|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna
8.5.2007 9:57:43   
flower power
tako zelo sem žalostna. prijateljica je v 3 mesecu nosečnosti (1.nosečnost) in bo morala delat splav ker je user posted image   nehal biti srček user posted image . mene je to tako zelo prizadelo in sem tako žalostna, da sploh ne vem kaj naj ji napišem v sms (klicala je še ne bom). pomagajte z vzpodbudnimi besedami.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žalostna
8.5.2007 10:07:50   
Anonimen
Jaz osebno bi jo rajš poklicala. Če pa se ti ne javi, pa ji napiši da te lahko pokliče kadarkoli hoče in da si ji vedno na razpolago.
Da bo vedela da ima nekje nekoga na katerega se lahko zanese.

Ne razumem zakaj jo nočeš poklicat, kako si pa sploh zvedela za situacijo?

(odgovor članu flower power)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žalostna
8.5.2007 10:43:06   
Anonimen
To je hudo.Približno v istem času se je zgodilo meni.In takrat se nisem mogla z nobenim pogovarjat,razen z mojim.Veliko ji bo vrjetno pomenilo že to,če se boš spomnila nanjo.Pošlji ji kak sms,nesi ji kakšno rožico.Lahko v tišini,le da bo vedela,da ji stojiš ob strani.In žal mi je tudi zanjo...to se ne bi smelo nikomur zgodit!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu flower power)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žalostna
8.5.2007 11:01:28   
total
Žal mi je za tvojo prijateljico..user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žalostna
8.5.2007 13:38:42   
srki
Žal mi je za tvojo prijateljicouser posted image .

Stoj ji ob strani.

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žalostna
8.5.2007 13:48:14   
Anonimen
Žal mi je za tvojo prijateljico.

V teh trenutkih ji bodi PREDVSEM opora.

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žalostna
8.5.2007 20:02:07   
Serendipity
user posted image
Žal mi je za tvojo prijateljico.
Pred časom, je moja prijateljica doživljala podobno - je res težka situacija, jaz  sem ji napisala sms, da ji stojim ob strani in če ji bo za pogovor naj me brez oklevanja pokliče. Kasneje se mi je zahvalila, ker sem bila ena redkih, ki nisem silila vanjo.
Predlagam mogoče nekaj v tem smislu - in če ji bo za pogovor, te pokliče ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žalostna
8.5.2007 22:19:44   
natasarobi
Žal mi je za tvojo prijateljico! Sama sem predkratkim imela upn, nisem se še popolnoma pobrala,.....

Na začetku sama nisem hotela imeti stika z zunanjim svetom, najbolj pa sem bila vesela sms-a v katerem mi je bila nudena pomoč kadar bom to rabila. Najhujši so bili sms-i z vsebino: kako to da se ti je spet zgodilo, kaj je bilo narobe,.... Klicov pa sama nisem sprejemala - prenosni telefon je bil ugasnjen - govorila sem samo z mamo. Govorila sem večinoma jaz,poslušala
je ona.



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?