|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bazalna temperatura
29.9.2004 15:26:16   
pi
Si je katera od vas mogoče merila bazalno temperaturo. V eni knjigi sem brala, da če imaš več kot 20 dni bazalno temperaturo na višji ravni, da je to znak za nosečnost.
Jaz si merim že 10 dni pa mi vedno kaže 37,2, pa me zanima, če pred M pade bazalna temperatura ali pa je na višji ravni do M?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bazalna temperatura
29.9.2004 19:52:48   
Lučka*
Pozdravljena,
sama si merim BT, pa včasih pade in šele nato dobim M, včasih pa ne. Glede dolžine povišane temperature je tako, da je ta meja 20 dni,ko naj bi bila nosečnost 100%, rumeno telesce pa "dela" od 12 do 16 dni.TAko, da je ta čas BT na višjem nivoju.

Lp Lučka

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bazalna temperatura
29.9.2004 22:32:11   
Pia73
Draga pi! :rozica:

Jaz sem si BT merila par mesecev in sem po tej plati na tipični krivulji. To pomeni, da se pri meni BT obnaša po nekem vzorcu a na žalost so redke ženske, ki imajo tipično krivuljo BT. Skratka, če mi BT pade, dobim M, sicer sem noseča. Ko sem si merila BT sem si lahko do dneva natančno napovedala M. Res pa je, da si jo moraš meriti vsaj 3 mesece! Sicer pa vidim, da si bolj nova, zato si vzami malo časa in pobrskaj po starih debatah, kjer je bilo res že ogromno napisanega o BT in še o marsičem kar te bo morda zanimalo. Čeprav upam, da se prej preseliš v 9nebesa . Vso srečo ti želi!!!

LP Pia73

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bazalna temperatura
30.9.2004 8:38:58   
pi
Hvala :miska:

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bazalna temperatura
30.9.2004 11:51:31   
pi
M mi zamuja že 4 dni, BZ sem imela do seda 73,2 danes pa imam 38, mogoče katera ve kaj to pomeni.
Prosim pomagajte saj sem že čisto zmešana, ker nevem če sem noseča ali ne.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   bazalna temperatura
30.9.2004 11:54:04   
Pia73
Draga pi!

Kolikor jaz vem, ni na forumu nobene jasnovidke, tako da boš morala po test! Ni druge rešitve!

Držim pesti, da ti je uspelo! :miska::miska::miska:

Lp Pia73

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   bazalna temperatura
30.9.2004 12:51:08   
anadejka
Pi

Mislm da se prav spomnem in si ti že delala test,pa si dobila samo eno črtico.Seveda da je možno da si noseča.Naredi test še enkrat (če ga že nisi),ker sej veš lahko imaš pač samo premalo nosečniškega hormona.Ja Pia ima prav,smo lahko dobre prijateljice,ampak vedeževalke pa ne.
Pa prosim te ne bit živčna in nestrpna,ker če imaš pod srčkom malo pikico ,se ne bo glih dobr počutla.

Jest ti držim:miska: da :hudicek:ne bo in si9nebesa.

Ti pa poročaj pa lepo se imej in veliko se smej!!!

Lepe pozdravčke.......andrejka76:rozica:

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   bazalna temperatura
30.9.2004 14:08:18   
pi
Najlepša hvala. Jutri bom naredila test, če ne bo prej M:hudicek:, in vam sporočila kakšen je rezultat.

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?