|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v trebuhu
8.4.2007 15:24:45   
manetka
Že kake tri tedne me muči boleč trebuh, a je možno, da se mi na tak način najavjla gospa M (sem 4 mesece po porodu, user posted image  pa samo dojim)?
Izgleda pa nekako tako, kot prebavne motnje, včasih me po trebuhu šraufa tudi več ur skupaj, pri tem se mi vedno izprazni črevo, bolečine pa so včasih takšne, da mi postaja kar vroče. Bolečine so včasih vsakodnevne, potem spet par dni vse ok.
Najprej sem mislila, da je od kakšne neprave hrane, ampak mislim, da to ni ker precej pazim na hrano, trebuh me pa še vseeno zafrkava...
Prej sem imela precej hude menstruacije, z bolečinami in prebavnimi motnjami.
A je še katera od vas imela podobne težave?

Prejle nisem vedela več kaj storiti, ker me je spet šraufalo ko ne vem kaj in sem vzela en lekadol, pa mi je za silo odleglo. Hvaležna bi bila za kakšen odgovor in nasvet.

LP M.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine v trebuhu
8.4.2007 20:53:42   
TONČI.
(sem 4 mesece po porodu, pa samo dojim)?


To draga moja ni merilo. Kljub ponemu dojenju je user posted image  prišla točno 11m po zanositvi. Oz. slabe 2 meseca po porodu. Čist možno.

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine v trebuhu
9.4.2007 8:31:36   
Nyah*
Lahko, da gre samo za krcenje maternice, bolecine so podobne, ali pa se mocnejse kot pri M.

Ce se bo nadaljevalo pa le do G stopi, za vsak slucaj.

Da bi bilo cimprej boljeuser posted image user posted image ,

papa.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine v trebuhu
14.4.2007 15:12:08   
Jessy
Tudi jaz sem M dobila že 3. mesec po porodu kljub polnemu dojenju. user posted image

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine v trebuhu
18.4.2007 16:02:21   
manetka
Izgleda ne gre za M, ugotovila sem, da je najbrž prebava in premalo popite tekočine.
Sedaj se je stanje kar izboljšalo, res pazim kaj pojem, redno jem aktivijo-jogurt, popijem kakšen dcl donata pred obrokom, nasplošno pa sem povečala pitje čaja in vode. Tako, da sedaj sem skoraj kak teden že na boljšem počutjuuser posted image


(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?