|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.3.2007 12:40:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tobi-pomisleki :/
23.3.2007 12:54:15   
NinaŠ
Avtosedež Tobi (MaxiCosi) je od 9 do 18 kg!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tobi-pomisleki :/
23.3.2007 12:54:58   
NinaŠ
Aja, naramnice pa reklamiraj - saj je verjetno še v garanciji?

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tobi-pomisleki :/
23.3.2007 13:01:27   
frutka_
  • tobi je sedež 9-18kg
  • naramnice sedeža MORAJO biti nastavljene sorazmerno z rameni. se pravi: tam kjer so ramena naslonjena na hrbtni del sedeža mora potekat pas. ne dosti višje in ne nižje.
  • če se je kaj utrgalo-reklamiraj
  • glede na višino paščkov močno dvomim, da imaš prav nastavljeno. najbrž si spregledala kakšno nižjo nastavitev. razen če je tamali res velikanuser posted image
  • še enkrat poglej navodila oz. kot rečemo mi na štajerskem RTFM (read the ****ing manual!user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tobi-pomisleki :/
23.3.2007 15:34:56   
arielca
Avtosedež je namenjen otrokom do 18 kg, to je do cca. 3 let in pol.

Iz navodil sem kopirala tole:
Enostavna namestitev sedeža glede na velikost otroka:
Višina opore za glavo se namesti na 7 stopenj s sprednje strani sedeža. Namestimo jo lahko tudi, ko je otrok v sedežu. Ko spremenimo višino opore za glavo, se avtomatsko spremeni tudi višina varnostnih pasov.
 
Pa dodajam še to, da imamo MC Tobija za našo 15,5 mesečnico, ki ima 12 kg in nimamo nobenih težav s pasovi in pripenjanjem. Še enkrat preveri, če imaš vse nastavljeno kot je treba, sicer pa reklamiraj.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
23.3.2007 17:18:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tobi-pomisleki :/
23.3.2007 21:16:19   
eya
Nalin, tvoj mali pri še ne enem letu in pol res ne bi smel biti prevelik za v Tobijauser posted image  Kaj pa če se zapelješ do Baby centra, itak moraš reklamirat zaradi pasu, pa tam skupaj nastavite pasove?

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
23.3.2007 21:56:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
23.3.2007 21:57:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tobi-pomisleki :/
24.3.2007 11:34:52   
Baucka
Mene pa pri Tobiju motijo ti pazi, ko so z fedrami. Saj ko spi, se ji naramnica kar v uho ali obraz zareže. Ali jih premalo zategnem? Me je strah, da jih bom preveč. Naslednjič kupim z navadnimi pasi, kjer ne bo teh feder not in vodo lepo padli ob telesu.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tobi-pomisleki :/
24.3.2007 21:51:55   
beba76
Naš je star 2 leti in visok 93 cm, pa nimamo čist nobenih problemov s Tobijem. Je že tako velik, da se pritožuje, če mu kaj ne paše, v ožnji pa naravnost uživa.
Tako da po moje nimaš pravilno nastavljenih pasov. Jaz bom pa naslednjič, ko ga bom dala v avto, pozorna, v kaki višini mamo pasove in ti pol javim. Če pa slučajno pozabim in ti ne napišem, me pa "dregni" na ZS.

Glede zategovanja pasu pa je med nogicami na tistem delu, v katerega vpneš pas indikator, ki ti kaže, kdaj je dovolj zategnjeno - se obarva zeleno. Jaz sem ful dolgo rabila, predno sem ga našla, ker je pod tisto prevlekico, ki je na tem spodnjem paščku.

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tobi-pomisleki :/
25.3.2007 15:34:46   
miaxxx
Mi imamo Tobija in smo ful zadovoljni. Preden smo ga kupili smo ga sprobali v BC in tam so nam točno pokazali kako se nastavljajo paščki v kakšni višini... Brez predhodne demontsracije ga sploh ne bi kupili.

Pojdi tja in  naj ti tam vse razložijo! Če se je kaj natrgalo, bi jaz reklamirala!!!

Lp

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tobi-pomisleki :/
25.3.2007 20:07:47   
zmajči25
Paščki pa se za ta denar res ne bi smeli tako hitro cefratuser posted image . Jaz bi tudi na tvojem mestu šla do BC reklamirat. Mi ga imamo cca. 7 mesecev in je še vedno kot nov. Kar se višine pasov tiče pa je tudi meni čudno, da so ji že premajhni oz. prenizki. Moja user posted image  je sicer nižja (77 cm) pa ima pasove nekje na sredini. Preveri še enkrat, če so prav nastavljeni. Pas mora potekati vmes nad ramo in pod ušesno mečico.

(odgovor članu miaxxx)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
27.3.2007 16:56:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajči25)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tobi-pomisleki :/
27.3.2007 19:58:34   
arielca
nalin, Brina je velika cca. 85 cm in ima okoli 12 kg pa ni nobenega problema s pasovi. In meni je všeč, ker je čez pasove še tista mehkejša zaščita, da je ne žulijo.
Zategovanje pasov med nogicami je bilo pa meni na začetku tudi malo zoprno, zdaj sem pa pogrunatala sistem in jo imam hitro pripeto. Je pa res, da je pasove potrebno kar precej zategniti, da se indikator obarva zeleno. Jaz bi jo brez tega indikatorja zagotovo pripela bolj na komot.


_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
27.3.2007 22:16:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tobi-pomisleki :/
28.3.2007 8:56:02   
petja
Nalin, ko pas zategneš imaš potem tam neko plastiko, v katero lahko zatakneš ta del pasu za zategovanje. Če boš naredila to, potem ti ne bo ven lezel, ampak bo držalo.

Pejt res do BC, da ti pokažejo. Jaz sem Zaro kar tam dala v Tobija, prodajalka pa jo je zapela in mi vse razložila.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
28.3.2007 23:26:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?