|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čišča
10.10.2004 12:49:26   
gabri
Zanima me koliko časa traja čišča?
Zdaj teče 5 teden po porodu, pa še vedno krvavim, sicer ne dosti,kakšen dan skoraj nič,drugi dan malo več,....

Kako je (bilo) z vami?

Pozdravček:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čišča
10.10.2004 12:54:32   
Jančika_
Pri meni se je nehalo nekje konec petega tedna, tako da ko sem šla na poporodni pregled, je bilo že OK.

Rodila sem pred dvema mesecema in par dni nazaj sem imela malo krvavkastega izcedka. Nimam pojma, kaj bi to bilo - par kapljic, samo en dan. :zmeden: Polno dojim, po moje ni mogla bit kakša M, od seksa pa na žalost tudi ni moglo biti, hihi...

(odgovor članu gabri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čišča
10.10.2004 22:54:37   
frutka_
Pri meni je trajala točno do prvega poporodnega pregleda, torej 6 tednov. Menstruacije še nimam, dojim polno...:muca:

(odgovor članu gabri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čišča
10.10.2004 22:56:54   
Anonimen
Pri meni je trajala 7 tednov.

(odgovor članu gabri)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čišča
10.10.2004 23:37:13   
KIRA
jaz sem mela CR, tudi men je nekhje 5 tednov trajalo, 6 teden pa samo se neke vrste prozoren iuzcedek. zdaj, po 2 mescih pa imam ze prvo M!!! bljek.:hudicek:

(odgovor članu gabri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čišča
16.10.2004 12:00:57   
Pupica
Zgleda da čisto odvisno, jst sem jo mela nekje do 9.,10.-ega dneva. Sem se že veselila potem pa v 5.tednu M:hudicek:.
Nisem mogla verjet sem se tolažla da je do 6.tedna čišča. No G je potrdila da je M:((
LP
:muca:

(odgovor članu gabri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Čišča
16.10.2004 12:02:17   
ZARA
pr men tud 7-8 tednov...pol pa takoj M :hudicek:...bljek...

(odgovor članu gabri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Čišča
16.10.2004 14:48:09   
Pupica
Zara a pa je zdej pri tebi redna M:hudicek:.Ker men je rekla da se lahko zgodi, da jo sedaj tud do pol leta še ne bo, al pa bo že nsalednji mesec?:zmeden:

(odgovor članu gabri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Čišča
19.10.2004 12:50:47   
leah
Mogoče neumno vprašanje,vendar sem prvič noseča in si še nabiram znanje,govorite tu o čišči kot o krvavitvi iz maternice po porodu, in ne o menstrualni krvi.To pomeni,da takoj po porodu-vložki---juhej!!!:zmeden:

(odgovor članu gabri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Čišča
19.10.2004 13:25:48   
ZARA
ja pupica&Tia ... ja jst mam zdej redno M,ker jem KT :zmeden:...prvic...

papa:rozica:

(odgovor članu gabri)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Čišča
19.10.2004 19:00:14   
Pupica
Ja leah...pol pa če maš srečo, se sčistiš in tudi do 9,10 mesecev mir pred :hudicek: ali pa ne...pa imaš M :hudicek: spet vsak mesec:grrr:

Zara ti si vsaj rešena skrbi, jst pa KT ne morem jest k mi jih telo ne prenaša, tko da glede na to da si želim še en mali kupček :duda::duda::duda::duda: bom pač upala da bo vse ob svojem času;)
:rozica:

(odgovor članu gabri)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Čišča
19.10.2004 20:03:24   
ZARA
o ti smola...8)

(odgovor članu gabri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?