|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj naj....
19.3.2007 9:35:28   
ur+sa
naredim test? namreč mi user posted image  zamuja že 3 dan...a počakam se kak teden?


hvala,user posted image



v upanju..user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 9:37:03   
soncece24
Če imaš drugače točne in si user posted image ti bi danes test moral pokazati! Držim pesti!

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 9:39:03   
perlica
Jaz bi na tvojem mestu kar naredila test:
Jaz sem ga delala dva dni zamudeuser posted image ,pa je bila rahla user posted image .
Tak da kar naredi,če si noseča ti bo itak pokazalo.Pa držim pesti da je user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 9:39:19   
ur+sa
ja drgač mam kr točne na 28 dni, prejšnji mesec mi je 1 dan zamudila, tko da se mi zdej nikamor ne mudi... mislm da bi loh počakala se kak teden... ali vsaj par dni...


hvala za vspodbudne besedeuser posted image


_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 9:40:20   
ur+sa
hvala, hvala, hvala....user posted image ja če je prov doug nau ga bom mogla naredituser posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 9:41:40   
BaByGiRl
hehe, nestrpnost...user posted image  Poznam to. Veš, če ne boš naredila testa te bo mučilo 25 ur na dan...naredi ga...kupi pa dva in pol še 1x ponovi čez par dni.
Držim pestiuser posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 9:41:42   
afnica mala
Pri meni je danes slabo vidna, pa bi včeraj ali danes morala priti user posted image . Prejšnjič pa mi je pokazalo šele 6 dan zamude.
Daj naredi, ziher bo user posted image , pa bo gužva konec novembra. user posted image

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 9:42:49   
Anonimen
Če maš živce lahko še mal počakaš. Drugače naj bi ti pa že pokazalo. Meni zamuja 5 dni dva testa sta bila že negativna, pa današnji verjetno tud čeprav si jst domišljam da vidm črticouser posted image

Držim pesti da zagledaš user posted image user posted image



(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 9:45:47   
ur+sa
ja hvala vam... upam, da bom res tut jest končno zagledala user posted image . hvala vam, vam sporočim , če bo kej, alpa če nau nič user posted image



hvala za pikepoke, lepe želje in vpodbude

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 10:01:22   
stunfek
Gotov bo bolj ziher, če še malopočakaš. Jaz vem, da ne bi mogla...hehehe. Držim pesti in srečno! Pa hitro sporoči. Zdele izgleda da je dober trend...user posted image  so se končno začele malo bolj konkretno pojavljati.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 10:39:44   
ur+sa
ej a najbolj ga je delat zjutraj kuj k vstaneš....?


ja hvala stunfek za vspodbudne besede, aje teb tut ratal ta mesec?


bom, bom sporočila sevede... bom vidla kolk časa me nau firbeec prematrov.user posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 11:01:54   
stunfek
Ja, v jutranjem urinu naj bi bila koncentracija nosečniškega hormona najvišja, zato je test priporočljivo delati zjutraj.

Ne, meni še ni ratalo. Čakam na rezultat dela :) M ne pričakujem 31.3. user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 11:09:17   
mala zirafa
meni je danes 6.dan zamude pokazal negativno.Kaj če danes pokličem G me bo že naročila za pregled?Drugače imam M točne na 28 dni nikoli z zamudo.Imam pa vse znake.Testirala sem s testom yes or no.Saj so vsi po istem principu.
Joj kakpo me to muči.Si mislite da mi G z UZ reče da sem noseča?!Pa saj me vrže na rit-dobesedno.vam pa želim čim prej user posted image user posted image user posted image !
Kaj mislite ve?Naj jo pokličem danes.kon koncej kaj me stane.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 11:52:09   
Anonimen
Pokliči jo. Saj nimaš kej zgubit.user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 11:53:26   
pina-1
ur+sa, držim pesti da ti rata. user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 12:04:47   
mala zirafa
prej sem jo poklicala in mi je rekla sestra da naj pokličem čez en teden, če je še vedno ne bo in da se bova zmenili za posvet pri G.No vsaj to.Ampak 100% se mi bo prikazala zdej en dan.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 12:31:21   
ur+sa
ja hvala vam, hvala ti Pina-1. upam, dase vase in moje želje uslišijo.


mala zirafa...prov e da si jo poklicala...samo mi je cudn ,da ti je rekla, da jo čez 1 teden spet poklič...jest k sem bila 1x vtej situaciji, me je kuj vpisala, in sem bla se mi zdi cez 2 dni že naročena, ker je to KAR NUJNO....tko da...
tm mi je seveda G rekla, da ni nič (ni nisečnosti) sem pa imela policistične jajčnike in podivjane hormone...user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj naj....
19.3.2007 12:51:00   
mala zirafa
Moja G ima vedno gužvo in prideš na vrsto če je res nujno.Dvomim da sem user posted image , ker v prvi user posted image mi je pokazal Cb prvi dan izostanka en velik +.
Po eni strani če nisem user posted image pa imam več šans za podaljšanje pogodbe.Tako da se vse zgodi s svojim namenom,se tolažimuser posted image .

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?