI
Živjo!

Pri nas so zakon makaroni in to samo polžki, pa riž in pa seveda čokoladni corn flakes in čokolino, potem se pa konča. No ja včasih poje tudi kakšno enolončnico in obaro. Za meso smo mi bolj ne kot ja, razen kakšne hrenovke.

A spi že v svoji sobi?? Naš od junija lansko leto, ko smo morali pripraviti prostor za novo članico. Pa tudi mislim da maja smo brez dude. In vse to odvajanje je potekalo brez problemov, upam, da bo v drugo tudi tako dobro laufalo, čeprav že sedaj mislim, da bo težje vsaj po karakterju gledano.



(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgust 2003
16.3.2007 12:30:47   
bamby




Tudi naš Tim že spi v svoji sobi od lanskega maja. Je bil kar preskok na pravem mestu. Takrat je ravno šel z mojima staršema za 10 dni v toplice, medtem sva mu pa pripravila novo posteljo. Malo sem se bala, kako bo reagiral, pa jo je res sprejel čisto za svojo. Nikoli ni šel več v otroško posteljico, saj je vedno rekel, da je za dojenčkeuser posted image user posted image user posted image .

In dudo smo odpravili že pri malo več kot 1 letu in pol. Je bilo tako, da je kdaj imel tudi že kazen, da je mogel brez dude spat. Vem, res se sliši grozno, ampak tako je bilo. Ker ni bilo problema brez dude (se je očitno že zavedal, da je to njegova kazen), smo kdaj pa kdaj nanjo tudi pozabili namenoma in tako smo kar hitro ostali brez nje user posted image . Ravno tako smo hitro odpravili flaško in se navadili piti s kozarca.

Kako je pa vaš sprejel novega člana??



(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgust 2003
20.3.2007 11:53:29   
TODI
Oprosti, ker se nisem javljala, se mam tolk za učit da komaj zmorem mal prečekirati!!!

Čist lepo je sprejel sestrico, full jo ima rad in skos bi jo objemal in lubčkal, da je kar hudo. In bolj jo mrcvari bolj se mu smeji.
In ko je ze full utrujena in sitna jo le on spravi v smeh..

Pa pri vas ste samo trije??

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgust 2003
20.3.2007 17:04:49   
bamby




Zaenkrat še user posted image user posted image . Morda bomo letos kaj delali na tem, da bi bili štirje. Glede na to, da je pa zadnje čase vedno več dvojčkov pa upam, da ne bodo tudi pri nas user posted image user posted image .

Ste šli kaj na sneg? Midva sva ostala kar doma, ker ga je sama voda. Me je takoj malo okepal, ko sva šla domov. Sicer pa še okrevava od zadnje viroze.

Ste bili tudi pri vas kaj bolni??

Sicer pa vabim še ostale mamice in očke, da se pridružite klepetu o naših otrocih!!!



(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgust 2003
28.3.2007 9:46:43   
TODI
OOO a tolk časa se že ne javljam, ma kaj gre hitro. Se mam za učit in mi ne znese.
Nevem a sem te že vprašala če tvoj hodi v vrtec?? Naš pride tak da ga moram že odzunaj slečt, ker je tako svinski, nevem kaj to počno, kot da bi se valjali po blatu, da ne govorim da ma tudi bundo tako umazano da je joj.
A je pri vas tudi tako??

Bolani pa nismo--trkam- in upam, da bo tako tudi ostalo.

Ga pa ta premik ure prav mede, sploh zjutraj kar ne more vstati.



_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgust 2003
29.3.2007 19:45:23   
bamby




Naš ne hodi v vrtec. Ga pazita moja mama in ata. Da ne boš mislila, da naš ni nikoli osvinjan user posted image  Ga pa vozim enkrat tedensko na cicibanove urice za dve uri. Takrat imam vsaj mir user posted image

Sicer pa razmišljava z možem, da bi ga septembra dala v vrtec. Prazaprav je tako, da sem za to bolj jaz kot on. Ker zidamo hišo, je po eni strani res vrtec precejšen strošek, po drugi strani se pa v vrtcu naučijo dosti več, kot pri starih starših. Bom ovideli, kako bo. Res pa nimamo več veliko časa za razmislek, ker je vpis že aprila in maja.

Glede ure pa zaenkrat nimamo težav. Smo se začeli kar takoj po spremenjeni uri rihtat. Najpozneje ob 20h mora biti v postelji. Že tako se konec tedna nabere in vedno težje vstaja. Bo pa sigurno kriza čez poletje, ker zunaj še sonce sije, ko je treba iti spat. No, saj poleti naredimo tudi izjemo in hodimo malo pozneje.

Se tvoj kaj vozi na kolo? Kako mu je pa ime?



(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgust 2003
21.4.2007 9:53:05   
nemrak
user posted image user posted image ,
no, še ena avgustovka (15.8.)
Naša je šla v vrtec septembra lani pri 3-eh letih. Prej sva jo imela pri varuški in mi je kar malo žal, da je nisva dala prej. Saj ne, da se ne bi ukvarjala z otroci. V vrtcu vsak dan pride z novo pesmico, igrico... Sem zalo zadovoljna. Drugi bo sigurno šel prej.

Aja, v svoji sobi spi od letos januarja, ko je dobila svojo sobo, ker smo se preselili. Prej pa je tudi spala v svojem kinderpetu in nikoli pri naju. Vendar v spalnici. Se je pa takoj navadila na posteljo in prav uživa v svoji sobi.

Lepo soboto!!!

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avgust 2003
23.4.2007 18:58:31   
loreti
Končno sem zasledila mamice treh letnic oz. kmalu štirilenic.
Naša je rojena 22.8.2003

Od lanskega septembra hodi v vrtec in je res super se veliko naučijo, vsak dan mi pripoveduje kako se imajo lepo in kaj počnejo.  Bamby mislm, da ga lahko kar daš v vrtc že zarad družbe, pozanimi se kolk bi te prišlo če bi ga vpisala v vrtec pa boš vidla če vam bo zneslo.

Mi lahko katera napiše kako nj tamalo pripravm do tega da me bo poslušala? Ko jo kj piči leta kot zmešana in sploh ne sliši in ne vidi nikogar, skrbi me predvsem zato ker je dostkrat v varstvu pri moji mami in je blizu cesta pa tamala kr leti in ne pogleda na levo ne desno? Je pa tko hitra da je ni za ujet, vsaj mami je ne more!

lp,

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgust 2003
24.4.2007 19:49:21   
bamby




Me veseli, da ste se tudi druge mamice javile user posted image user posted image user posted image .

Glede vrtca se mi zdi, da je že skoraj odločeno, da letos še ne gre. Meni je prav žal user posted image , ampak kaj hočemo, če smo si zadali tako veliko breme. Drugo leto pa prav gotovo gre, pa naj stane kolikor hoče.

Loreti, meni se zdi, da so naši otroci sedaj v istem obdobju, ki ne znajo ne poslušati in ne ubogati. So izjeme, ampak naš je prav isti in po pravici povedano, me to večkrat mori. Delam pa eno napako, da ga največkrat primerjam le s tistimi, kakor bi si želela, da bi bil tudi on. Priznam pa tudi, da je še marsikdo, ki pa je tudi slabši. Jaz samo upam, da se bo čez kakšno leto obrnilo na bolje, kajti potem imajo še leto dni do šole.
Sva pa letos hodila tudi k telovadbi in sem prav tam opazila, da niti ne sledi navodilom, kaj je sploh treba delati. Redkokdaj je bil skoncentriran in je delal tako kot je treba, zato sem največkrat prišla slabe volje domov.



(odgovor članu loreti)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgust 2003
7.6.2007 17:02:08   
bamby



Ej mamice, kam ste se skrile????????????



(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?