|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Vprašanje glede menstruacije 31.3.2007 0:21:49
|
|
|
|
Miška76
|
IZVIRNO SPOROČILO: honka Jaz mislim, da je dan, ko pride rjav izcedek 1. dan menstruacije. !? Ja, tako je!!
|
|
|
|
|
RE: Vprašanje glede menstruacije 31.3.2007 5:53:13
|
|
|
|
Anonimen
|
Pa ne bom več nakladala, ker sem napisala par primerov zakaj nimata prav, pa mi je vse zbrisalo . pa si jih raje v Iskalniku poiščita, ker so bile že razprave na to temo. V glavnem za 1 dan M se šteje krvavitev, ko ti na vložek pride malo krvi, oz ko je tampon vsaj do polovice prepojen s krvjo. drži kot pribito, noben rjavi izcdek če se pa kdo še hoče prerekat, bom pa nazaj napisala roman
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKdaj je pravi čas, da naredite test nosečn...Test nosečnosti lahko pokaže tudi nepravilen rezultat, če ga ne uporabimo pravilno. Kdaj je pravi čas, da ga opravimo - ...
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
odvajanjeLelly28 RRKdaj ste začeli otroka odvajati od plenic?z 11 meseci (
32%)

1-2 letih (
37%)

2-3 letih (
32%)
Število vseh glasov: 19Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!