|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZIVLJENJE PO ZIVLJENJU...
1.10.2004 20:50:50   
ZARA
ne vem ce to sploh pase sem med nase debate,tut se ne spomnim da bi se kdaj zgovarjale kej podobnega...ampak a katera verjame???
A mislte da je to res vse... *To zivljenje* mislm??

papa

Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZIVLJENJE PO ZIVLJENJU...
1.10.2004 20:55:31   
mammika
Ja to sigurno da obstaja potem "večno" življenje. no ja vsaj jest tko verjamem.
:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZIVLJENJE PO ZIVLJENJU...
1.10.2004 21:01:26   
puncica
Hmmm... a ni to mal globoka tema za to uro :)-:)-

Jaz pa nič ne mislim, raj o tem ne premišljujem. Sem se že večkrat spraševala v čem je sploh smisel življenja, pa da se neki trudiš pa kariera pa vse mogoče stvari v življenju, potem pa umreš, :zmeden: NO jaz pa deloma tudi verjamem v reinkarnacijo:)-:)- Mogoče pa bom v naslednjem življenju kakšna živalca:)-

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZIVLJENJE PO ZIVLJENJU...
1.10.2004 21:06:24   
Jančika_
Jaz sem pa bolj "tuzemska". Zame je to tukaj to. Za ziher pa bomo vedeli itak šele potem:)-:)-:)-!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZIVLJENJE PO ZIVLJENJU...
1.10.2004 21:08:38   
Teni_
Ne, jaz ne verjamem. Nič nimam proti tistim, ki v to verjamejo, ampak mene ne more noben prepričat, da bi v to verjela. Če pa je, pa hvala bogu.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZIVLJENJE PO ZIVLJENJU...
1.10.2004 21:25:01   
Urša
Jst verjamem, da neki na tem more bit-vsaj ena energija, ki se izraža kot duša... 9nebesa Drgač pa ful rada berem take knjige pa revije, seveda vsem ne verjamem, me pa privlači... sploh zgodbice o duhovih. Spooky! :ups: Je že kera kdaj klicala? Jst sm s kolegicami in se je naša muca v hipu naježla kot bi jo sštromal in odfrčala pod pojstlo-je ni blo vn, pa tud če sm ji s škatlo od briketov ropotala. Tko da-jst absolutno verjamem!;)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
1.10.2004 21:46:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZIVLJENJE PO ZIVLJENJU...
1.10.2004 23:20:24   
willma
Ola!

Moje razmišljanje (in izkušnje) je podobno kot je napisala Urša.

lp
:sloncek:willma

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZIVLJENJE PO ZIVLJENJU...
2.10.2004 0:34:44   
Annny
Verjamem... 'Vera' v nekaj daje moč in polepša marsikateri trenutek, ko bi bilo človeku sicer težko pri srcu..no, sem mal zafilozofirala
:ups:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZIVLJENJE PO ZIVLJENJU...
2.10.2004 10:40:39   
Anonimen
Ne, ne verjamem. Ampak mi je prav grozno, da se rodiš, živiš in pol ko te ni, te ni. In ne veš, kaj se bo dogajalo naprej. Kadar to razmišljam, sme pol full žalostna in probam mislit na kaj drugega(ponavadi take stvari razmišljam glih takrat, ko ne morem zaspat)
:(
:fis:

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZIVLJENJE PO ZIVLJENJU...
2.10.2004 11:05:17   
puncica
Ja ribica poznam, to, ko bi rad zaspal pa na bedarije premišljuješ in še zarad tega ne moreš spat:)-

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZIVLJENJE PO ZIVLJENJU...
2.10.2004 13:27:50   
Pupica
Jaz pa mal verjamem v to...vendar me žalosti to, da se ne spomnemo, kaj smo bili preje, kaj se nam je dogajalo in tko:zmeden:

Sicer je pa to bl tema za klepet, ker tlele bi si blazinice skurla, če b hotla vse natipkat:)-:)-:)-

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZIVLJENJE PO ZIVLJENJU...
2.10.2004 19:19:07   
ZARA
jst pa brezpogojno verjamem v te stvari... pa sem ateist...in da to zivljenje ni konec ampak zacetek nekaj novega...sej veste ko se zaprejo ena vrata se odprejo nova... neki tazga...
Verjamem da bom v naslednjem zivljenju spet srecala mojo :roza: Zaro sam v drugi obliki...ne mors kr umret pol je pa konc...
no mal me je zanesl,hihi

lep pozdrav-brez konca...:rozica:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?