|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   abortus v 10 tednu in zanositev
20.4.2007 12:16:36   
Anonimen
POzdravljene!

Zanima me, če je imela katera od vas abortus v 10 tednu nosečnosti in ali je imela kasneje kakšne težave pri zanostivi.

Andreja
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: abortus v 10 tednu in zanositev
20.4.2007 12:19:08   
Anonimen
zaardi splava nimaš kasnejših težav,razen,če so težave pri splavu,če se komplicira

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: abortus v 10 tednu in zanositev
20.4.2007 12:23:03   
Anonimen
Pred 2 letoma sem imela abortus, in ker zdaj načrtujeva z partnerjem otroka, me je malo strah, da bi imela težave pri zanositvi. Pred skoraj 4 meseci sem prenehala z jemanjem Kt, sedaj že nekaj časa jemljem CentraMed Mami, in upam, da se bo ta mesec prijelo. Nisva pa zaradi tega user posted image  in "delanja" otroka živčna oziroma pod kakršnim koli pritiskom.

Andreja

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: abortus v 10 tednu in zanositev
20.4.2007 12:29:20   
Anonimen
V kolikšnem času pa ste zanosile, če ste imele abortus v 10. tednu nosečnosti?

Andreja

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: abortus v 10 tednu in zanositev
20.4.2007 12:35:12   
Tiamo
Imela a. v 13 t in nobenih težav, po enem mesecu sva že začela takoj delati na user posted image  in drugi mesec nama je ratalo in zdaj imamo doma 21 mesecev staro frajlo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: abortus v 10 tednu in zanositev
20.4.2007 12:37:30   
BaByGiRl
Andreja, zelo dobro je narediti malo pavze , vsaj 6 mesecev, da se maternica pozdravi. Jaz sem ponovno zanosila po10 mesecih. Pa je vse ok z nosečnostjo. Splav pa sem imela nekje v 13-14 tednu oz. ni bil splav , ampak mi je odmrl plod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: abortus v 10 tednu in zanositev
20.4.2007 12:45:08   
Anonimen
BabyGirl jaz sem imela abortus pred 2 letoma. Od takrat sem jemala KT, ki sem jih prekinila jemat letos januarja, od takrat jem tud folno kislino. Tako, da so se pri meni že pojavili 3 normalni ciklusi menstruacije-toliko sva s partnerjem počakala, ker je priporočeno. Zdaj po 3 menstrualnem ciklusu pa sva skočila v "akcijo". Bomo videli kdaj bom tudi jaz vesela user posted image .

Andreja

(odgovor članu BaByGiRl)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: abortus v 10 tednu in zanositev
20.4.2007 17:54:58   
pikica13
Ne rabiš se bat, če ni bilo nikakršnih komplikacij med in po abortusu. Danes je tehnologija tako napredna, da je zelo malo možnosti da zaradi tega ne bi mogla zanosit. To je bilo bolj aktualno pred desetletji, ko so to opravljale ti mazačke.

Babygirl : ni treba nič čakat da si maternica opomore, ker če si še ni opomogla se zarodek enostavno ne vgnezdi - mati narava pač!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: abortus v 10 tednu in zanositev
21.4.2007 17:17:37   
tinaaja
Babygirl : ni treba nič čakat da si maternica opomore, ker če si še ni opomogla se zarodek enostavno ne vgnezdi - mati narava pač!

Tole ni res.. Maternica potrebuje cas:
odvisno od visine nosecnosti, da se skrci na prvotno velikost
sluznica po abraziji se mora tudi obnovit, zato je vsaj ena M potrebna, ampak spet odvisno od visine nosecnosti.
Predvsem pa je vazno, da si po ciscenju (po umetnem ali ss) opomore psiha.

(odgovor članu pikica13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: abortus v 10 tednu in zanositev
22.4.2007 14:54:19   
Anonimen
Pozdravljena Andreja,

ss sem imela v 9.tednu nosecnosti (kwer se ni samo vse scistilo, sem morala na abrazijo), ponovno pa zanosila po 3 M ciklusih, tako da imamo doma 19-mesecnega lumpka, cez 1 mesec pa pricakujemo se enega user posted image


kar pa se tice cakaja po splavu, pa naslednje...tisti bolj "old school" G pravijo, da je potrebno pocakat vsaj pol leta, Pusenjak pa na primer pravi, da je dovolj, ce se pocaka 1 M ciklus...

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: abortus v 10 tednu in zanositev
24.4.2007 10:34:51   
jasna
Čakanje 1 ciklus velja načelamo za splav v prvem tromesečju. Za kasneje pa tudi Pušenjak ni napisal, da je dovolj 1 mesec.
Splavila pri 14. tednih, počakala sva 4 mesece. Svetovali so nama 3 cikle, vendar sva psihično potrebovala malo več.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?