|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je to na mutsyju
26.3.2007 20:07:11   
April
http://www.mutsy.nl/products/3rider/options

tisti nastavek, ki je pred košarico za dojenčka. Tam, ko zgleda, kot da otrok lahko drži za en ročaj.
Jaz si ne predstavljam kaj bi to lahko bilo? Športni del ni, hmmmuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je to na mutsyju
26.3.2007 20:24:48   
nanica
To je ročsj zs košarico za dojenčka. Ko je v vodoravnem polođaju, zaklepa košarico na ogrodje vozička, ko pa ga dvigneš, košarico lahko snameš in neseš.
Mi imamo 4riderja in imamo tudi tako globoko košaro za dojenčka. Uporabna je tudi kot avtosedež, pa še dve stopnji naklona se dasta spremeniti, da otrok skoraj lahko sedi. Zelo uporabna zadeva, mutsy je pa itak zakon!!!
Če ga boš kupovala, naroči zraven ogrodja še adapterje za globoko košaro, mi smo jih naknadno naročili in komaj pravočasno dobili, nam noben ni povedal, da jih rabimo.

nanica 

_____________________________

po kresi se dan obesi

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je to na mutsyju
26.3.2007 20:27:49   
April
Hvala za pojasnilo.user posted image

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je to na mutsyju
26.3.2007 22:14:13   
pravljica
jaz sem razumela, da te zanima tisti del vozička, na katerem ni ne košare in ne športnega dela..."fun seat" user posted image  ni to to? zadaj je košara oz. vreča za "kramo" spredaj pa sedež in ročaji za otroka - kot da je otrok na kolesu, si predstavljam jaz to stvar user posted image  te ni to zanimalo?

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je to na mutsyju
27.3.2007 7:09:46   
skuštrana
Nanica, pa je tale košara varna za prevoz ali moraš imeti še lupinico? Kako jo pa namontiraš v avto?



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je to na mutsyju
27.3.2007 12:21:19   
April
Ja pravljica tisto čudo sem mislila. user posted image Sam na sliki je sam iz enega zornega kota prikazano, zato si prav ne predstavljam. Bi bilo treba v živo vidt.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?