|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
zanositev ob velikem septumu 30.4.2007 10:42:49
|
|
|
|
Anonimen
|
pozdravljeni, pred casom so mi nasli velik septum, celo tako velik, da so histeroskopijo prekinili, ker niso vedeli, ali je maternica dvoroga. po nekaj slikanjih in pregledih so me ponovno narocili na histeroskopijo. rekli so mi tudi, da ne bom mogla zanositi pred operacijo. zdaj sem zanosila, plod se je ugnezdil na maternično steno in ne na septum, ginekologinja pravi, da lahko rodim cisto normalno (prej pa so mi vsi pripovedovali vsa mozna tveganja). v strokovni literaturi berem, da je 80% verjetnosti za spontani splav, me pa zanima, kaksno je tveganje, ce v prvih mesecih ne splavis... ali to pomeni, da rodis v šestem mesecu, nedonošenčka... ima kdo kakšne izkušnje? hvala za odgovore.
|
|
|
|
|
RE: zanositev ob velikem septumu 30.4.2007 11:29:44
|
|
|
|
2 Sraki
|
Jaz sem imela sicer septum, pa sem ga odstranila pred nosečnostjo. Zgodba od prijateljice pa ni ravno vzpodbudna, saj je ravno zaradi septuma splavila v tretjem mesecu nosečnosti. Upam, da bo s tabo in tvojim vse vredu, saj ti resnično ne privoščim kakršnih koli zapletov. Vse dobro!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOtrok in sidro v isti materniciTa mama se je za podvezovanje jajcevodov odločila pri 28 letih, saj je pred tem trikrat zanosila kljub uporabi kontracep...
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
Kako bi reagirali ..Adminče bi šel vaš mož na kavo z bivšim dekletom, ki je že leta ni videl, da se malo "pogovorita"?Čisto normalno. (
0%)

Razjezila bi se in potem bi.. (napiši v komentarju) (
100%)

Napišite nekaj sami. (
0%)
Število vseh glasov: 2Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!