|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pridobitev, princeskanje ...tamaučki 3.leta
5.3.2007 19:36:16   
Mala_princeska
A je še kje kakšna obsedenost pri tamaučkih? user posted image user posted image user posted image user posted image

Moja princeska takoj ko pride z vrtca (precej časa) šibne po stopnicah in takoj zleze v svoje Princeske ali Bambi-ko : pižamici oblekici z dolgimi rokavčki, volančki in motivi princesk(Sneguljčice; Trnuljčice; Lepotice in zver in Pepelke) ali Bambi-ke z zajčki.....
In to ves čas bi bila ona v pižami, da ne govorim o nedeljah, ko jo komaj prepričam da jo oblečem.....
(Zjutraj je bila tudi ona srnica - seveda navidezno in jaz sem ji dala navidezno jabolko, ki je bilo zelo dobro)

.....pa čopkanje....

Pridobitev - podnevi in ponoči brez pleničke, kar ne morem verjeti da bejba raste.

In še vprašanje -
Kaj znajo vaši (skoraj) 3.letniki? Mi bomo konc aprila 3.
Kaj počnete z njimi? Igrice,.....

< Sporočilo je popravil katrin -- 6.3.2007 16:19:56 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pridobitev, princeskanje...tamaučki 3.leta
5.3.2007 19:55:53   
viv_
Moja 3. letnica hoče bit na kratko ustrižena, pa končno smo spet na plano privlekli kolo user posted image . Trenutno jo najbolj zanima vse o uri in o koledarju.

Najljubše igre:
- Spomin
- Človek ne jezi se
- Črni Peter
- Puzzle




_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pridobitev, princeskanje...tamaučki 3.leta
5.3.2007 20:21:16   
Mala_princeska
Viv, a mirna hoče bit pa kar fantek - full zanimivo - res!
A ma fantovsko družbo?


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pridobitev, princeskanje...tamaučki 3.leta
5.3.2007 20:27:35   
TaRe*
Naša pridobitev.....Nocoj se je odločila za knjigico Peter Klepec.Ponavadi so bile princeske,sneguljčica,pepelka in podobne samo v kratki obliki.Ta je pa dolga in je zdržala celo knjigico,da ni odprla ustuser posted image user posted image
Drugače pa trenutno največ sanjari.Poslušamo jo,kako je bilo,ko je bila ona velika,pa je imela dolge laske,pa je tamalo Tamaro peljala v vrtec(al pa mene)....in iz tega naredi cel scenarij.
Igra se ne,le riše,pa gleda knjigice.Kolo pa...ne vem,kdaj ga bomo spet dali ven.Imamo harlija,pa ga lani še ni mogla sama poganjat...upam da letos bo.user posted image

Aja...3 leta bo pa julija.user posted image user posted image

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pridobitev, princeskanje...tamaučki 3.leta
5.3.2007 20:32:33   
viv_
Ma ne, noče bit fantek, sam las ne mara dolgih. Je pa non stop v kiklicah user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pridobitev, princeskanje...tamaučki 3.leta
5.3.2007 22:12:39   
mojcab
moja je dopolnila 3 leta..to, da bi padla tako v domišljijski svet ala princesk...tega ni! enostavno je nikoli nisem česala in lišpala..počese se zjutraj na brzino, to je pa tudi vse od "mode".

veliko hodimo na sprehode, vozimo  kolo in traktoruser posted image

od iger: spomin

trenutno je zakon mini lesena kuhinja in pa lego kocke.

pridobitev. to, da se sama obleče!


_____________________________

*********************************
Življenje je lepo, zato ga je vredno živeti.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?