|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Leonišče-kje je?
12.4.2007 11:06:26   
**NiNa**
Živjo punce!
Tokrat se obračam na vas z vprašanjem, ki se bo marsikateri zdelo zelo trapasto mene pa to zelo žre. 18.4 sem naročena tam, sama pa še to ne vem, kje to sploh je, ker nisem iz Lj in k sreči poti tam okoli tudi še nisem imela. Prosim vse, ki so mi pripravljene bolj natančno opisat kako pridem do tja, kje se moram prijavit ko pridem oz. kaj maram prvo narediti ko stopim v stavbo. Naročena pa sem pri prof. Bokalovi.
Hvala vsem, ki me ne boste kregale in mi boste pomagale. Enauser posted image  za vas.
Lep pozdravček vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Leonišče-kje je?
12.4.2007 11:08:29   
LUNA06
Kolko pa poznaš LJ, veš kje je porodnišniva al pa klinični center?

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Leonišče-kje je?
12.4.2007 11:49:49   
**NiNa**
Zivjo luna
ja to vem kje je (in KC in MF in porodnišnica) a to je kje tam okoli?

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Leonišče-kje je?
12.4.2007 12:19:56   
Putka
Leonišče je sosednja bajta od Porodnišnice proti KC. Vhod je z druge strani kot Zaloška cesta, tam kjer je MF ali Štorklja.

V prvem nadstropju je sprejemna pisarna, ne moreš falit ker je takoj pri stopnicah. Nujno imej potrjeno zdravstveno kartico in napotnico (če jo potrebuješ). Na okencu te potem napotijo naprej, ponavadi je treba kar nekaj čakati. Ura, ob kateri si naročena pa velja za sprejemno pisarno, se pravi ob 9.30 se pojaviš v sprejemni.

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Leonišče-kje je?
12.4.2007 18:32:23   
LUNA06
Ja točno tko.Pelješ se mimo stranskega vhoda porodnišnice (tam kje je 24 ur odprto, tam kamor te pripeljejo rodit), potem pa takoj naslednja stavba na isti strani (oz. še kar ista), ki je taka mal bolj starinska.Sej je tud tabla na vratih, ne morš falit.
Upam da bo šlo.Če pa še ni jasno, pa kar povej.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Leonišče-kje je?
12.4.2007 20:31:48   
**NiNa**
Obema hvala. Mislim, da bom zdaj brez težav našla saj sta mi res lepo povedali. En user posted image  za vaju
Še enkrat hvala.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Leonišče-kje je?
25.5.2007 17:53:53   
Katina
Prosim za pomoč.

Tudi jaz imam v kratkem v Leonišču pregled pri dr. Drobniču. Ker sem naročena ob 9.50 in ne bi rada jemala dopusta me zanima kako je s čakanjem.

Pravite, da v sprejemni pisarni čakaš - približno kolika časa? Ali moraš čakati tudi pred ordinacijo, da prideš na pregled? Koliko časa navadno traja posvet? Mene je moja G tja poslala na posvet in nimam pojma kakšen sistem imajo in kako deluje.

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Leonišče-kje je?
25.5.2007 19:47:03   
sonček75
v sprejemni se javiš ko imaš uro,tam ne čakaš veliko 5-10min največ
potem te napotijo pred ordinacijo tam pa  čakaš.....
pri dr. Zornu tudi1-2 uri,ne vem pa kako je pri dr. Drobniču,ampak mislim da ne dosti drugače
imej potrjeno zdravstveno izkaznico in veljavno napotnico

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?